Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Temat: Punkt Reputacji dawany poprzez grę

  1. #1

    Punkt Reputacji dawany poprzez grę

    Nie mam pojęcia jak to wygląda od strony możliwości wykonania, ale chętnie zobaczyłbym to w grze. Za pomoc w grze otrzymujemy od gracza punkt reputacji, ale dany poprzez grę. Odsyłanie na forum -> odpowiedni temat -> tłumaczenie jak to zrobić jest po prostu uciążliwe, a ludzie chętnie by się odwdzięczyli za pomoc, miałem już kilka takich przypadków. Co wy na to?

  2. #2
    musaraj
    Konto usunięte
    Ja tez chciałbym sepić o reputy pomagając nowicjuszom w grze
    problem w tym, ze p.r. jest przypisany do postu, więc nie można by tak łatwo dawac.
    Do tego nie sądze, aby forum bylo aż tak mocno powiazane z grą.

  3. #3
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,489
    co wy z tą repputacją az tak :P kto zechce to wejdzie na forum i da, kto nie będzie potrafił dac repy to pewnie sie zapyta albo sam pokombinuje ;] reputacja na forum to tylko dodatek do forum, które jest dodatkiem do gry, ważniejsze sa postacie i pkt. rankingowe niż forum i pkt. reputacji :P

  4. #4
    Nyhariel
    Konto usunięte
    Widze, ze bezinteresowna pomoc to obca sprawa dla wiekszosci.

  5. #5
    Suzu Kitamura, czy chcesz tym coś zasugerować? Nie bardzo mi się podoba twój ton.

  6. #6
    Nyhariel
    Konto usunięte
    Zasugerowac? Nie. Mowie wprost, ze chcecie ze wszystkiego czerpac korzysci, a bezinteresownie pomoc to juz nie.

  7. #7
    Ja nikogo do niczego nie zmuszam, gracze, którym pomagam sami się pytają, czy mogą zrobić coś w zamian.

  8. #8
    Nyhariel
    Konto usunięte
    I dobrze, ale nic im sie nie stanie, jak nic nie zrobia w zamian, a jak beda uparci to dadza Ci jakis prezent

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •