Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 25

Temat: Kilka zmian depozytowych

  1. #1
    Użytkownik Avatar proskiler
    Dołączył
    16-07-2013
    Postów
    595

    Kilka zmian depozytowych

    1. Gold z aukcji na targu wędruje od razu do depozytu i bez prowizji wpłaty (oczywiście prowizja od sprzedaży normalnie).
    2. Dodanie obok przycisku licytuj, drugiego przycisku licytuj złotem z depo (żeby nie trzeba było wypłacać i wpłacać, czyli w razie przebicia przez kogoś, złoto wraca do depozytu).
    3. Obniżenie prowizji wpłaty do ok. 5-7%.(kwestia ustalenia w zależności od pozostałych prowizji itp.)
    4. Tu myślałem, żeby zamienić to bezpłatne depo było najpierw, a to płatne póżniej albo jakoś osobno, trzeba pomyśleć, jakby było najlepiej dla nowycy graczy.
    Ostatnio edytowane przez proskiler ; 04-09-2016 o 14:46

  2. #2
    Moderator
    Dołączył
    24-06-2014
    Postów
    1,530
    Wszystko na tak.

  3. #3
    Użytkownik Avatar Nattat
    Dołączył
    07-03-2016
    Postów
    1,051
    Co do pkt 2. jestem na nie. Wystarczy wypłacić z depozytu. Długo to nie zajmuje. Zwłaszcza, że jest już przycisk DEPOZYT na targu. Reszta mi się podoba.

  4. #4
    Użytkownik Avatar proskiler
    Dołączył
    16-07-2013
    Postów
    595
    Cytat Napisał Nattat Zobacz post
    Co do pkt 2. jestem na nie. Wystarczy wypłacić z depozytu. Długo to nie zajmuje. Zwłaszcza, że jest już przycisk DEPOZYT na targu. Reszta mi się podoba.
    Chodzi o licytacje, licytujesz coś, to musisz wypłacić, ktoś cię przebije i jednak nie wygrywasz i zostajesz z goldem, który musisz znowu wpłacić i zabiera ci prowizję.

  5. #5
    Użytkownik Avatar Nattat
    Dołączył
    07-03-2016
    Postów
    1,051
    To jak ktoś przebije to powinno iść do depo bez prowizji. A jak ktoś cię przebija, a już ma się kończyć aukcja, to przedłuża licytację do czasu 5 minut po przebiciu.

    I możesz zawsze wyciągnąć kilka sekund wcześniej i być przygotowany na wszystko.

  6. #6
    Użytkownik Avatar Hiter
    Dołączył
    08-02-2012
    Postów
    412
    Cytat Napisał proskiler Zobacz post
    Chodzi o licytacje, licytujesz coś, to musisz wypłacić, ktoś cię przebije i jednak nie wygrywasz i zostajesz z goldem, który musisz znowu wpłacić i zabiera ci prowizję.
    I o to chodziło Administracji jak dodawali up depozytu.

    Wszystko co napisałeś jest za piękne aby mogło wejść w życie. Dodatkowy problem się robi jeśli mamy w depo 1kk/3kk a coś sprzedamy za 10kk. Wtedy 2kk do depo a 8kk do plecaka ? Może tez 10kk do plecaka bo, że złoto z aukcji można upchnąć na nadmiar to był było zbyt cudownie xD

  7. #7
    Użytkownik Avatar proskiler
    Dołączył
    16-07-2013
    Postów
    595
    Cytat Napisał Nattat Zobacz post
    To jak ktoś przebije to powinno iść do depo bez prowizji.
    Dlatego ten przycisk wiele by ułatwił. Aukcję wygrywa tylko 1 osoba, a pozostałe zostają ze złotem w garści.

    - - - - - - - - - -

    Cytat Napisał Hiter Zobacz post
    I o to chodziło Administracji jak dodawali up depozytu.

    Wszystko co napisałeś jest za piękne aby mogło wejść w życie. Dodatkowy problem się robi jeśli mamy w depo 1kk/3kk a coś sprzedamy za 10kk. Wtedy 2kk do depo a 8kk do plecaka ? Może tez 10kk do plecaka bo, że złoto z aukcji można upchnąć na nadmiar to był było zbyt cudownie xD
    Nie no, oczywiście tylko tyle, żeby zapełnić limit, a reszta do plecaka.

  8. #8
    Użytkownik Avatar Hiter
    Dołączył
    08-02-2012
    Postów
    412
    Cytat Napisał proskiler Zobacz post
    Dlatego ten przycisk wiele by ułatwił. Aukcję wygrywa tylko 1 osoba, a pozostał
    e zostają ze złotem w garści.
    - - - - - - - - - -



    Nie no, oczywiście tylko tyle, żeby zapełnić limit, a reszta do plecaka.
    Propozycja jest okej, ale zbyt piękna aby była w tej grze.

  9. #9
    Użytkownik
    Dołączył
    26-02-2012
    Postów
    606
    To wszystko proponowałem, ale jak widać bez efektu więc nie łudźcie się, że coś w tym aspekcie się zmieni.

  10. #10
    Wszystko na tak.

  11. #11
    Kim Chi
    Konto usunięte
    Cytat Napisał proskiler Zobacz post
    4. Tu myślałem, żeby zamienić to bezpłatne depo było najpierw, a to płatne póżniej albo jakoś osobno, trzeba pomyśleć, jakby było najlepiej dla nowycy graczy.
    Byłoby beznadziejne, jestem na nie.
    Reszta na tak.

  12. #12
    Użytkownik Avatar Alvi
    Dołączył
    29-11-2014
    Postów
    551
    Wszystko na tak oporcz 4 bo nie oplacalo by sie wogle powiekszac limitu depo.

  13. #13
    Użytkownik Avatar proskiler
    Dołączył
    16-07-2013
    Postów
    595
    Cytat Napisał dziodziek Zobacz post
    Wszystko na tak oporcz 4 bo nie oplacalo by sie wogle powiekszac limitu depo.
    Nowi gracze raczej nie mają tendecji do kumulowania złota, tylko expią, zbierają na jakiś eq i od razu wydają, jak się uzbiera. Z kolei starsi stażem gracze mają zwykle odłożone jakieś sumki, dlatego raczej dokładają i korzystają z 'górnej' części depozytu. Dlatego chyba zadowalające byłoby rozdzielenie tych 2 części i osobne wpłaty. Ale to tylko taka luźna idea.

    - - - - - - - - - -

    Powiększenie za mfy dla nowych wtedy byłoby wtedy swego rodzaju uniknięciem prowizji.

  14. #14
    Mam lepszą propozycje - Wycofanie nowego depozytu i wspólnego złota na wszystkich postaciach.

  15. #15
    Użytkownik Avatar Nattat
    Dołączył
    07-03-2016
    Postów
    1,051
    Wspólny depozyt jest świetny, ale nie wiem, po co się dalej bawili. Ale samo to, że możesz przekładać przedmioty i złoto (gdyby nie było wspólnej sakiewki) to by było świetnie, gdyby tego drugiego nnie było.
    Ostatnio edytowane przez Nattat ; 03-09-2016 o 19:21

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •