Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Temat: Dowód

  1. #1
    Użytkownik
    Dołączył
    28-05-2016
    Postów
    8

    Dowód

    Dowód na to że playmaster i alanmyster mnie okradli
    Playmaster podał mi email i wcisnął kita że on co tydzień dodaje 15MF
    i potem jak wyszedłem włamał mi sie napisał swojemu alanowi hasło i login potem sie włamałi i mnie okradł potem pvp z playmasterem
    i jeszcze okradł dziedziciuwke i najważniejsze że playmaster przyznał mi sie że mnie okradli i oferował 2kk żebym napisał na forum żę kłamałem z tym włamem i jeszcze na moim banku hasło i login napisali

  2. #2
    Użytkownik Avatar SystemOfADown
    Dołączył
    23-12-2011
    Postów
    3,145
    brawo

  3. #3
    I co w związku z tym?

  4. #4
    Użytkownik Avatar Lampucera
    Dołączył
    24-10-2015
    Postów
    89
    Cytat Napisał gonistXD Zobacz post
    Dowód na to że playmaster i alanmyster mnie okradli
    Playmaster podał mi email i wcisnął kita że on co tydzień dodaje 15MF
    i potem jak wyszedłem włamał mi sie napisał swojemu alanowi hasło i login potem sie włamałi i mnie okradł potem pvp z playmasterem
    i jeszcze okradł dziedziciuwke i najważniejsze że playmaster przyznał mi sie że mnie okradli i oferował 2kk żebym napisał na forum żę kłamałem z tym włamem i jeszcze na moim banku hasło i login napisali
    Czemu zakładasz niepotrzebnie nowy temat i zaśmiecasz forum?
    Napisz to do Tomiego albo do jakiegoś moderatora.

  5. #5
    Harutotte
    Konto usunięte
    ja tez mam dowod pisal mi

    playmaster: ejokradlem gonistXD

    ja: okokokokokokokokokasdjauof

  6. #6
    Użytkownik
    Dołączył
    07-10-2014
    Postów
    122
    Cytat Napisał Yesterich Zobacz post
    Czemu zakładasz niepotrzebnie nowy temat i zaśmiecasz forum?
    Napisz to do Tomiego albo do jakiegoś moderatora.
    Kiedyś Tomi zbanował kogoś za to że wszedł na konto i okradł gracza który mu podał hasło, ale to był wielki błąd.
    Teraz jakby najbogatszy gracz podał swoje login i hasło to Tomi by miał banować każdego gracza który tam wejdzie i przywracać złoto temu graczowi co podał passy ?
    Idąc Twoim tokiem rozumowania, że tomi ma coś z tym zrobić dochodzimy do momentu, że cały server będzie zbanowany w parę dni. Sam poddał passy bo chciał 15MF za free to sam podnosi kare za to.

  7. #7
    Kim Chi
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Lord Of Live Zobacz post
    Kiedyś Tomi zbanował kogoś za to że wszedł na konto i okradł gracza który mu podał hasło, ale to był wielki błąd.
    Teraz jakby najbogatszy gracz podał swoje login i hasło to Tomi by miał banować każdego gracza który tam wejdzie i przywracać złoto temu graczowi co podał passy ?
    Idąc Twoim tokiem rozumowania, że tomi ma coś z tym zrobić dochodzimy do momentu, że cały server będzie zbanowany w parę dni. Sam poddał passy bo chciał 15MF za free to sam podnosi kare za to.
    Za włamanie się na cudze konto jest ban.

  8. #8
    Redaktor Naczelny Avatar Hubiot
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    2,605
    Cytat Napisał Lord Of Live Zobacz post
    Kiedyś Tomi zbanował kogoś za to że wszedł na konto i okradł gracza który mu podał hasło, ale to był wielki błąd.
    Teraz jakby najbogatszy gracz podał swoje login i hasło to Tomi by miał banować każdego gracza który tam wejdzie i przywracać złoto temu graczowi co podał passy ?
    Idąc Twoim tokiem rozumowania, że tomi ma coś z tym zrobić dochodzimy do momentu, że cały server będzie zbanowany w parę dni. Sam poddał passy bo chciał 15MF za free to sam podnosi kare za to.
    Nawet jak podam komuś passy ta osoba nie ma prawa wejść na to konto.
    Zamknę bo robi się tu spam, ale temat zostawię by Tomi przejrzał

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •