Strona 12 z 14 PierwszyPierwszy ... 21011121314 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 166 do 180 z 206

Temat: Update jakie wrażenia ?

  1. #166
    Bąblowiec pląsający
    Konto usunięte
    Cytat Napisał EntdeckeR Zobacz post
    Ładne mi ożywienie gry, jak 65 lvl atakuje sobie 41 lvla i jemu pozostaje tylko się poddać. Traci tylko czas i kasę.
    Przedziały są zrobione w bezsensowny sposób.
    Dużo lepiej byłoby, gdyby przedział nie kończył się na lvlu z nowym uzbrojeniem... Np. 51-65... Jaki tu sens? Co innego byłoby przy 50-64.
    Czemu zamiast tych głupich zmian nie wprowadzono np. przedziału 65-70? (obecnie 65-68). EQ między 65 i 68 już takich różnic nie ma, a te 10/20/30 pkt stat niekoniecznie musi robić ogromną różnicę.

    Dla mnie patch kompletnie nieprzemyślany. Może miałby sens, gdyby ktoś bardziej ogarnięty się za to zabrał.
    Jak dla ciebie w tej grze bójki nie istnieją, bo to "patologia i prostactwo, oni nie radzą sobie z emocjami w życiu", a dzięki nim, kiedy nie ma się nic do roboty można sobie powalczyć TvT.

  2. #167
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał EntdeckeR Zobacz post
    Ładne mi ożywienie gry, jak 65 lvl atakuje sobie 41 lvla i jemu pozostaje tylko się poddać. Traci tylko czas i kasę.
    Przedziały są zrobione w bezsensowny sposób.
    Dużo lepiej byłoby, gdyby przedział nie kończył się na lvlu z nowym uzbrojeniem... Np. 51-65... Jaki tu sens? Co innego byłoby przy 50-64.
    Czemu zamiast tych głupich zmian nie wprowadzono np. przedziału 65-70? (obecnie 65-68). EQ między 65 i 68 już takich różnic nie ma, a te 10/20/30 pkt stat niekoniecznie musi robić ogromną różnicę.

    Dla mnie patch kompletnie nieprzemyślany. Może miałby sens, gdyby ktoś bardziej ogarnięty się za to zabrał.
    Wiesz co, ty zawsze będziesz narzekał na choćby najmniejsze różnice w bójkach. Tu już nie chodzi o to, jakie są przedziały. Tobie się nie dogodzi. Dostosuj się do większości, lub sb odpuść grę. Większość lubi takie bójki, ja, mimo, że nie należę do tej grupy, jestem przeciwny sztucznym ograniczeniom (O nie! Jestem za silny, nie mogę cię uderzyć!). Wyobraź sb taką sytuację w rzeczywistości. Jakiś gościu cię wyzywa, a ty nie możesz go walnąć, bo nagle ci się ręka zatrzymuje w powietrzu. Fajne? Niezbyt. Tak samo niefajne są sztuczne ograniczenia w grze. Niech zamiast tego dodadzą losowo chodzące boty, które będą działały jak policja XD

  3. #168
    EntdeckeR
    Konto usunięte
    Cytat Napisał slenderboss Zobacz post
    Może dlatego, że wtedy by bójki umarły.
    Mam wrażenie, że wśród niektórych "dobre bójki" to takie, w których z góry jedna strona nie ma szans w walce... Czyli po co się wysilać. Zaatakuj słabszego i miej podnietę z wygranej...

  4. #169
    Bąblowiec pląsający
    Konto usunięte
    Cytat Napisał EntdeckeR Zobacz post
    Mam wrażenie, że wśród niektórych "dobre bójki" to takie, w których z góry jedna strona nie ma szans w walce... Czyli po co się wysilać. Zaatakuj słabszego i miej podnietę z wygranej...
    Istnieje opcja "wezwij pomoc". Jeśli jej nie odkryłeś to czemu się tu udzielasz?

  5. #170
    EntdeckeR
    Konto usunięte
    Cytat Napisał herbatoholik Zobacz post
    Istnieje opcja "wezwij pomoc". Jeśli jej nie odkryłeś to czemu się tu udzielasz?
    Ale Ty zabawny... Jeśli bójka nastąpi o złej porze, to może zwyczajnie nie być nikogo chętnego do pomocy.

    @Krycha
    Nie uważam, żeby powyższe posty wymagały reportowania - nie widzę w nich nic złego. Szczególnie, że Twoje "riposty" są na podobnym poziomie. Pozdrawiam.
    Ostatnio edytowane przez Krycha ; 10-02-2017 o 22:17

  6. #171
    musaraj
    Konto usunięte
    Cytat Napisał EntdeckeR Zobacz post
    Ładne mi ożywienie gry, jak 65 lvl atakuje sobie 41 lvla i jemu pozostaje tylko się poddać. Traci tylko czas i kasę.
    Przegapiłeś blokadę pomocy zależną od poziomu. 2 razy dzisiaj moja postać 41 lv była atakowana przez gracza 65. 2 razy wygrywałem, bo wzywałem kogoś z 65 i atakujący nie miał możliwości wziąć kogoś do pomocy (przy okazji przeczekiwałem go na wypadek, gdyby nosił Wyrok). No - ale to wymaga krztyny myślenia.

    Dużo lepiej byłoby, gdyby przedział nie kończył się na lvlu z nowym uzbrojeniem... Np. 51-65... Jaki tu sens? Co innego byłoby przy 50-64.
    Nooo, przedział 50-64 jest bardzo bezsensowny. Bo w jakim EQ mają się tam bić? W kompletnie nieprzygotowanym do poważnych walk Jaszczurzym/Olbrzyma? A może lepiej w unikatach na 50 lv +8? Czy może będą gorsze, niż jakieś EQ Muszelkowe na kiju?
    No i jak bedzie gorsze, to co z tymi znakomitami zbieranymi setami unikatowymi - podetrzeć się nimi? Bezsens.

    Czemu zamiast tych głupich zmian nie wprowadzono np. przedziału 65-70? (obecnie 65-68). EQ między 65 i 68 już takich różnic nie ma, a te 10/20/30 pkt stat niekoniecznie musi robić ogromną różnicę.
    Sęk w tym, że wg wielu płaczków robi. Natomiast brak grupy 66-70 z jej własnymi nagrodami żetonowymi faktycznie trochę boli.

  7. #172
    Użytkownik Avatar Hiter
    Dołączył
    08-02-2012
    Postów
    412
    Cytat Napisał herbatoholik Zobacz post
    No, teraz "uwolniono" sporo bójek więc to trochę ożywi grę.
    Widać efekty ostatnich aktualizacji, zwykle jest 160+ osób na serwerze w weekendy. Kiedyś rzadko kiedy było ponad 100 osób zalogowanych.
    Efekty są proste. Dodanie up depo i handel tez eq na 65lv to max 10 sztuk na targu jednorodnego setu. Dodanie up pvp i od razu mniej graczy na arenie bo jest podział 65 i 66+.

    Dziwi mnie najbardziej argumentacja dlaczego takie zmiany są wprowadzane. "Ponieważ gracze zgłaszali problemy z przewagą levela w pvp" kurde gracze spamują, że chcą przede wszystkim gildie, nordie, niektórzy panel gm, to wy na to nie zwracacie uwagi tylko wprowadzacie kolejny up który ma na celu tylko i wyłącznie upadek gry.

  8. #173
    Rebellious
    Konto usunięte
    Wrażenia świetne, bardzo fajny update, w końcu się bójki ożywiły w jakimś stopniu

  9. #174
    WaN PeRsI
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Flame Arrow Zobacz post
    Wrażenia świetne, bardzo fajny update, w końcu się bójki ożywiły w jakimś stopniu
    Potwierdzam, ale i tak nie wrócą te bójki co kiedyś

  10. #175
    Użytkownik Avatar GoldenkoPL
    Dołączył
    28-02-2016
    Postów
    1,165
    Cytat Napisał Flame Arrow Zobacz post
    Wrażenia świetne, bardzo fajny update, w końcu się bójki ożywiły w jakimś stopniu
    Masz na myśli bójki gdzie 65 lvl atakuje 41lvl i zdejmuje go na hita?

  11. #176
    WaN PeRsI
    Konto usunięte
    Cytat Napisał GoldenkoPL Zobacz post
    Masz na myśli bójki gdzie 65 lvl atakuje 41lvl i zdejmuje go na hita?
    A kiedyś jak było :P ?

  12. #177
    Bąblowiec pląsający
    Konto usunięte
    Cytat Napisał GoldenkoPL Zobacz post
    Masz na myśli bójki gdzie 65 lvl atakuje 41lvl i zdejmuje go na hita?
    120 sekund masz na wezwanie pomocy. Jeżeli ktoś Cię nie dobije to dodatkowe 30.

  13. #178
    Cytat Napisał herbatoholik Zobacz post
    120 sekund masz na wezwanie pomocy. Jeżeli ktoś Cię nie dobije to dodatkowe 30.
    I istnieje Przeczekanie.

  14. #179
    Rebellious
    Konto usunięte
    no wlasnie, zgadzam sie z powyzszymi postami

    - - - - - - - - - -

    Cytat Napisał GoldenkoPL Zobacz post
    Masz na myśli bójki gdzie 65 lvl atakuje 41lvl i zdejmuje go na hita?
    gdzie widziales taka sytuacje?? ja takiej nie widzialem, a jakbys wyszedl z devos, wiedzialbys co sie dzieje np na jeziozre

  15. #180
    musaraj
    Konto usunięte
    Na Jeziorze 65 lv atakuje 41 i gdy tylko ten weźmie kogoś do pomocy, poddaje się. https://mfo3.pl/r/bc612f606
    Na Jeziorze 65 lv atakuje 50 i na wszelki wypadek prosi znajomego, żeby wszedł na sabota. https://mfo3.pl/r/b39fd79c5

    No, faktycznie bójki ożyły

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •