Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Temat: Sortowanie przedmiotów w zakładce obserwowane na targu

  1. #1

    Sortowanie przedmiotów w zakładce obserwowane na targu

    Wydaje mi się, że obecnie przedmioty są sortowane według kolejności dodania ich do listy. Wolałbym, żeby przedmioty były sortowane według daty końca aukcji.

  2. #2
    Shentsu-W1
    Konto usunięte
    A mi się wydaje, że są sortowane wg. daty końca aukcji, tylko w odwrotnej kolejności (te, które kończą się wcześniej, są niżej).

  3. #3
    Hmmm... Wygląda na to, że masz rację. W takim razie przydałoby się odwrócić kolejność sortowania (kończące się na początku).

  4. #4
    tester
    Konto usunięte
    Sortowanie zmienione

  5. #5
    Prawie dobrze

    Obecnie najpierw na liście są zakończone, potem dopiero trwające - powinno być odwrotnie.

  6. #6
    Przypomnę się raz jeszcze.

    Zakończone obserwowane aukcje powinny znajdować się na końcu listy obserwowanych. Wybrane, wciąż trwające aukcje, powinny być "pod ręką" w tej zakładce, a nie na dalszych jej stronach.

  7. #7
    Pewnie wyjdę na marudę

    Obecnie obserwowane sortowane są tak: trwające wg daty rosnąco, zakończone wg daty rosnąco.

    Powinno być: trwające wg daty rosnąco, zakończone wg daty malejąco.

    Wtedy niedawno zakończone aukcje byłyby na początku listy zakończonych, a nie gdzieś tam na ostatniej stronie listy obserwowanych aukcji (przed chwilą musiałem się przeklikać przez ponad 20 stron, żeby zobaczyć za ile sprzedały się przedmioty, które obserwowałem).

  8. #8
    Jacek
    Konto usunięte
    A ja nie mogłem sobie przypomnieć, dlaczego to sortowanie było tak jak przedtem Może mi napiszesz zapytanie do SQLa co tak ułoży aukcje ...

  9. #9
    Ja i SQL? Dobre sobie

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •