Zobacz wyniki ankiety: Czy jesteś za wprowadzeniem oglądania walk?

Głosujących
85. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak

    75 88.24%
  • Nie

    10 11.76%
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 19

Temat: Oglądanie walk

  1. #1
    Użytkownik Avatar Dorek
    Dołączył
    01-09-2012
    Postów
    1,609

    Oglądanie walk

    Proponuje dodać możliwość oglądania walk innych graczy tak jak to jest na amaterasu czy też igrzyskach śmierci. Proponuje również zakrycie many by uniknąć podpowiadania podczas walki.

    Zapraszam także do udziału w ankiecie piszcie co o tym sądzicie.
    Ostatnio edytowane przez Dorek ; 25-05-2018 o 19:21

  2. #2
    Cytat Napisał Tomi Zobacz post
    propozycja "na kiedyś"
    ten głos chyba starczy, ale na razie temat zostawię w ramach odświeżenia

  3. #3
    Użytkownik Avatar Dorek
    Dołączył
    01-09-2012
    Postów
    1,609
    Cytat Napisał Jeahok Zobacz post
    ten głos chyba starczy, ale na razie temat zostawię w ramach odświeżenia
    Problem w tym że ten głos został napisany w 2011 więc chyba troszkę czasu od tego minęło

  4. #4
    Z tym opóźnieniem mógłby być kłopot. Poza tym nie ma co dodatkowo komplikować. Jeśli chodzi o podpowiadanie, to moze jeden, czy dwa razy zwyciezy. Ale rzeczywistość szybko sprowadzi go na ziemie. Takze jak najbardziej na tak, ale bez opóźnień.

  5. #5
    Popieram tą zacną propozycję !

  6. #6
    Bąblowiec pląsający
    Konto usunięte
    A może, że by można było oglądać walkę z czyjegoś profilu. Taka walka "na żywo", by nie łazić pół kontynentu, by obejrzeć walkę.

  7. #7
    Użytkownik Avatar Dorek
    Dołączył
    01-09-2012
    Postów
    1,609
    Cytat Napisał herbatoholik Zobacz post
    A może, że by można było oglądać walkę z czyjegoś profilu. Taka walka "na żywo", by nie łazić pół kontynentu, by obejrzeć walkę.
    jak dla mnie głupia propozycja bardziej mi chodzi o takie sytuacje gdy np : jakaś topka pvp walczy sobie w devos to możemy obejrzeć ich walke. jakaś bójka w pajeczej 4v4 i akurat tam przechodziliśmy więc mozemy sobie obejrzeć tak samo z mini itp

  8. #8
    Elitek
    Konto usunięte
    Za. Przede wszystkim zakryć mane bo będzie można sobie podpowiadać. A z tym opóźnieniem na 5-10 tur to za dużo komplikowania a i tak nic to nie da moim zdaniem.

  9. #9
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,034
    Zamiast zakrywania many moim zdaniem lepszym pomysłem byłoby po prostu "udostępnienie" przez walczących podglądu walki ze swojej strony. Prostsze do wykonania, a da więcej moim zdaniem.

  10. #10
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    Na mapie od igrzysk raz zdarzyła mi się walka na arenie i ludzie mieli normalnie podgląd walki i czat dla widowni. To było urocze

  11. #11
    Użytkownik Avatar Dorek
    Dołączył
    01-09-2012
    Postów
    1,609
    up. wraz z wejściem możliwości oglądania walk na amatarasu myślę że nie będzie problemu dodać także taką możliwość w bójkach

  12. #12
    ^^ Lubię to!

  13. #13
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,034
    Cytat Napisał Dorek Zobacz post
    up. wraz z wejściem możliwości oglądania walk na amatarasu myślę że nie będzie problemu dodać także taką możliwość w bójkach
    Co powiesz, na mój pomysł? V
    Cytat Napisał matissimos Zobacz post
    Zamiast zakrywania many moim zdaniem lepszym pomysłem byłoby po prostu "udostępnienie" przez walczących podglądu walki ze swojej strony. Prostsze do wykonania, a da więcej moim zdaniem.
    W ten sposób, jeśli ktoś będzie chciał pokazać walkę, będzie ryzykował pokazaniem many, a ktoś, kto nie chce, nie będzie. Nie będzie trzeba wtedy dodawać żadnych dodatkowych systemów ukrywających manę/opóźniających, walka będzie mogła się toczyć tak, jak teraz w czasie rzeczywistym. Uważam, że zrobienie takich systemów byłoby czasochłonne, lepiej korzystać z tego, co już mamy.

  14. #14
    Użytkownik Avatar Dorek
    Dołączył
    01-09-2012
    Postów
    1,609
    Cytat Napisał matissimos Zobacz post
    Co powiesz, na mój pomysł? V

    W ten sposób, jeśli ktoś będzie chciał pokazać walkę, będzie ryzykował pokazaniem many, a ktoś, kto nie chce, nie będzie. Nie będzie trzeba wtedy dodawać żadnych dodatkowych systemów ukrywających manę/opóźniających, walka będzie mogła się toczyć tak, jak teraz w czasie rzeczywistym. Uważam, że zrobienie takich systemów byłoby czasochłonne, lepiej korzystać z tego, co już mamy.
    Każdy pomyśl jest dobry

  15. #15
    Co stoi na przeszkodzie aby opcja dołącz jako widownia przy walkach z Amaterasu zastosować do jakiejkolwiek innej walki?

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •