Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 28

Temat: Bójki w Tajemniczej Kotlinie

  1. #1
    musaraj
    Konto usunięte

    Bójki w Tajemniczej Kotlinie

    Powinno się dodać bójki w Tajemniczej Kotlinie (lokacja z mięsożerem). To jest taka typowa lokacja w które powinny być bójki, żeby można było łapać młodych nie doświadczonych w PvP i popularyzować tę gałąź gry.

    No w sumie koniec tematu, dodajcie tam bójki

  2. #2
    Harutotte
    Konto usunięte
    rozwijam temat jak papier toaletowy

    dodajmy tam bujki bez limita

  3. #3
    Jestem na NIE. I na NIE. Na NIE. NIEEEEEEEEEEE. NIE NIE NIE NIE NIE NIE. Jestem też na NIE. Oprócz tego na NIE.

    Bójkami ich nie zachęcisz do gry, tylko zniechęcisz. Zniechęcenie graczy do gry - odejście z gry. Odejście z gry - upadek gry.

  4. #4
    Użytkownik Avatar Nattat
    Dołączył
    07-03-2016
    Postów
    1,051
    A mapka z kobrą? Jest mniej więcej na ten sam poziom.

  5. #5
    Ale nie powinno się zwiększać bójkowych lokacji. Jest tam mini-boss ,,Mięsożer" i gracze do 30 lvla zrezygnują z bicia takiego. Mapka z Kobrą, Ogrem czy nawet pozostałe mapki niech zostaną ale nie róbmy z gry bójkowni, bo bójki zniechęcają #doświadczony

  6. #6
    Użytkownik
    Dołączył
    18-01-2014
    Postów
    570
    Prędzej czy później i tak taki gracz będzie łapany, więc niech się przyzwyczaja do walk :P


    I tak tam nie wchodzę, ale na tak

  7. #7
    Redaktor Naczelny Avatar Hubiot
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    2,605
    A to nie jest tak, że wszystkie mapy po pewnym progu fabularnym (chyba po rozpoczęciu urkaden) są bójkowe? Oczywiście te, co nie są potrzebne do fabuły

  8. #8
    Kim Chi
    Konto usunięte
    Cytat Napisał xani Zobacz post
    A to nie jest tak, że wszystkie mapy po pewnym progu fabularnym (chyba po rozpoczęciu urkaden) są bójkowe? Oczywiście te, co nie są potrzebne do fabuły
    Urocza Polana, Podmokła Polana, Sosnowy Zagajnik?


    Jestem za.

  9. #9
    musaraj
    Konto usunięte
    Cytat Napisał xani Zobacz post
    A to nie jest tak, że wszystkie mapy po pewnym progu fabularnym (chyba po rozpoczęciu urkaden) są bójkowe? Oczywiście te, co nie są potrzebne do fabuły
    Dokładnie tak, dlatego ta propozycja - Tajemnicza Kotlina jest dostępna właściwie w tym samym momencie co Urocza Polana, a tylko na jednej z nich są bójki. O ile jeszcze w lokacjach z zagadkami czy z Hermitem rozumiem blokadę, tak tutaj już nie.

    Co do bójek - wiadomo, że jest ta blokada, przez co bójki nie odbierają smaku życia aż tak.

  10. #10
    Użytkownik Avatar MichałKRZVS
    Dołączył
    18-03-2016
    Postów
    354
    Po co ci bójki? (Cienias)
    Walcz z równymi sobie. A nie mniejsze bijecie.

  11. #11
    Użytkownik Avatar Nattat
    Dołączył
    07-03-2016
    Postów
    1,051
    Cytat Napisał MichałKRZVS Zobacz post
    Po co ci bójki? (Cienias)
    Walcz z równymi sobie. A nie mniejsze bijecie.
    Jak ma atakować osoby, co mają około 25 poziom? Przecież jest limit. Ja jestem na tak, bo skoro jest na kobrze, to czemu tu nie ma?

  12. #12
    musaraj
    Konto usunięte
    Cytat Napisał MichałKRZVS Zobacz post
    Po co ci bójki? (Cienias)
    Walcz z równymi sobie. A nie mniejsze bijecie.
    Akurat bójki w tajemniczej kotlinie by mi się przydały do bójek rankingowych - a więc z równymi lub większymi poziomami

  13. #13
    Mattereq
    Konto usunięte
    Na tak, tam by się takie bójki przydały, mało kto tam chodzi a jak już wejdzie to bach...

  14. #14
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał Mattereq Zobacz post
    Na tak, tam by się takie bójki przydały, mało kto tam chodzi a jak już wejdzie to bach...
    Tak, genialny pomysł, mało kto tam chodzi, dodajmy bójki, żeby nikt nie wchodził

  15. #15
    Użytkownik
    Dołączył
    18-01-2014
    Postów
    570
    W końcu i tak ktoś wejdzie na lokację bójkową. Jeśli boi się złapania niech stoi w mieście. Przydałby się npc ostrzegający o takiej możliwości.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •