Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 48

Temat: Blokada PvP w pewnych godzinach oraz propozycja KG

  1. #1
    Użytkownik
    Dołączył
    27-05-2012
    Postów
    402

    Blokada PvP w pewnych godzinach oraz propozycja KG

    Witam

    1 propozycja dotycząca blokady PvP:

    Chodzi mi dokładnie o blokadę walk PvP w Niedziele w godzinach 19:55-20:00, aby można było udać się na IŚ i tak samo w środy i soboty podczas zapisów KG (one trwają trochę dłużej, więc 18:00-18:50 lub jakiś inny przedział, gdzie każdy kto jest na wyzwaniu może w spokoju się zapisać).

    2 propozycja dotycząca KG:

    Założyć na forum dział z raportami KG i dodawane by tam były raporty z oddawanych specjalnie walk na KG.
    Karą by było np. brak wstępu na kolejne KG lub coś innego co wam przychodzi do głowy (Mopek wiem, że o tym myślał).


    Tak, wiem będzie sporo hejtu, szczególnie od graczy Asasyni, ale ta propozycja jest skierowana do Adminów i graczy, którzy mają podobne problemy.

  2. #2
    Użytkownik Avatar Hubiotka
    Dołączył
    28-02-2016
    Postów
    200
    Jeszcze ani razu nie zdarzyło mi się aby ktoś złapał mnie 5 min przed Iś czy KG.
    Ale jestem na tak pomysł całkiem dobry

  3. #3
    Już dawno powinno coś takiego być.

  4. #4
    Użytkownik Avatar Nattat
    Dołączył
    07-03-2016
    Postów
    1,051
    Nie walczę, ale jestem na tak. Czasem ktoś zaatakuje i nie mamy jak wejść na IŚ. Niby można się wypisać, ale ktoś może zapomnieć lub po prostu nie wypisze się na czas. Może ktoś po prostu wszedł na event, a wcześniej nie miał czasu i walka mu to uniemożliwiła. Czyli na tak.

  5. #5
    Użytkownik Avatar Alvi
    Dołączył
    29-11-2014
    Postów
    551
    Cytat Napisał Tatsumaru Zobacz post
    Witam

    1 propozycja dotycząca blokady PvP:

    Chodzi mi dokładnie o blokadę walk PvP w Niedziele w godzinach 19:55-20:00, aby można było udać się na IŚ i tak samo w środy i soboty podczas zapisów KG (one trwają trochę dłużej, więc 18:00-18:50 lub jakiś inny przedział, gdzie każdy kto jest na wyzwaniu może w spokoju się zapisać).

    2 propozycja dotycząca KG:

    Założyć na forum dział z raportami KG i dodawane by tam były raporty z oddawanych specjalnie walk na KG.
    Karą by było np. brak wstępu na kolejne KG lub coś innego co wam przychodzi do głowy (Mopek wiem, że o tym myślał).


    Tak, wiem będzie sporo hejtu, szczególnie od graczy Asasyni, ale ta propozycja jest skierowana do Adminów i graczy, którzy mają podobne problemy.
    Smieszny jestes, blokada co do braku ataku jest spox ale blokada na kg jest smieszna, mam walczyc ze swoim kolega gdy nie mam mikstur i tracic mu jakies ? Pomysl chwile czlowieku, zreszta nie moglbys juz chodzic na kg :/

  6. #6
    Kim Chi
    Konto usunięte
    Czyli za poddanie się na Królu Góry mają karać? xD Może bany od razu.

  7. #7
    Użytkownik
    Dołączył
    24-01-2013
    Postów
    12
    Sami oddajecie sb walki ziomek, nie bd tutaj cytował raportów bo każdy wie jak jest. Co do 1 propozycji- Nigdy nie zdarzył mi się atak na arenie/bojka przed iś/kg. Chociaż nie, była taka sytuacja za czasów eliar. Jestem na NIE. Wiesz co mnie zastanawia? Dlaczego Ty jedyny zawsze masz jakiś problem, żal i płacz. Zastanów się nad swoim życiem i przestań żyć grą

  8. #8
    Użytkownik Avatar Dorek
    Dołączył
    01-09-2012
    Postów
    1,609
    dobry pomysł z tą blokadą jestem za.

  9. #9
    Użytkownik
    Dołączył
    27-05-2012
    Postów
    402
    Cytat Napisał dziodziek Zobacz post
    Smieszny jestes, blokada co do braku ataku jest spox ale blokada na kg jest smieszna, mam walczyc ze swoim kolega gdy nie mam mikstur i tracic mu jakies ? Pomysl chwile czlowieku, zreszta nie moglbys juz chodzic na kg :/
    To jest event 1v1 i ma wygrać najlepszy, a nie ten co ma najwięcej oddanych walk. Zgadza się, sam kiedyś oddałem z 3-4 walki, ale jak to się mówi wprowadzamy to i wtedy takie coś znika.

    - - - - - - - - - -

    Cytat Napisał Xez Zobacz post
    Sami oddajecie sb walki ziomek, nie bd tutaj cytował raportów bo każdy wie jak jest. Co do 1 propozycji- Nigdy nie zdarzył mi się atak na arenie/bojka przed iś/kg. Chociaż nie, była taka sytuacja za czasów eliar. Jestem na NIE. Wiesz co mnie zastanawia? Dlaczego Ty jedyny zawsze masz jakiś problem, żal i płacz. Zastanów się nad swoim życiem i przestań żyć grą
    Jak widzisz dokładnie takie wpisy przewidziałem 1 poście i dodam, że jak na razie więcej osób jest za, więc jak to chyba nie tylko ja mam jakiś problem, a więcej graczy uważa że to dobra zmiana.
    A swoje teksty o na mój temat mnie nie interesują i zachowaj je lepiej dla siebie, jak nie chcesz dostać bana na forum.

  10. #10
    Użytkownik Avatar SystemOfADown
    Dołączył
    23-12-2011
    Postów
    3,145
    Nope.
    Nie ma chowania się.

  11. #11
    Użytkownik
    Dołączył
    27-05-2012
    Postów
    402
    Cytat Napisał SystemOfADown Zobacz post
    Nope.
    Nie ma chowania się.
    Ale co mowisz o sobie bo ostatnio na SystemOfADown widzialem Cie w srode
    Ostatnio edytowane przez Tatsumaru ; 05-12-2016 o 14:12

  12. #12
    Użytkownik Avatar SystemOfADown
    Dołączył
    23-12-2011
    Postów
    3,145
    A ja przez cały tydzień widziałem cię w niedzielę przed igrzyskami, więc złapałem kiedy mogłem.
    W ten twój poniedziałek/środę piszesz, że widziałeś, a nie raczyłeś wejść, wiec pozostały mi tylko te terminy ;p
    Dobrze wiesz, że nie chowam tej postaci, a wręcz staram się odbębnić jak najwięcej walk, żeby walczyć sobie innymi charami, więc nie najeżdżaj tu na mnie.
    Jak się boisz ataku w tych godzinach to nie wchodź.
    Zmiana nie ma sensu i więcej nie ma co pisać, więc end

  13. #13
    Użytkownik
    Dołączył
    24-01-2013
    Postów
    12
    Cytat Napisał Tatsumaru Zobacz post
    To jest event 1v1 i ma wygrać najlepszy, a nie ten co ma najwięcej oddanych walk. Zgadza się, sam kiedyś oddałem z 3-4 walki, ale jak to się mówi wprowadzamy to i wtedy takie coś znika.

    - - - - - - - - - -



    Jak widzisz dokładnie takie wpisy przewidziałem 1 poście i dodam, że jak na razie więcej osób jest za, więc jak to chyba nie tylko ja mam jakiś problem, a więcej graczy uważa że to dobra zmiana.
    A swoje teksty o na mój temat mnie nie interesują i zachowaj je lepiej dla siebie, jak nie chcesz dostać bana na forum.
    Grozisz mi banem na forum, gdyż? Napisałem tylko ,że Ty jedyny masz zawsze problem+żale i płacze.A za to chyba nie ma bana

    PS. Nie zauważyłem tego u innych użytkowników ;>

  14. #14
    Użytkownik Avatar Alvi
    Dołączył
    29-11-2014
    Postów
    551
    Cytat Napisał Tatsumaru Zobacz post
    To jest event 1v1 i ma wygrać najlepszy, a nie ten co ma najwięcej oddanych walk. Zgadza się, sam kiedyś oddałem z 3-4 walki, ale jak to się mówi wprowadzamy to i wtedy takie coś znika.
    Co przeciez ty oddajesz na orawie kazdym kg, 3-4 walki na tydzien dobrze ci idzie. Oddawanie walk na kg to jak saboty na is a przeciw temu nie masz nic przeciwko, co ? Sabotowac mozna, a oddawac walki koledze ktory ma mikstury na walki a ja nie to nie mozna smieszny jestes. A co do tej topki to udoskonale twoj pomysl-jesli ta osoba stoczyla jedna walke w tym dniu.

  15. #15
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Jedynka może być, chociaż moim zdaniem podchodzi pod mało szkodliwe, więc jeśli jest z tym jakaś większa robota, to nie ma sensu robić.

    Dwójka na nie, nie chcę być karany za to, że system dał mi słabe eq i chcę za te 30k, które wydałem, chociaż trochę się zabawić.
    Dwójka byłaby problemem, gdyby notorycznie wynajmowano takie osoby. Jednakże jeśli robi się to dla przyjaciela, bo wie się, że samemu nie ma się szans, a przyjaciel może mieć, to to nic złego.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •