Strona 6 z 7 PierwszyPierwszy ... 4567 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 76 do 90 z 92

Temat: Update Amaterasu - opinie etc.

  1. #76
    Bąblowiec pląsający
    Konto usunięte
    Czy odebrać Srebrny Pył można po ubiciu złapanego przez siebie Amaterasu?

  2. #77
    Użytkownik Avatar Leonardo
    Dołączył
    21-05-2012
    Postów
    681
    Jak najbardziej, nasza postać mówi wtedy, że walkę z Amaterasu ma już za sobą.


    Cytat Napisał Tomi Zobacz post
    Zmiany dotyczące Amaterasu:

    -mnożnik AP osłabiony
    -walki z Amaterasu można oglądać jako widownia

    To "xd"

  3. #78
    Użytkownik
    Dołączył
    30-12-2014
    Postów
    241
    To jest nienormalne, żeby dzień po dniu wyleciała karta. Pozdrawiam

  4. #79
    Z dropem kart wszystko ok

  5. #80
    Użytkownik Avatar Nocny Lowca
    Dołączył
    30-06-2012
    Postów
    381
    UP i tak zrobiony ewidentnie pod profesje woja

  6. #81
    Użytkownik Avatar SystemOfADown
    Dołączył
    23-12-2011
    Postów
    3,145
    Cytat Napisał Nocny Lowca Zobacz post
    UP i tak zrobiony ewidentnie pod profesje woja
    Czemu?

  7. #82
    Kim Chi
    Konto usunięte
    https://mfo3.pl/static/sounds/Resist...%20B%20mix.mp3

    Najlepsza muzyka z gry kiedykolwiek.

  8. #83
    Użytkownik Avatar asaja
    Dołączył
    06-12-2014
    Postów
    45
    a jakie eq na niego zalozyc? gemy i zdolnosci?

    - - - - - - - - - -

    na trola oczywiscie

  9. #84
    Vanitas
    Konto usunięte
    Ja bym może miał jeszcze jedną propozycję odnośnie amateru. Mianowicie jak powszechnie wiadomo za złapanie materaca dostaje się brązową szkatułkę. Taka sytuacja prowadzi do tego, że każdy chce łapać, bo oprócz szans na srebrną i złotą szkatułkę ma gwarantowany drop w postaci brązowej. Bardziej sprawiedliwie byłoby, aby osoba łapiąca została pozbawiona szansy na inny drop niż brązowa szkatułka, który i tak ma już gwarantowany. Takie rozwiązanie mogłoby również spowodować mniej kłótni na amaru o to, kto ma łapać, czyj był materac itd.

  10. #85
    Bąblowiec pląsający
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Błyskawiczka Zobacz post
    Ja bym może miał jeszcze jedną propozycję odnośnie amateru. Mianowicie jak powszechnie wiadomo za złapanie materaca dostaje się brązową szkatułkę. Taka sytuacja prowadzi do tego, że każdy chce łapać, bo oprócz szans na srebrną i złotą szkatułkę ma gwarantowany drop w postaci brązowej. Bardziej sprawiedliwie byłoby, aby osoba łapiąca została pozbawiona szansy na inny drop niż brązowa szkatułka, który i tak ma już gwarantowany. Takie rozwiązanie mogłoby również spowodować mniej kłótni na amaru o to, kto ma łapać, czyj był materac itd.
    To by doprowadziło do takiej sytuacji: "-Ty łap! -Nie ty, n00bie! -Nie dam sie -to nikt nie łapie lolz". Albo jedna osoba ogłaszałaby, że łapie materaca (Czyli szybko nabije pożeracza). A brązowa szkatułka to i tak kilka miksów i z 10% szans na eq.

  11. #86
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał herbatoholik Zobacz post
    To by doprowadziło do takiej sytuacji: "-Ty łap! -Nie ty, n00bie! -Nie dam sie -to nikt nie łapie lolz". Albo jedna osoba ogłaszałaby, że łapie materaca (Czyli szybko nabije pożeracza). A brązowa szkatułka to i tak kilka miksów i z 10% szans na eq.
    No właśnie, coś za coś. Brązowa Szkatułka i pożeracz, w zamian za złotą i srebrną.

  12. #87
    Bąblowiec pląsający
    Konto usunięte
    Cytat Napisał matissimos Zobacz post
    No właśnie, coś za coś. Brązowa Szkatułka i pożeracz, w zamian za złotą i srebrną.
    Chodzi o to, że ten pożeracz byłby wbity nienaturalnie. Tak jakby cały serwer czekał aż ktoś przyjdzie na Yeti'ego i go złapał, bo łapiący nic nie dostaje.

    A obecna rywalizacja o to, kto łapie (regulowana przez limit) powoduje, że każdy chce łapać, ale nie każdy może. Taka sytuacja jest znacznie bardziej normalna, niż gdyby ktoś, kto łapie nic nie dostawał (Poza miksami).

  13. #88
    Użytkownik Avatar GoldenkoPL
    Dołączył
    28-02-2016
    Postów
    1,165
    https://mfo3.pl/r/b71170831

    Wyjaśni ktoś dziwne zachowanie Amaterasu? 3 ruszyce,łaska za 1500.

    - - - - - - - - - -

    MoP zmniejszyłeś drop z Amaterasu? Szkatuł już nie widziałem dobre 3 dni jak nie dłużej

  14. #89
    musaraj
    Konto usunięte
    Cytat Napisał GoldenkoPL Zobacz post
    https://mfo3.pl/r/b71170831

    Wyjaśni ktoś dziwne zachowanie Amaterasu? 3 ruszyce,łaska za 1500.
    Znakomity raport. Tak naprawdę z niego (i mając dla porównania kilka innych) można wyczytać działanie większości nieznanych do końca zdolności.
    Polecam samemu wszystko poszukać (mam nadzieję, że nie wpadnie tu żaden mop lub tester i nie zacznie wyjaśniać po kolei co i jak):
    -Dlaczego Łaska zabrała Amaterasu tylko 1500 zamiast 4500? Czy zawsze zabiera 4500? Jeżeli nie zawsze, to kiedy nie?
    -Kiedy Amaterasu używa Ruszycy? Czy robi to całkowicie przypadkowo?

  15. #90
    Użytkownik Avatar GoldenkoPL
    Dołączył
    28-02-2016
    Postów
    1,165
    Cytat Napisał musaraj Zobacz post
    Znakomity raport. Tak naprawdę z niego (i mając dla porównania kilka innych) można wyczytać działanie większości nieznanych do końca zdolności.
    Polecam samemu wszystko poszukać (mam nadzieję, że nie wpadnie tu żaden mop lub tester i nie zacznie wyjaśniać po kolei co i jak):
    -Dlaczego Łaska zabrała Amaterasu tylko 1500 zamiast 4500? Czy zawsze zabiera 4500? Jeżeli nie zawsze, to kiedy nie?
    -Kiedy Amaterasu używa Ruszycy? Czy robi to całkowicie przypadkowo?
    Wiem na czym mniejwięcej działa ruszyca i łaska.Chodzi o to,że WeLove użył 3 wody na Tsurushi,ja umarłem postawili mnie i zdjął statusy tylko 1 osobie tym samym zadając sobie 1500 obrażeń.Dlaczego?
    z Ruszycy nie rozumiem czemu zabił mnie mimo to,że nie zaatakowałem go w turach 100-104

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •