Strona 4 z 5 PierwszyPierwszy ... 2345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 46 do 60 z 67

Temat: Propozycja mniejszej utraty złota na innych postaciach.

  1. #46
    Piszę o 35kk, bo obecnie tracisz 350k, czyli masz 35kk...

  2. #47
    Użytkownik Avatar Qwiker
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,143
    Rozwiązanie problemu jest nadwyraz proste.
    Masz hajs? Kup Mfy na targu.

    Kupiłeś mfy? Wydaj je, na powiększenie depozytu.

  3. #48
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    I nie gadaj, że jest limit, dopóki go nie wykorzystasz. Kiedy wykorzystasz limit, to będziesz miał dużo mniej złota, będziesz mógł normalnie grać, wbić 65 poziom i znowu zacząć gromadzić gotówkę.

  4. #49
    Użytkownik
    Dołączył
    07-10-2014
    Postów
    122
    Cytat Napisał Koridor Zobacz post
    Piszę o 35kk, bo obecnie tracisz 350k, czyli masz 35kk...
    Wszystkie Twoje założenia były takie same jak moje, główne to 25kk w 2tyg i 100 padnięć. Zmieniłem tylko datę stworzenia postaci z teraz na 2 lata później. Czyli jeśli liczysz od teraz 35kk to policz to samo za 2lata i wychodzi Ci początkowy kapitał 2.5kkk strata 1.7kkk.
    To pokazuje bezsens tego Twojego rozumowania z dowodem rzeczowym.
    Cytat Napisał Qwiker Zobacz post
    Rozwiązanie problemu jest nadwyraz proste.
    Masz hajs? Kup Mfy na targu.

    Kupiłeś mfy? Wydaj je, na powiększenie depozytu.
    Soad napisał, że powiększanie depo za mf to jajca i nikt normalny nie będzie tego robić, sam pewnie tego nie zrobisz a tak doradzasz innym.

    Cytat Napisał matissimos Zobacz post
    I nie gadaj, że jest limit, dopóki go nie wykorzystasz. Kiedy wykorzystasz limit, to będziesz miał dużo mniej złota, będziesz mógł normalnie grać, wbić 65 poziom i znowu zacząć gromadzić gotówkę.
    To samo co Qwiker, doradzasz coś czego samemu nigdy nie zrobisz. Widzę już jak wydajesz 720MF na depo.
    Mogę kupić 720MF co daje 77.76kk w depo to jest tyle co nic. Raz dwa i zapełnione a kiedy koniec fabuły za 30,40 lat ? Przez ten czas to każdy z nas wykorzysta ten limit i bedzie mieć po parę kkk.
    Matissimos takie myślenie chwilowe i zero przyszłościowe niszczy każdą grę, chcesz upadku mfo proszę bardzo ale ja nie bo sporo w to grałem.

    @EDIT
    Cytat Napisał Kim Chi Zobacz post
    Skoro możesz kupić MFy, to je kup i powiększ depozyt.
    Czytanie ze zrozumieniem. Właśnie napisałem, że się nie opłaca co też i soad potwierdził a po drugi nie doradza się czegoś czego samemu się nie robi co też napisałem.
    Czytanie nie boli.
    Ostatnio edytowane przez Scofield ; 22-02-2017 o 11:30

  5. #50
    Kim Chi
    Konto usunięte
    Skoro możesz kupić MFy, to je kup i powiększ depozyt.

  6. #51
    Użytkownik Avatar Qwiker
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,143
    Cytat Napisał Lord Of Life Zobacz post
    Soad napisał, że powiększanie depo za mf to jajca i nikt normalny nie będzie tego robić, sam pewnie tego nie zrobisz a tak doradzasz innym.
    Ja tego nie zrobie, bo nie płacze że tracę 350k za przegraną walkę, a co z tym idzie mi powiększenie depozytu jest niepotrzebne.
    Z tobą jest odwrotnie

  7. #52
    Wszystkie Twoje założenia były takie same jak moje, główne to 25kk w 2tyg i 100 padnięć. Zmieniłem tylko datę stworzenia postaci z teraz na 2 lata później. Czyli jeśli liczysz od teraz 35kk to policz to samo za 2lata i wychodzi Ci początkowy kapitał 2.5kkk strata 1.7kkk.
    To pokazuje bezsens tego Twojego rozumowania z dowodem rzeczowym.
    Podałem Ci rozwiązanie Twojego obecnego problemu - padaj jak najmniej, a później szybko odrobisz sobie straty.
    Jak już będziesz miał te 2.5kkk i będziesz robił nową postać, to wtedy daj znać, znajdziemy inne rozwiązanie.

    Niepotrzebnie szukasz dziury, w teorii to można wymyślić mnóstwo problemów. A tak gdybając można odrzucić każdy pomysł.

  8. #53
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał Lord Of Life Zobacz post
    To samo co Qwiker, doradzasz coś czego samemu nigdy nie zrobisz. Widzę już jak wydajesz 720MF na depo.
    Mogę kupić 720MF co daje 77.76kk w depo to jest tyle co nic. Raz dwa i zapełnione a kiedy koniec fabuły za 30,40 lat ? Przez ten czas to każdy z nas wykorzysta ten limit i bedzie mieć po parę kkk.
    Matissimos takie myślenie chwilowe i zero przyszłościowe niszczy każdą grę, chcesz upadku mfo proszę bardzo ale ja nie bo sporo w to grałem.
    Mylisz się, ja kupuję mfy na targu (i nie tylko) i poszerzam depo

  9. #54
    Użytkownik
    Dołączył
    07-10-2014
    Postów
    122
    Cytat Napisał Qwiker Zobacz post
    Ja tego nie zrobie, bo nie płacze że tracę 350k za przegraną walkę, a co z tym idzie mi powiększenie depozytu jest niepotrzebne.
    Z tobą jest odwrotnie
    Różnica jest taka, że ty stoisz na krabach i nic więcej. Ja też aktualnie stoję w kopani i nic więcej. Na tym ma polegać gra ? Expić pare lat w jednym miejscu bo nie chcesz stracić złota ? Kopać cały czas czekając na up ? No chyba słaba idea.
    Cytat Napisał Koridor Zobacz post
    Podałem Ci rozwiązanie Twojego obecnego problemu - padaj jak najmniej, a później szybko odrobisz sobie straty.
    Jak już będziesz miał te 2.5kkk i będziesz robił nową postać, to wtedy daj znać, znajdziemy inne rozwiązanie.

    Niepotrzebnie szukasz dziury, w teorii to można wymyślić mnóstwo problemów. A tak gdybając można odrzucić każdy pomysł.
    Nie ma dziury tylko Twój przykład z prostą zmiana czasu. Chcesz teorię zamienić na teraz, okej. Ansbi, Hiter, Soad, Aich mają po 200kk straca po 100kk i tego nie odrobią. Jak piszesz, że takie odrabianie jest łatwe to się mylisz, zarób 100kk.
    Cytat Napisał matissimos Zobacz post
    Mylisz się, ja kupuję mfy na targu (i nie tylko) i poszerzam depo
    Dlatego wgl Cie nie kojarzę z pvp.

  10. #55
    Użytkownik Avatar Atronis
    Dołączył
    05-05-2013
    Postów
    669
    Cytat Napisał Lord Of Life Zobacz post

    Dlatego wgl Cie nie kojarzę z pvp.
    A ja Ciebie. Wracając do tematu, to co Ci daje powiedzmy te 100kk skoro uważasz, że gra się nie rozwija i stoisz w miejscu? Po prostu zainwiestuj mądrze w depozyt i będziesz w przyszłości mieć przewagę nad innymi mając wiekszy depozyt. Traktuj to jako inwestycję długoterminową lub przestań grać.

    Śmieszne jak piszesz "zarób 100kk" samemu mając raptem 40kk~. Śmierdzisz multi hitera na kilometr.
    Ostatnio edytowane przez Atronis ; 22-02-2017 o 21:29

  11. #56
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał Lord Of Life Zobacz post
    Dlatego wgl Cie nie kojarzę z pvp.
    Przepraszam bardzo, ale czemu schodzimy na temat pvp?

  12. #57
    Użytkownik Avatar Qwiker
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,143
    Cytat Napisał matissimos Zobacz post
    Przepraszam bardzo, ale czemu schodzimy na temat pvp?
    bo brakuje mu argumentów

    A co do mojego siedzenia na krabach - akurat ja sobie wyznaczyłem zadanie do upka. Wbijam gemy 2. Każdy jaki się nawinie. Więc ja mam co robić, kase z expienia sobie wydaje na osłonki bo w pvp schodzą.
    Ostatnio edytowane przez Qwiker ; 22-02-2017 o 22:30

  13. #58
    Użytkownik
    Dołączył
    07-10-2014
    Postów
    122
    Cytat Napisał Atronis Zobacz post
    A ja Ciebie. Wracając do tematu, to co Ci daje powiedzmy te 100kk skoro uważasz, że gra się nie rozwija i stoisz w miejscu? Po prostu zainwiestuj mądrze w depozyt i będziesz w przyszłości mieć przewagę nad innymi mając wiekszy depozyt. Traktuj to jako inwestycję długoterminową lub przestań grać.

    Śmieszne jak piszesz "zarób 100kk" samemu mając raptem 40kk~. Śmierdzisz multi hitera na kilometr.
    Zobacz ile mam jeszcze itemków w dziale handlu a nie piszesz o multi. Kolejny który ma ból tyłka o dobrą znajomość. Wiem, że dla niektórych mfo to jest życie a nie tylko gra, ale wyobraź sobie, że niektórzy mają inne poglądy.
    Piszesz, że na co mi kasa skoro gra się nie rozwija po czym piszesz aby inwestować w przyszłość (ale po co gra się nie rozwija) - trochę bezcelowe pisanie.

    Cytat Napisał matissimos Zobacz post
    Przepraszam bardzo, ale czemu schodzimy na temat pvp?
    Cytat Napisał Qwiker Zobacz post
    bo brakuje mu argumentów

    A co do mojego siedzenia na krabach - akurat ja sobie wyznaczyłem zadanie do upka. Wbijam gemy 2. Każdy jaki się nawinie. Więc ja mam co robić, kase z expienia sobie wydaje na osłonki bo w pvp schodzą.
    Nie brakuje argumentów ponieważ jak to pokazał soad jest ich mnóstwo ( w swoim temacie). Piszesz na swoim przykładzie, że inwestowałeś w depo, proszę bardzo, ale skoro doświadczony gracz soad pisze, że to nie opłacalne i to jajca no to chyba wiesz, że robisz źle. Chcesz rób tak dalej, ja w przeciwieństwie do Ciebie mogę sobie załatwić jakiegoś znajomego który mi to złoto potrzyma. Efekt ten sam ale ja nic nie tracę ty tracisz bardzo dużo.

    Podsumowanie:
    Teraz tak ogólniej bo widzę, że wy macie super rację, super rady, wszystko macie super i jesteście najlepsi. To powiedzcie mi czemu jak gra jest taka super rewelacyjna to ma tylko 200 osob online. Porównajmy tę grę do innych gier tego samego typu. Dlaczego tam jest po 1k+ nowych kont dziennie, czemu na serverach siedzi po 10k osób? Przecież piszecie o tej grze takie zarąbiste opinie, że jest wręcz idealna. Tyle pomysłów, tyle idee co robić, jak można miło spędzać czas a taka różnica ? Jeśli myślicie, że to reklamy, promowanie to nie prawda, wszystko co jest waszym zdaniem "rewelacyjne " się wybije.

  14. #59
    Użytkownik Avatar Qwiker
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,143
    Cytat Napisał Lord Of Life Zobacz post
    ja w przeciwieństwie do Ciebie mogę sobie załatwić jakiegoś znajomego który mi to złoto potrzyma.
    To zrób tak, i przestań tu wylewać swoje żale.

  15. #60
    Użytkownik Avatar Hiter
    Dołączył
    08-02-2012
    Postów
    412
    Cytat Napisał Kim Chi Zobacz post
    Hiter, nie wszyscy mają znajomych, którzy im wszystko oddają i zachowują się zupełnie jak multi konto.
    Cytat Napisał Atronis Zobacz post
    Śmieszne jak piszesz "zarób 100kk" samemu mając raptem 40kk~. Śmierdzisz multi hitera na kilometr.
    Odnośnie tego, są to czyste pomówienia. Każdy wie, że miałem bana za multi na 14dni, po czym jak wymieniliśmy parę wiadomości z Tomi'm to ban się zakończył po 9 dniach. Główny Administrator gry sam przyznał, że jest powiązanie pomiędzy kontami (znamy się, używamy tsa więc normalne) ale nie jest to multi. Jeśli macie dar przepowiadania i jasno widzenia, to swoje żale i wszystkie opinie możecie zgłaszać Tomi'emu na pw on będzie na pewno wdzięczny za pomoc w łapaniu osób które łamią regulamin.

    Pomówienia bez żadnych dowód są wręcz kłamstwem w stosunku do tego co napisał Tomi odnośnie mojego konta. To jaki poziom reprezentujcie robiąc to na forum publicznym to się zapewne domyślacie.

    Odnośnie tematu od którego 3/4 postów uciekło na temat depo. Wyjście jest prostsze niż wam się wydaje. Trzeba zrobić to co zrobił każdy sprytny gracz, oddać komuś złoto na przechowanie i tyle, będzie up to się poprosi aby kupił wybrane rzeczy i wam je da. Nie jest to banowane, a wręcz legalne ponieważ osoba która dostanie złoto nie jest kontem słupem.
    Ostatnio edytowane przez Hiter ; 23-02-2017 o 09:40

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •