Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Temat: Gem HP Plus - quest "Trzeba napoić Mućkę"

  1. #1
    TeraMisiu
    Konto usunięte

    Gem HP Plus - quest "Trzeba napoić Mućkę"

    Według informacji zawartych tutaj wymarzoną nagrodą powinien być Gem Hp plus.

    Właśnie wykonałem ten quest (na poziomie 9) i ze skrzynki mam:
    Zyskałeś uzbrojenie Drewniany Pierścień.

    Coś się zmieniło od czasu zamieszczenia ww informacji?

  2. #2
    musaraj
    Konto usunięte
    Ale masz farta.
    Po UpDacie majowym (dodano langeburg) zmieniono zawartość tej skrzynki, bo jest za dużo HP Plusów w grze.
    W tej chwili napewno można znaleźć tam Zbroję Płytową, Długie Skórzane Buty oraz Drewniany Pierścień, nie wiem jak z samym HP PLusem.
    Sam założyłem dawniej o tym temat, może wygrzebię.


    @down
    jak ja na 5 juz postaciach dostałem słabe EQ, z któych najcenniejszy jest właśnie pierścień.
    masz farta, że chociaż pierścień dostałeś.
    Ostatnio edytowane przez musaraj ; 24-06-2011 o 17:12

  3. #3
    TeraMisiu
    Konto usunięte
    Farta? Raczej pecha
    Ledwie wczoraj zacząłem grać i już taka porażka. Chyba się potnę...

    Mówi się trudno i gra się dalej.

    PS
    Co prawda tamten temat jest w Poczekalni, ale może jakiś szanowny moderator dopisze w nim jakąś uwagę, że informacje w nim zawarte są już nieaktualne.
    Ostatnio edytowane przez TeraMisiu ; 24-06-2011 o 18:12

  4. #4
    Felix
    Konto usunięte
    Nie słyszałem, żeby komuś ostatnio wypadł hp plus. Mi wypadły buty na 5 lv, a mojemu bratu też jakiś "śmieć". Widocznie jest to obecnie skrzynka losowa i wątpię ,że można z niej wyciągnąć hp plusa .

  5. #5
    Użytkownik Avatar Jaskier
    Dołączył
    06-05-2011
    Postów
    1,381
    Kiedys mozna bylo, teraz nie. Tez dostalem pierscien +2.

  6. #6
    kilka dni temu poprawiałam mapę Dilli:Rynek i było już na niej zaznaczone, że ta skrzynka jest losowa

    tutaj masz adres do aktualnej mapy: https://forum.mfo3.pl/showthread.php?3385-Dilli-Rynek

    wszystkie aktualne mapy znajdują się tutaj: https://forum.mfo3.pl/forumdisplay.php?23-Mapy, natomiast te w poczekalni są to zwykle stare wersje.



    -------------------------
    Pomogłam? Podaruj mi punkcik reputacji, klikając w gwiazdkę w lewym dolnym rogu mojego postu.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •