Strona 3 z 13 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 45 z 190

Temat: Łowcy artefaktów - jak doszliście do liczby?

  1. #31
    fatal janusz
    Konto usunięte
    Odpowiedź jest prosta.
    Dante zmarł w roku 1321. Jeżeli dodamy do tego liczbę 6391827, otrzymamy 6393148. Dojść do tego można wykonując odpowiednie działania matematyczne uwzględniające ilość liter w nicku MoPa i pierwszą prędkość kosmiczną.
    A tak poza tym, to iluminaci są wszędzie.

    Mniej więcej tak wyglądają niektóre próby odgadnięcia

  2. #32
    Użytkownik Avatar Nattat
    Dołączył
    07-03-2016
    Postów
    1,051
    Odpowiedzią jest numer telefonu MoPa bez 2 cyfr xD
    Losowa 7129041 nie działa.

  3. #33
    Cytat Napisał Qwiker Zobacz post
    Odpowiedzią jest data update Nordii.
    Ja nie wiem czy taka liczba jest w ogóle.

    Próbowałem 2364673. Nie pytajcie, czemu tak, jak ktoś pójdzie moją metodą to może zauważy, ale nie działa ta liczba.

  4. #34
    Użytkownik Avatar Nattat
    Dołączył
    07-03-2016
    Postów
    1,051
    Co jeśli hasło to 4566769 lub 2082017? KMWTW

  5. #35
    MaCiEkXPompaJP
    Konto usunięte
    Beka by była gdyby hasło było losową liczbą, i dodatkowo zgarnąłby ją jakiś losowy gracz który nie udziela się na forum oraz nie ma znajomych nie chwaląc się, że go zdobył.

  6. #36
    Użytkownik Avatar Baldurs
    Dołączył
    26-03-2015
    Postów
    59
    Cytat Napisał MaCiEkXPompaJP Zobacz post
    Beka by była gdyby hasło było losową liczbą, i dodatkowo zgarnąłby ją jakiś losowy gracz który nie udziela się na forum oraz nie ma znajomych nie chwaląc się, że go zdobył.
    Artefakt dostaję tylko 1 osoba. Jak ktoś już poda właściwą liczbę i uwolni herosa nie będzie trzezba uwalniać go jeszcze raz..Wystarczy pomyśleć

  7. #37
    MaCiEkXPompaJP
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Baldurs Zobacz post
    Artefakt dostaję tylko 1 osoba. Jak ktoś już poda właściwą liczbę i uwolni herosa nie będzie trzezba uwalniać go jeszcze raz..Wystarczy pomyśleć
    No o to chodzi, że 1 osoba. Jak dojdziesz kto go zdobył jeśli nie udziela się na forum, i nie pisze z graczami mfo? Chyba, że publicznie napiszą nick gracza który go zdobył.

  8. #38
    Użytkownik Avatar Alvi
    Dołączył
    29-11-2014
    Postów
    551
    Przeciez graczy szukajacych wzkazowek jest mniej niz takich co wpsiuja po prostu losowa liczbe bo nie chce im sie szukac wskazowek(np.ja). Wiec artefakt zdobedzie pewnie jakis random co wpisze losowa liczbe i po miesiacu przestanie grac w mfo.

  9. #39
    MaCiEkXPompaJP
    Konto usunięte
    Cytat Napisał dziodziek Zobacz post
    Przeciez graczy szukajacych wzkazowek jest mniej niz takich co wpsiuja po prostu losowa liczbe bo nie chce im sie szukac wskazowek(np.ja). Wiec artefakt zdobedzie pewnie jakis random co wpisze losowa liczbe i po miesiacu przestanie grac w mfo.
    O to mi chodzi. Swoją drogą, można taki artefakt sobie sprzedać do pociary XD?

  10. #40
    Kim Chi
    Konto usunięte
    Cytat Napisał MaCiEkXPompaJP Zobacz post
    Swoją drogą, można taki artefakt sobie sprzedać do pociary XD?
    Można.


    Generalnie to teraz bez jakichś konkretniejszych wskazówek nie ma sensu w ogóle zabierać się za szukanie czegokolwiek.
    Kombinacji jest całe 9 milionów, a konkretów zero.

  11. #41
    Bąblowiec pląsający
    Konto usunięte
    Jeżeli chodzi o odpowiadanie losowo to szanse zgadnięcia przez trzystu (bo tyle złamało kod w poziomie 1) graczy wynoszą 1/25 000
    Ostatnio edytowane przez Bąblowiec pląsający ; 27-10-2016 o 17:55

  12. #42
    Cytat Napisał Kim Chi Zobacz post
    Można.


    Generalnie to teraz bez jakichś konkretniejszych wskazówek nie ma sensu w ogóle zabierać się za szukanie czegokolwiek.
    Kombinacji jest całe 9 milionów, a konkretów zero.
    Zagadki z założenia powinny być zagadkowe, nie widzę sensu w tym żeby dawać konkretne wskazówki, to nie jest wyścig. Jeśli odgadnięcie kodu ma zająć komuś miesiąc niech tak będzie, teorii kilka jest, kilka osób szuka i wreszcie ktoś zgadnie, bazując na tym co wie, co znajdzie, na co wpadnie. Jaki byłby sens zagadki, gdyba każdy po 20 minutach szukania byłby w stanie poznać właściwą liczbę?

  13. #43
    Kim Chi
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Lisu aka wróciłem Zobacz post
    Zagadki z założenia powinny być zagadkowe, nie widzę sensu w tym żeby dawać konkretne wskazówki, to nie jest wyścig. Jeśli odgadnięcie kodu ma zająć komuś miesiąc niech tak będzie, teorii kilka jest, kilka osób szuka i wreszcie ktoś zgadnie, bazując na tym co wie, co znajdzie, na co wpadnie. Jaki byłby sens zagadki, gdyba każdy po 20 minutach szukania byłby w stanie poznać właściwą liczbę?
    Teorii jest nieskończenie wiele, a nie kilka.
    Kombinacji jest 9 milionów, podpowiedzi tylko 3 i do tego na nic konkretnego nie naprowadzają.

  14. #44
    musaraj
    Konto usunięte
    Odpowiedź to 21371488 ale jeszcze nie miałem okazji wpisać :/

  15. #45
    Użytkownik Avatar Nattat
    Dołączył
    07-03-2016
    Postów
    1,051
    Cytat Napisał musaraj Zobacz post
    Odpowiedź to 21371488 ale jeszcze nie miałem okazji wpisać :/
    Nie, bo jest tu 8 cyfr. Próbowałem 2137420, ale nie zadziałało.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •