Strona 5 z 6 PierwszyPierwszy ... 3456 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 75 z 84

Temat: Avatary

  1. #61
    Emil
    Konto usunięte
    mam pytanie: czy widać mój avatar ?

  2. #62
    musaraj
    Konto usunięte
    Twój to akurat jest efektem nieudanych prac- masz rozmiar 0x0, dosyc rzadki, wręcz unikatowy.

    Masz za mało reputów, a zdjecie to nie avatar.

  3. #63
    Użytkownik Avatar Nerus
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    763
    od 10pkt reputacji możesz dodać avatar

  4. #64
    Nyhariel
    Konto usunięte
    Levusek nie powalczymy Zrobilem ankiete i mimo, ze wiekszosc graczy chciala avatarow, to ADIHC1 zamknal temat bo "nie przekonalem administracji".

  5. #65
    ADIHC1 despota zamyka tematy i odwraca się od userów? Nieładnie ;P

  6. #66
    Areen
    Konto usunięte
    Podoba mi się twój post, Ash, ale to nie jest do końca tak jak sądzisz (chyba, że myślisz tak jak ja to zwracam honor). Tomiemu i Jackowi wisi to czy będą avki, czy nie, tylko Adi jest skur... (ekhm... brak wolności słowa, państwo totalitarne) leniwy by coś zrobić. Ot taka ciekawostka, którą wyniosłem z forum dwójki. Adi, nie próbuj zaprzeczać.

  7. #67
    Reszta przypomina mnie jak za dzieciaka prosilem mame, zeby kupila mi kinder niespodzianke... no adi daj, no wez, no prosze
    Z ust mi to wyjąłeś ; >

    Adi jest skur... (ekhm... brak wolności słowa, państwo totalitarne) leniwy by coś zrobić. Ot taka ciekawostka, którą wyniosłem z forum dwójki. Adi, nie próbuj zaprzeczać.
    No tak, tym razem przeszedłem sam siebie z "lenistwem". "Nie chce mi się" parę razy kliknąć.

  8. #68
    Adi, nie od dziś wiadomo, że nie jesteś skłonny do ustępstw, a wszyscy sobie to tłumaczą jako lenistwo ;>

  9. #69
    No jeszcze tego brakowało, żeby parę osób na krzyż mogło dyrygować mną według własnego widzimisię.

  10. #70
    Tu nie chodzi o dyrygowanie. Wypowiada się parę osób, bo mają avatary, a zobaczysz, że za jakiś czas, kiedy więcej ludzi będzie miało to minimum na avatar, będzie więcej głosów o powiększenie rozmiaru. Żeby zapobiec niepotrzebnym płaczom przez najbliższe pół roku, powiększ ich rozmiar do 100x100, a każdemu, który wspomni, że powinny być jeszcze większe, osobiście wybiję z głowy ;>

  11. #71
    Zawsze możemy zrobić tak, że jak jeszcze raz przeczytam cokolwiek o avatarach, to zmniejszę je do 60x60px. Właśnie takie miały być (dobrze komponują się z domyślnym układem postów - zajmują mniej więcej tyle miejsca, ile kolumna od "dołączył" do "siła reputacji"), jednak przez moją nieuwagę są większe.

    I co jak co, ale na marudzenie jestem obojętny. Najwyżej znowu będzie trochę spamu.

    Poza tym to niewychowawcze tak rozpieszczać dzieci, hehe..

  12. #72
    Cytat Napisał ADIHC1 Zobacz post
    Zawsze możemy zrobić tak, że jak jeszcze raz przeczytam cokolwiek o avatarach, to zmniejszę je do 60x60px.
    Da radę na to przystać, ale tylko pod warunkiem, że napisze o tym osoba, która będzie wiedziała o tym, co się działo w tym temacie. Bo jeżeli przyjdzie jakiś świeżak, to nie odpowiadam za jego czyny ;> No, ale za chwalenie nowych avatarów chyba nie będziesz zmieniał na 60x60, więc raczej chodzi Ci o nieprzychylne opinie ;>

  13. #73
    Hm, chyba się nie zrozumieliśmy. To co napisałem powyżej, odnosi się do teraźniejszości i tego tematu :D

    80x80px pozostaje bez zmian.

  14. #74
    Użytkownik Avatar Chaos
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    2,047
    Adi to może wyłączmy avatary?
    Jak tak stawiasz sprawę...
    [SIGPIC][/SIGPIC]

  15. #75

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •