Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Temat: Propozycja dodawania nowości.

  1. #1
    About
    Konto usunięte

    Propozycja dodawania nowości.

    Mam taką propozycje aby różne nowe questy,nowe miasta, eventy były dodawane w weekendy.

    Myśle, ze to bardziej odpowiadało by graczom.

  2. #2
    Moderator
    Dołączył
    24-06-2014
    Postów
    1,530
    W soboty.

  3. #3
    Administrator Avatar Krycha
    Dołączył
    02-04-2011
    Postów
    4,378
    Za 5 dni masz weekend - bedziesz mieć sobotę i będziesz mógł grać. Co to zmienia? Zawsze masz aktualizację wcześniej te kilka dni, a w weekendy i tak będzeisz sobie mógł pograć.

    Aktualizacja jest wypuszczana kiedy jest gotowa. Raczej się to nie zmieni .
    Bididididid!

  4. #4
    jestem za

  5. #5
    Użytkownik
    Dołączył
    26-10-2011
    Postów
    417
    Na nie, lepiej niech zostanie tak jak jest, chcesz upy w weekendy to gras se w weekendy i nie narzycaj innym graczom grania w weekendy.

  6. #6
    Jeśli upek obejmuje takie eventy jak muszelki w devos, to dobry pomysł, chyba nie muszę tłumaczyć dlaczego. W przypadku czegoś takiego co wyszło teraz to raczej bez sensu, to czy zaczniemy ogarniać takiego upka minutę po wejściu, w najbliższy weekend, czy po miesiącu od wejścia jest raczej bez znaczenia.

  7. #7
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,753
    Upki wgrywane są zazwyczaj niezwłocznie po ich ukończeniu, czasami może być 1 czy 2 dni opóźnienia związanego z tym, że takie wydarzenie wymaga zarezerwowania jednorazowo większej ilości czasu na samo wgranie + monitoring i poprawki krytycznych błędów.

    Szczególnie w dni bezpośrednio przed lub wręcz świąteczne nie jest to dobrym pomysłem. W przypadku błędu jak np. ten dzisiaj, może nie być reakcji przez całe święta.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •