Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Temat: Banickie i ogrze

  1. #1
    AcTiVe
    Konto usunięte

    Pytanie Banickie i ogrze

    Jak sądzicie, czy gdybym zaoferował 50mf i 250k za banicki pas, miecz i buty, oraz ogrza zbroja i wisiorek, to czy znalazlaby sie osoba, ktora by mi to wszystko zalatwila? ;p

    (nie umieszczam tego w handlu, gdyż to na razie tylko pytanie teoretyczne ; >)

  2. #2
    musaraj
    Konto usunięte
    ogrze EQ zabierze całą kasę (jak się tania oferta znajdzie), musiałbys zrezsygnowac z miecza lub butów. CHociaz bardziej z butów.
    Lepiej samemu wydropić te ogrze, a za reszte załatwić banickie EQ.
    Do tego po co ci dwa dodatki (pasi wisior)?

  3. #3
    AcTiVe
    Konto usunięte
    Może i masz rację co do dodatków. Zbliża się 30lv, trzeba zacząć myśleć o eq. G za wiele nie mam, więc jedyną możliwą formą nadrobienia zaległości są (niestety) punkty MF. Nom ale może znajdzie się ktoś, kto za taką cenę załatwi mi całe wymienione eq bez jednego z dwóch dodatków (preferowałbym bardziej ogrzy.)

  4. #4
    musaraj
    Konto usunięte
    Cytat Napisał AcTiVe Zobacz post
    G za wiele nie mam, więc jedyną możliwą formą nadrobienia zaległości są (niestety) punkty MF.
    Skądże znowu!!
    Ja sam nigdy nie sprzedam posiadanej przez siebie rzeczy za MF, chyba, ze zostanie mi udowodnione, że pochodzi ono z PP.
    Teraz taka subtelna podpowiedź :Skąd EQ bierze się w grze?

  5. #5
    Użytkownik Avatar Nerus
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    763
    niestety ale troszkę mało oferujesz

  6. #6
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,489
    tylko zanim on je zbierze ubijając bossy to juz up będzie a mu zalezy na czasie, żeby jeszcze na tym 30 powalczyć trochę
    złota też tak szybko nie uzbiera, a banickie leci z bossa fabularnego, więc jesli chciałby sam to wyciągnąć z banitów to z 1-2 postacie jeszcze by mu sie przydały na 26-30lvl'u ;D

  7. #7
    Coni
    Konto usunięte
    Za 60MF i 250k powinieneś kupić to wszystko (z dwoma dodatkami). Gorzej ci będzie znaleźć sprzedawce na to wszystko, więc zapewne pojedynczo itemy będziesz skupywał i wyjdzie minimalnie drożej.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •