Strona 70 z 87 PierwszyPierwszy ... 2060686970717280 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,036 do 1,050 z 1294

Temat: Król Góry

  1. #1036
    musaraj
    Konto usunięte
    https://mfo3.pl/r/b47cc985c

    200+ obrony magicznej, 2900 HP nie wystarczy, by obronić się przed magiem. Nawet mając 270 szybkości obrywam dublem w 2 turze mimo, że przeciwnik nie ma przyspieszenia.

    Pozdrawiam mopa i jego śmietnikową ekipe która nie potrafi odpowiednio zbalansować 2profesji

    #przewagawjów co nie XD

  2. #1037
    musaraj
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Fannindel Zobacz post
    Co masz na myśli mówiąc 200+ obrony mag?
    Że nie pamiętam ile dokładnie, ale policzmy:
    80 w bazie
    gem Magdef 2 (12)
    gem Magdef (10)
    Koralowy Kaptur +0 (96)
    Turniejowa +5 ( z 8 magdefa? + pasyw, razem +20)
    koralowe buty +1 (20)
    koralowy pierscień +1 (19)
    razem 257

    270 speeda to mało, mało który mag ma mniej niż 280 speeda.
    Haha, a teraz najlepsze - SKĄD MAM WZIĄĆ TEGO SPEEDA? Z czego mam sobie odjąć? Z mojego 220 ataku (norma to pewnie z 270 czy więcej)? Z 150 lucka? Czy obniżyć magdefa, żeby w ogóle ginąć jak pies? Właśnie opisujesz jawną niesprawiedliwość świadczącą o przewadze magów i wiesz co? I tak płaczesz, że woj ma przewagę XDDDD

    Btw. narzekasz na Elita - a wiesz co on ma za build? 2 artefakty (to swoje kosztuje), jakieś myrmidony, widać że stawia wszystko na jedną kartę. W każdej walce ryzykuje natychmiastową porażkę (bo Ryzykowny Cios to zdolka o podwyższonej celności xD), a Ty pytasz dlaczego nie możesz sobie spacerkiem wygrać bez podjęcia ryzyka? Byłoby to kompletnie niesprawiedliwe wobec Elita - ale wszyscy wiemy, że tylko własny nosek cię obchodzi.

  3. #1038
    musaraj
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Fannindel Zobacz post
    "Info: Zadaje o 10/20/30% większe obrażenia kosztem obniżonej o tyle samo celności."

    Dobrze czytasz ze zrozumieniem,szacun.
    Medal za wyczucie ironii.
    Na resztę nie odpiszę bo nawet nie wiem jak skomentować te głupstwa co napisałeś.
    Po kilku latach gry nie wiesz skąd masz wziąć speeda, gratulacje.
    Napisałem Ci swoje staty. Zaproponuj, co mam poświęcić, żeby zwiększyć speeda. Bo innej drogi niż "grać magiem" to tu nie widzę xD

    A to że woj bije mi za ponad połowę HP przy ponad 900HP nad normą przy 240 defa nie jest normalne.
    I że trafia krytyki mając ~~-50% celności.
    Ty mu też bijesz ponad połowę HP, gdzie on ma tego ponad 3k - może Ty też nie jesteś normalny?

    W kwestii krytyków - https://mfo3.pl/view/a/664 przeczytaj sobie opis. I po 2 latach powinieneś wiedzieć, że celność nie ma dużo wspólnego z krytykami.

    - - - - - - - - - -

    P.S. Ponieważ matematyka Cię przerasta:
    Dmg Malleusa 750 (prawdopodobnie z + więc jakieś 4% wincyj)
    Mnożnik krytyka 1,4
    Mnożnik ryzykownego 1,3
    Mnożnik atrybutu 1,25
    Rozrzut: No na oko z 1,05 mnożnik był

    Razem: 1791,57. Zadał 1,6x więcej, czyli miał ok. 400 ataku. 100 z Malleusa, 30 z butów, 30 ze zbroi, może trochę z gemów.

  4. #1039
    Bąblowiec pląsający
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Fannindel Zobacz post
    "Info: Zadaje o 10/20/30% większe obrażenia kosztem obniżonej o tyle samo celności."

    Dobrze czytasz ze zrozumieniem,szacun.
    To już chyba przedszkolaki bardziej rozumieją sarkazm niż ty. Na wszystkich sikasz tym "nie umisz czytnikowac ze zrozumieniem xdxd gimbus", a w edukacji zatrzymałeś się na poziomie 2 klasy podstawówki.
    A a Ą ą B b...

    Cytat Napisał Fannindel Zobacz post
    Na resztę nie odpiszę bo nawet nie wiem jak skomentować te głupstwa co napisałeś.
    Po kilku latach gry nie wiesz skąd masz wziąć speeda, gratulacje.
    "hej ajem fajciamndel welkam to żakas i pokaze wam jak szytacć ze zrozumienien"
    Wiem skąd samuraj ma wziąć szybkość. Przepis babuni fajkandella:
    +50 do szybkości
    +40 do ataku magicznego
    -90 od IQ

    Cytat Napisał Fannindel Zobacz post
    A to że woj bije mi za ponad połowę HP przy ponad 900HP nad normą przy 240 defa nie jest normalne.
    I że trafia krytyki mając ~~-50% celności.
    Chyba nadal nie rozumiesz.
    Skrajny hiter -> bardzo duże obrażenia -> skrajny hiter
    Skrajny hiter -> duże obrażenia -> midrencz ktośtam
    Skrajny hiter -> średnie obrażenia -> deffer
    Jak nie masz wysokiej obrony, to co się dziwisz że hiter ci zadaje dużo obrażeń? ALE NIE BO BO BO JA MAM DEFA NORMALNEGO A ON MI ZADAJE NIENORMALNE OBRAŻENIA TO JEST JAKIEŚ NIENORMALNE!!!
    Trafia krytyki, bo ma chyba nie porywałby się na hitera, skoro jego szczęście równa się z *ekhem* twoim.

    Skoro ja wojem wyciągam około: 300 ataku, 240 obrony, 300 speeda i 150 lucka to Ty też powinieneś. - mówię o wojowniku.
    SIEMA JESTEN MICZEM CZYTANIA ZE ZROZUMIENIEM
    Sanmrajmaj pisał o Królu Góry, a ty podajesz statystyki ze swoim brata eq +8 i gemami poziomu 2 pod PvP. Normalnie jak z dzieckiem...

    Żeby mieć krytyk najpierw muszę trafić, a bez cela jest to niemożliwe.
    Skoro miał ponad połowę szansę na trafienie, to jakby NIE trafił można mówić o czymś nienormalnym (chociaż to i tak teraz jest twój pech, a jakby nie trafił to normalne RNG). "Po kilku latach gry nie wiesz skąd masz wziąć lucka, gratulację."

    Pozdrawiam mopa i jego śmietnikową ekipe która nie potrafi odpowiednio zbalansować 2profesji.
    Nie da się balansować dwóch profesji. Tak jakby dwie osoby walczyły na rękę. ZAWSZE ktoś wygra. Nie da się. Nie-e.
    Ostatnio edytowane przez Bąblowiec pląsający ; 14-10-2017 o 21:14

  5. #1040
    Bąblowiec pląsający
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Fannindel Zobacz post
    Jak nie rozumiesz o co mi chodzi to nie komentuj, nie obchodzi mnie opinia jakiegoś przychlasta randoma.
    Chodzi ci o twoją głupotę. Trąbisz nią wszędzie, gdzie się da. Wszem i wobec. Emanujesz nią jakbyś był totem czy coś. Ty raczej nie rozumiesz jak działa matematyka czy losowość (albo język polski), a się do nich odnosisz w prawie każdym poście w tym temacie. Tak więc zamilcz, ptaszyno. Nie obchodzi mnie opinia jakiegoś dziecka stosującego "obelgi" na poziomie gimnazjum Użytkownika. No, bo jesteś Użytkownikiem. Użytkownikiem xD

  6. #1041
    Your Nightmare
    Konto usunięte
    Fannindel, weź ty juz lepiej nic tu nie pisz XD

  7. #1042
    Bąblowiec pląsający
    Konto usunięte
    Po kolei.
    Gościu gdzie napisałem że nie wiem skąd mieć lucka?
    Koleś ci trafia z krytykiem mając "50%" szans na trafienie, a ty o tym płaczesz. "Czytając ze zrozumieniem" można wywnioskować, że nie masz lucka. Tak jakbyś się zapytał "ej czm on mni dubluje?? omg przewaga wojow".
    A skoro jest 50% na trafienie, a los zawsze jest na moją niekorzyść to tak, jest to pech.
    Tak, "50%". Twój pech nie ma wpływu na to, co się dzieje w grze. Jakby ktoś usiadł przy twoim komputerze (np. brat), to i tak by elite trafił krytykiem. Jesteś bardzo przesądny, w halloween polecam wywiesić czosnek na drzwiach. Dobrze, że przeżyłeś wczorajszy dzień. PRZECIEŻ BYŁ PIĄTEK 13-GO!
    Ty lepiej się randomie nie wypowiadaj na temat eq, bo od początku Devos miałem kilka setów +7/8 na 65 lvl.
    Że co? XD
    Ty się lepiej nie wypowiadaj na forum, Użytkowniku, bo ja od początku grania w MFO3 mam ponad dwa razy więcej postów od ciebie. Ty lepiej umrzyj, bo od początku swojego życia jestem starszy od ciebie. Swoją drogą, napisałem:
    Sanmrajmaj pisał o Królu Góry, a ty podajesz statystyki ze swoim brata eq +8 i gemami poziomu 2 pod PvP. Normalnie jak z dzieckiem...
    ... Czyli twierdzisz, że nie masz eq +7/8 i gemów poziomu 2? A nie, przecież masz. Czyli znowu ktoś, kto nazywa sie fajkmicić gorzej czyta ze zrozumieniem.

    Ps: Czekam na odpowiedzi ludzi ogarniętych, a nie jakiegoś przychlasta który nigdy nie miał srebra i nie wie co to kowal.
    CHYBA TY XD ALE SZTOS !

    Już LeonMeśi pisze poważniejsze posty od ciebie. Wiesz jakie to trudne upaść do tego poziomu?


    Ogólnie odnosząc się do tematu, a nie spamu jakiegoś bachora, to łucznik naprawi balans gry
    Ostatnio edytowane przez Bąblowiec pląsający ; 14-10-2017 o 21:31

  8. #1043
    Użytkownik Avatar SystemOfADown
    Dołączył
    23-12-2011
    Postów
    3,145
    lul musaraj serio?
    Czy chodzi ci o to, że ktoś skontrował twój szał berserkera z artefucktowym mieczem... przeczekaniem?
    Czy chodzi ci o to, że dobiłby cię na dublu? A podobno po kasacji zaprzestania grania przez hitera miał być już spokój.
    To ja już nie wiem.

    @Krycha
    To ostatni post w którym wylewacie na siebie wiadro pomyj. Nie będę akceptował żadnych pojazdów prywatnych, ani postów o charakterze prowokacyjnym czy wręcz obrażającym. Każdy kto się nie dostosuje leci od razu z banem. Niezależnie od rangi.

    A jeżeli Was to przerasta, to sobie odpuśćcie.
    Ostatnio edytowane przez Krycha ; 14-10-2017 o 23:11

  9. #1044
    Użytkownik Avatar Fannindel
    Dołączył
    07-12-2015
    Postów
    722
    Cytat Napisał SystemOfADown Zobacz post

    @Krycha
    To ostatni post w którym wylewacie na siebie wiadro pomyj. Nie będę akceptował żadnych pojazdów prywatnych, ani postów o charakterze prowokacyjnym czy wręcz obrażającym. Każdy kto się nie dostosuje leci od razu z banem. Niezależnie od rangi.

    A jeżeli Was to przerasta, to sobie odpuśćcie.
    To może niech ktoś w końcu zacznie reagować, albo wybierzcie nową ekipę która gra aktywnie.
    Bo obecnie mop jest w grze raz na miesiąc a gdy już jest to ignoruje wszystko i taka osoba się balansem zajmuje - śmiechu wartę.

  10. #1045
    Użytkownik Avatar Dorek
    Dołączył
    01-09-2012
    Postów
    1,609
    Naprawdę aż taki duży ból czterech liter zrobiłem tym czekiem XD ?

  11. #1046
    Administrator Avatar Krycha
    Dołączył
    02-04-2011
    Postów
    4,378
    Cytat Napisał Fannindel Zobacz post
    To może niech ktoś w końcu zacznie reagować, albo wybierzcie nową ekipę która gra aktywnie.
    Bo obecnie mop jest w grze raz na miesiąc a gdy już jest to ignoruje wszystko i taka osoba się balansem zajmuje - śmiechu wartę.
    MoP jest koordynatorem gry, niezależnie od działalności forumowej. Nie zmienia to jednak faktu, że przeginacie w wypowiedziach. I niezależnie od problemu, nie będziecie dyskutować w taki sposób jak powyżej.
    Bididididid!

  12. #1047
    musaraj
    Konto usunięte
    Cytat Napisał SystemOfADown Zobacz post
    lul musaraj serio?
    Czy chodzi ci o to, że ktoś skontrował twój szał berserkera z artefucktowym mieczem... przeczekaniem?
    Nie trolluj. Kto jak kto, ale Ty powinieneś dobrze wiedzieć, że czek nie ma tu nic do rzeczy - po jego pierwszym ataku widać, że na dublu dostanę 2 hity po 1500. Bryza mnie nie ratuje (bo wciąż hit po 1000), podwojny mnie nie ratuje bo go nie mam (a i tak 1600+800 mnie zabije), czek na dorka też nie bo kamyki, ergo Szał był jedynym ratunkiem.

    A post napisałem jako prześmiewczy względem Fannindela, który oczywiście skasował :v

  13. #1048
    Użytkownik Avatar GoldenkoPL
    Dołączył
    28-02-2016
    Postów
    1,165
    Cytat Napisał Kante Rhei
    Za opłatę od 100 do 300 żetonów mogę nauczyć cię jednej ze zdolności specjalnych.
    Posiadając 100 żetonów w ofercie nie wyświetla mi się żadna zdolność do kupienia.

    EDIT:
    Screny
    Ostatnio edytowane przez GoldenkoPL ; 21-10-2017 o 18:11

  14. #1049
    musaraj
    Konto usunięte
    Cytat Napisał GoldenkoPL Zobacz post
    Posiadając 100 żetonów w ofercie nie wyświetla mi się żadna zdolność do kupienia.

    EDIT:
    Screny
    Bo najtańsza zdolka ma 150 żetów.

  15. #1050
    Użytkownik Avatar GoldenkoPL
    Dołączył
    28-02-2016
    Postów
    1,165
    Cytat Napisał musaraj Zobacz post
    Bo najtańsza zdolka ma 150 żetów.
    Dlatego zgłaszam, ponieważ sprzedawca mówi nam, że kosztują od 100 do 300 żetonów.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •