Strona 2 z 6 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 16 do 30 z 84

Temat: Avatary

  1. #16

  2. #17
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,753
    ja tam się przy obecnym układzie nie upieram. Sami zdecydujcie ;]

  3. #18
    Wcale nie wiem czy jest lepiej, hehe..

    No i znowu musiałbym poprawiać szablon, bo nie ma informacji o ilości reputacji, a nie pamiętam jak to robiłem. Chyba jednak zostaniemy przy starym i "małych" avatarach ; >

  4. #19
    Użytkownik Avatar Chaos
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    2,047
    Hmm Adi wierzymy w Ciebie dasz radę!
    Na pewno poradzisz sobie z tą reputacją

    Jakby co to możemy pomóc szukać ustawień reputacji w poradnikach dla vBulletin.
    [SIGPIC][/SIGPIC]

  5. #20
    musaraj
    Konto usunięte
    Cytat Napisał ADIHC1 Zobacz post
    Chyba jednak zostaniemy przy starym i "małych" avatarach ; >
    Wcale nie zmieniłes wielkości ;>

  6. #21
    Wcale nie zmieniłes wielkości ;>
    Wcale nie twierdziłem, że zmieniam. Sprawdzałem tylko jak będzie wyglądał inny układ strony z postami.

    Dla tych co nie zdążyli zobaczyć:
    https://www.diigo.com/item/image/yj58/x21w?size=o
    https://www.diigo.com/item/image/yj58/kaw3?size=o

    Jakoś nie podoba mi się zmieniony układ...

  7. #22
    Użytkownik Avatar Chaos
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    2,047
    Adi ale zobacz, wszedłem na przypadkowe forum typu vBulletin i tam mają większe avki 100x100
    ale reszta mają tak jak u nas, tzn. dane po prawej stronie, a nie pod postem.
    Więc chyba jakoś można to ustawić.
    Tylko wywalić napis "dołączył" i w to miejsce podać ilość pkt reputacji.







    @edit
    Wersja vbulletin tamtego forum: vBulletin Version 3.8.4
    Nasza wersja: vBulletin Version 4.1.2
    [SIGPIC][/SIGPIC]

  8. #23
    Loco
    Konto usunięte
    Odnośnie avatarów da się wyłączyć to, że aby móc posiadać avek trzeba mieć 10 punktów reputacji?

    Cytat Napisał ADIHC1 Zobacz post
    Avatary ułatwiają i przyspieszają identyfikację autora postu. Właśnie po to są.

  9. #24
    Dobrze jest jak jest.

  10. #25
    Mnie się to nie podoba. Avatar jest rodzajem naszej tożsamości w internetowym światku, dzięki którym jest się rozpoznawalnym. Najlepiej, gdyby nie było ograniczeń reputacji co do Avatarów, bo specjalnie sępią niektórzy o punkty byle tylko dobić do tych 10pts po avatara. Ta reputacja nie pomaga za wiele na forum..

  11. #26
    Użytkownik Avatar Chaos
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    2,047
    @minek
    Ale większość graczy jednak chce większych avków

    @up
    Ty już masz 10
    [SIGPIC][/SIGPIC]

  12. #27
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,489
    Cytat Napisał Levusek Zobacz post
    Mnie się to nie podoba. Avatar jest rodzajem naszej tożsamości w internetowym światku, dzięki którym jest się rozpoznawalnym. Najlepiej, gdyby nie było ograniczeń reputacji co do Avatarów, bo specjalnie sępią niektórzy o punkty byle tylko dobić do tych 10pts po avatara. Ta reputacja nie pomaga za wiele na forum..
    niektórzy jak to nazwałeś "sępią", ja myślę że nie ma nic złego w dopisku "jesli byłem pomocny to daj pkt. reputacji".
    Avki, sygny itp. za pkt. reputacji zachęcają niektórych do pomagania innym, w tym też nie widze nic złego :P


    ale wracając do tematu, jestem za większymi avkami i układem takim jaki zaprezentował chaos w poście z godziny 22:09 ;]
    byłbym też zatym żeby zrobić forum z ciemniejszych kolorkach
    zamiast tych zielonych kloców oznaczających siłe reputacji proponowałbym tez coś innego

  13. #28
    Ciekawe czy na Facebooku czy Twitterze też tak marudzą, że chcą większych avatarów, hehe..

    Avatary za reputację zostaną. Tego na pewno nie zmienię.

    Poza tym, jak zwiększę do 100x100px, to za jakiś czas znowu ktoś będzie marudził, że za małe. Na starym forum były 140x140px, a i tak marud nie brakowało. A skoro nie można dogodzić wszystkim, to zostanie tak, jak jest ; >

  14. #29
    Coni
    Konto usunięte
    Adi jak zwykle leń ..

  15. #30
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,489
    to daj od razu 200x200 i po kłopocie
    albo w regulaminie napisz "ze względu na możliwości techniczne avatary zostaną przy rozmiarze 100x100, wszystkie prośby w tematach o zwiększenie ich rozmiaru zakończy sie ich zamknięciem" i masz z głowy potem :P
    120x120 byłoby idealnie, ale zadowoliłoby nas już te 100x100.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •