Strona 3 z 6 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 45 z 77

Temat: event tvt

  1. #31
    Magician
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Tatsumaru Zobacz post
    Przewidywalność byłaby dokładnie taka sama, na KG też każdy ma osobne eq, a w 90% przypadkach do finałów dochodzą prosi.

    Tutaj by było jeszcze bardziej zagmatwane bo było w stylu IŚ, saboty, przekupstwa itp.

    Ponadto na IŚ nikt nie każe walczyć ciągle z tymi samymi osobami, ale jak 1 drużyna składa się z 20 członków, a na IŚ chodzi 40 osób to zbytnio nie ma co się dziwić są walki ciągle te same.
    Co innego jak cała drużyna (w przypadku kg jednoosobowa) składa się ze znanych graczy to jest to przewidywalne, a co innego jak masz u siebie totalnie nieznanych sobie graczy, no to wiesz, w takich przypadkach nie wiadomo kto może wygrać, co się może stać, nie będzie na pewno perfekcyjnego zgrania

  2. #32
    musaraj
    Konto usunięte
    Mam propozycję: Można by też zorganizować event, że gracze mogliby ze sobą walczyć druzynowo co tydzień, bez żadnych ochron (nawet wykupiona jako usługa by znikała). Żeby nie było dziwnych walk 4v1 można by ustawić, że co najwyżej jedna osoba przewagi po którejkolwiek stronie. Raczej większość graczy by walczyła 4v4 w efekcie, ugadywano by się w drużyny itp. Do tego jakiś antysabot, żeby nie było sabotaży.
    Kto przegra walkę - odpada i tak się walczy dopóki te drużyny się nie zmniejszą, zostanie mniej graczy, w końcu jeden gracz - i on wygrywa event.

    Taki event mógłby się rozgrywać raz w tygodniu, dajmy na to w niedzielę o 20.

    Co wy na to?

  3. #33
    Użytkownik
    Dołączył
    21-10-2012
    Postów
    134
    W tym evencie raczej chodzi ,aby każdy wygrywał walke dla siebie ,kosztem tego nie czy się kogoś lubi czy nie ,tylko trzeba z nim współpracować.

  4. #34
    Magician
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Leonardo Zobacz post
    Co xD
    Poproszę o definicję marnowania miksów. Bo ktoś nie będzie wykonywał poleceń to od razu wypad?
    Wystarczy być online i "spóźniać się" z ruchami.
    Chcesz karać za błędy w skrypcie?
    Leczenie się lub kogoś z naszej ekipy przy bardzo wysokim hp, takiego czegoś nie można nazwać błędem skryptu, skrypt bezobsługowy raczej czegoś takiego nie odwala

  5. #35
    Użytkownik
    Dołączył
    27-05-2012
    Postów
    402
    Cytat Napisał Kaczorrr Zobacz post
    W tym evencie raczej chodzi ,aby każdy wygrywał walke dla siebie ,kosztem tego nie czy się kogoś lubi czy nie ,tylko trzeba z nim współpracować.
    to jak IŚ, jest drużyna i każdy pracuję na osobę, która ma kolejkę Dokładnie można by było robić tutaj, poprzez lamienie itp.

  6. #36
    Użytkownik
    Dołączył
    24-01-2013
    Postów
    12
    Cytat Napisał musaraj Zobacz post
    Mam propozycję: Można by też zorganizować event, że gracze mogliby ze sobą walczyć druzynowo co tydzień, bez żadnych ochron (nawet wykupiona jako usługa by znikała). Żeby nie było dziwnych walk 4v1 można by ustawić, że co najwyżej jedna osoba przewagi po którejkolwiek stronie. Raczej większość graczy by walczyła 4v4 w efekcie, ugadywano by się w drużyny itp. Do tego jakiś antysabot, żeby nie było sabotaży.
    Kto przegra walkę - odpada i tak się walczy dopóki te drużyny się nie zmniejszą, zostanie mniej graczy, w końcu jeden gracz - i on wygrywa event.

    Taki event mógłby się rozgrywać raz w tygodniu, dajmy na to w niedzielę o 20.

    Co wy na to?
    W Niedziele o 20 masz iś ziom

  7. #37
    Użytkownik
    Dołączył
    27-05-2012
    Postów
    402
    Cytat Napisał Magician Zobacz post
    Leczenie się lub kogoś z naszej ekipy przy bardzo wysokim hp, takiego czegoś nie można nazwać błędem skryptu, skrypt bezobsługowy raczej czegoś takiego nie odwala
    Istnieją takie skrypty jak sabotujące, które mogą leczyć miksami lv4 nawet jak przeciwnik ma high hp.
    Inny przykład zamiast dobić może leczyć lub uderzać inna osobę.

    - - - - - - - - - -

    Cytat Napisał Xez Zobacz post
    W Niedziele o 20 masz iś ziom
    Nie zrozumiałeś aluzji.

  8. #38
    Magician
    Konto usunięte
    Cytat Napisał musaraj Zobacz post
    Mam propozycję: Można by też zorganizować event, że gracze mogliby ze sobą walczyć druzynowo co tydzień, bez żadnych ochron (nawet wykupiona jako usługa by znikała). Żeby nie było dziwnych walk 4v1 można by ustawić, że co najwyżej jedna osoba przewagi po którejkolwiek stronie. Raczej większość graczy by walczyła 4v4 w efekcie, ugadywano by się w drużyny itp. Do tego jakiś antysabot, żeby nie było sabotaży.
    Kto przegra walkę - odpada i tak się walczy dopóki te drużyny się nie zmniejszą, zostanie mniej graczy, w końcu jeden gracz - i on wygrywa event.

    Taki event mógłby się rozgrywać raz w tygodniu, dajmy na to w niedzielę o 20.

    Co wy na to?
    Na igrzyskach ogarnięte drużyny wbijają do siebie natychmiast, więc to żadna nieprzewidywalność porównując do mojego pomysłu

    - - - - - - - - - -

    Cytat Napisał Tatsumaru Zobacz post
    to jak IŚ, jest drużyna i każdy pracuję na osobę, która ma kolejkę Dokładnie można by było robić tutaj, poprzez lamienie itp.
    Jednorazowe lamienie a robienie tego samego za każdym razem to różnica

  9. #39
    Użytkownik Avatar Leonardo
    Dołączył
    21-05-2012
    Postów
    681
    Cytat Napisał Magician Zobacz post
    Leczenie się lub kogoś z naszej ekipy przy bardzo wysokim hp, takiego czegoś nie można nazwać błędem skryptu, skrypt bezobsługowy raczej czegoś takiego nie odwala
    Nie, bo wcale skrypt może nie zawierać malutkiego błędu (lol ile ja miałem błędów w skryptach na kg robionych na szybko podczas przerw), który zamiast cel automatyczny ma cel przeciwnik. Albo ma pomylony jeden znak mniejszości na większości.
    Wcale.

  10. #40
    Użytkownik
    Dołączył
    21-10-2012
    Postów
    134
    Chodziło mi bardziej o zniesienie uprzedzeń między graczami sporo osób je do siebie ma ,ale fakt tu nikt nie walczy fair play

  11. #41
    asasynek fiut
    Konto usunięte
    Pomysł jest dobry wykonanie jeszcze nie.

  12. #42
    musaraj
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Magician Zobacz post
    Na igrzyskach ogarnięte drużyny wbijają do siebie natychmiast, więc to żadna nieprzewidywalność porównując do mojego pomysłu
    Możesz zamknąć oczy i pomagać przypadkowym osobom. Jak jeszcze chodziłem na IŚ, to grałem sam, wbijałem do osób które wygladąły w miarę przekonująco.

    A losowanie? Zdajesz sobie sprawę jak bardzo rośnie w takich chwilach frustracja? Jak wiele by było narzekania "boże ale randomów mi wylosowano"? Ludzie którzy są "za" robią to tylko dlatego, że pojawi się nowy event, dodatkowa pula MF do wzięcia. Gdybyś zaproponował event wyścigów postaciami po długiej labiryntowatej losowo tworzonej mapie losowo, gdzie każda postać ma losowo liczony dodatkowy współczynnik do szybkości, to gracze wciąż byliby za - bo to zawsze coś.


    Dla mnie ten event jest zbędny - jest IŚ. One same w sobie też już są losowe. Może lepiej zrobić losowanie zwycięzcy?

  13. #43
    Użytkownik
    Dołączył
    27-05-2012
    Postów
    402
    Cytat Napisał Magician Zobacz post

    Jednorazowe lamienie a robienie tego samego za każdym razem to różnica
    Wystarczy że co tydzień ktoś inny by tak robił, a przy 10-20 osobach z 1 drużyny nikt nie miałby prawa się przyczepić

  14. #44
    Czysto teoretycznie realne do wykonania, praktycznie niesie ze sobą ogromną ilość problemów natury ludzkiej.

    1. Długość walk TvT. Nie zakończone mocnym combosem będą się strasznie wydłużać. Wymuszanie auto dla TvT to taki cios w plecy, bo auto w TvT to jest jeden wielki chaos. Długie rundy -> ktoś kończy szybko to czeka ogromną ilość czasu.
    2. Wymagana jest losowość w doborze naszej grupy. Zgranie i wiedza znaczą więcej niż ekwipunek w TvT.
    3. Czas trwania eventu:
    a) Brakuje już takich wolnych dni: sobota,niedziela i "środek tygodnia" zajęte.
    b) Jeżeli nie chcemy przyspieszać do granic walk to event będzie bardzooo długi.
    c) Co zrobić z niepodzielną przez 4 liczbą graczy?

    trochę tutaj problemów powstaje

  15. #45
    Magician
    Konto usunięte
    Poza tym jak napisałem na początku, wiele rzeczy jest do dopracowania, skoro potraficie znaleźć luki, możecie też znaleźć sposób by je zatkać Chodziło mi bardziej o samą ocenę pomysłu, czy wgl jest jakakolwiek szansa, by taki event się pojawił w bardziej dopracowanej formie

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •