Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Temat: [Bossy] Mam problem z Kalvadorem

  1. #1

    [Bossy] Mam problem z Kalvadorem

    Mam problem z: Kalvador
    Poziom postaci: 55
    Statystyki:
    HP - 97
    MP - 38
    Atak Magiczny - 111
    Obrona - 113
    Obrona Mag. - 113
    Luck - 38
    Szybkość - 100

    Profesja: Mag

    Opis problemu:
    Uzbrojenie:

    (Moje zestawienie uzbrojenia specjalnie na wojów.)

    Laska Kapłana +1
    Bandycki Kaptur
    Pancerz Orka +3
    Buty Kalvadora +3
    Antracytowy Wisiorek +1

    Opis problemu:
    Jak widać wbiłem 55 lvl, czyli maxymalny polecany do walki z właśnie tym bossem. Pomimo to Kalvador nic sobie z tego nie robi, i kończy walke z nadwyżką mikstur. Próbowałem różnych zestawień zdolności, ale żadna nie była trafna. Już naprawdę mam go dość, więc proszę was o pomoc.

    Możliwy Reset statystyk! Jestem otwarty na wasze propozycje!
    Ostatnio edytowane przez Harry von percival ; 12-08-2016 o 21:34

  2. #2
    Użytkownik Avatar Nattat
    Dołączył
    07-03-2016
    Postów
    1,051
    Polecam trujący pocisk. W statach masz mało hp, za dużo defów. Topór masz na 25%?

    Podwójny drenaż używaj na początek/po jego odnówce, gdy ma dużo hp.

    Czek przed jego dublem.

    Używaj spowolnienia na jego przyspieszenie.
    Ostatnio edytowane przez Nattat ; 12-08-2016 o 21:29

  3. #3
    Rozumiem, a masz jakieś pomysły na uzbrojenie lub bardziej sprecyzowany rozkład statystyk?

  4. #4
    Your Nightmare
    Konto usunięte
    Bandycki kaptur? Lepiej włóż hełm orka. Różdżke zamień na Gothar i dawaj w speed

  5. #5
    Vanitas
    Konto usunięte
    1. Z Twoich raportów wynika, że na 55 lvl stoczyłeś z nim tylko jedną walkę. Nie pisz zatem, że masz problem z tym bossem, jak tylko jedną walkę z nim przegrałeś na tym poziomie, a na wcześniejszych włączałeś auto albo od razu się poddawałeś.
    2. Podczas tej walki nie użyłeś żadnej z dwóch dostępnych mikstur regeneracji, żadnej z dostępnych mikstur odnowienia oraz jednego leczenia 3. Nie pisz zatem, że kalvador kończy walkę z nadwyżką mikstur, skoro Tobie także pozostały dostępne środki lecznicze.
    3. Jeżeli kalvador ma status moblizacja, to daj sobie osłonę.
    4. Przeczekanie dałeś sobie w złym miejscu. Tej zdolności się używa przed dublem kalvadora.
    5. Jako mag możesz próbować także zasypać kalvadora różnymi statusami używając np. pechowej chmury, trującego pocisku itd. Ty natomiast nic z tego nie używasz.
    6. Skoro masz 55 lvl, to nie zakładaj bandyckiego kapturu dla 20 lvl, ale poszukaj odpowiedniego dla swojego poziomu, co zwiększałoby obronę lub szybkość. Po lewej stronie masz menu z zakładką "ekwipunek". Wejdź tam i poszukaj czegoś lepszego na głowę np. pancernego hełmu, hełmu orka. One dają więcej obrony niż bandycki kaptur.
    7. Nie podałaś jakie gemy zakładasz w walce.

  6. #6
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    do tego zawsze możesz wbić 57 lvl, to przestanie używać trujaków, dodatkowe ułatwienie

  7. #7
    Dziękuje, statystyki i uzbrojenie niezmienione, ale dzięki waszym poradom go pokonałem. A w dodatku zostało mi kilka mikstur i nie używałem odnówek.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •