Strona 62 z 87 PierwszyPierwszy ... 1252606162636472 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 916 do 930 z 1294

Temat: Król Góry

  1. #916
    Bąblowiec pląsający
    Konto usunięte
    Patrzę na tych, co chodzą aktywnie, a na 67-68 jest ich niewiele. UPS, POMYLIŁEM SIĘ. Aktywnie chodzi CAŁE 6 OSÓB! Z tego 3 wygrały, a wszyscy regularnie są w top10! No, co za straaaaszna pomyłka!

    Ranking tego cyklu:
    68lv
    67lv
    68lv
    65lv
    67lv
    66lv

    65lv
    65lv
    65lv
    65lv
    Połowa z top10 mają ponad 65 poziom.
    Ostatnio edytowane przez Bąblowiec pląsający ; 30-04-2017 o 15:12

  2. #917
    musaraj
    Konto usunięte
    66lv
    Ten to Blond akurat - i wszystkie wygrane miałem przed zmianami z lv, więc nie wyjaśniaj swoimi fanaberiami rzeczami niezwiązanymi ze sprawą.

  3. #918
    Bąblowiec pląsający
    Konto usunięte
    Ten to Patii, a nie Blond.
    Nie kłam.

  4. #919
    musaraj
    Konto usunięte
    Dobra, zwracam honor, myślałem że mówisz o "najwięcej zwycięstw w evencie"

  5. #920
    Użytkownik
    Dołączył
    25-06-2012
    Postów
    212
    Zgadza się, osoby z wyższym lvlem mają przewagę. I co z tego? Wy cofając lvl wybraliście tygodniowe żetony, oni wybrali przewagę tych kilku pkt statystyk, żeby wygrywać na KG. Dlaczego wy jesteście tacy zachłanni, że chcecie mieć wszystko? Tyle czasu było mówione, że gra jest nastawiona na wbijanie lvla, a teraz te osoby, które wbiły wyższy poziom są na każdym kroku dyskryminowane, bardzo logiczne

  6. #921
    Użytkownik
    Dołączył
    27-05-2012
    Postów
    402
    Cytat Napisał herbatoholik Zobacz post
    60% graczy na 67-68 wygrywa KG. Są to trzy osoby. Jedna z nich nie wygrała ani razu przed zmianą z poziomami rankingowymi. Drugi wygrał 5 razy przed zmianami i 6 po, a to różnica 30 edycji. Trzeci, pomimo kompletnego osłabienia hiterów, nadal wygrywa. Tylko jedna osoba przed zmianami aktywnie uczestniczyła w PvP. Pozostała dwójka regularnie dochodzi na drugie piętro góry.
    Z 8% graczy na 65 wygrywa KG. Bierze udział z 15 osób z topki. Wygrało 6. Większość wygrywała przed zmianami. Wszyscy aktywnie uczestniczą/uczestniczyli w PvP.

    Śmieszne, prawda?
    halo halo, ja wygrałem tak mało bo nie brałem udziału bodajże w 4 cyklach od 4-7

  7. #922
    Moderator
    Dołączył
    24-06-2014
    Postów
    1,531
    Cytat Napisał herbatoholik Zobacz post
    Patrzę na tych, co chodzą aktywnie, a na 67-68 jest ich niewiele. UPS, POMYLIŁEM SIĘ. Aktywnie chodzi CAŁE 6 OSÓB! Z tego 3 wygrały, a wszyscy regularnie są w top10! No, co za straaaaszna pomyłka!

    Ranking tego cyklu:
    68lv
    67lv
    68lv
    65lv
    67lv
    66lv

    65lv
    65lv
    65lv
    65lv
    Połowa z top10 mają ponad 65 poziom.
    Połowa, to nic nie zmienia. 1 cykl, a jak jest w innych?

  8. #923
    Bąblowiec pląsający
    Konto usunięte
    Przecież ta zmiana jest od niedawna, konkretnie nie wiem, a więc wziąłem z tego cyklu.
    A połowa sporo zmienia. Porównaj ile jest osób 65lv i 65lv+.
    halo halo, ja wygrałem tak mało bo nie brałem udziału bodajże w 4 cyklach od 4-7
    W sumie fakt, ale i tak brałeś udział w kilku cyklach, podczas których nie szło Ci tak dobrze, jak teraz.

  9. #924
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał herbatoholik Zobacz post
    A połowa sporo zmienia. Porównaj ile jest osób 65lv i 65lv+.
    A co to przepraszam bardzo, loteria? NIE, liczą się tutaj umiejętności, więc ilość procentowa osób z 65 i 65+ NIE MUSI BYĆ RÓWNA. Chyba oczywiste, że randomy na 65 nie będą miały szans na kg z 65+, którzy potrafią grać. Ale niee, 65+ wygrywa nie dzięki umiejętności myślenia, a dzięki temu poziomowi!

  10. #925
    Bąblowiec pląsający
    Konto usunięte
    Na pewno na 65 są same randomy! Na pewno nikt na 65 poziomie nie umie grać! Na pewno poziomy 65+ nie mają przewagi! Na pewno!
    Osoby z topki PvP biorące udział w KG na 67-68 poziomie (mają złoto):
    - Welovethisgame
    - Kopier
    Ogółem wygranych w ostatnich 15 edycjach:
    7 (w tym 4 to Oni)
    Osoby z topki pvP biorące udział w KG na 65 poziomie (mają złoto):
    - Soad*
    - Ice Axe*
    - Mei Misaki*
    - Serana*
    - Rumplestiltskin*
    - xani
    - Fanta
    - Your Nightmare
    - Fannindel
    - Legendar
    * - te osoby mają więcej ranku niż Welovethisgame
    Ogółem wygranych w ostatnich 15 edycjach:
    8 (w tym 5 to Oni)

    Na 100% co umiejętności. Co z tego, że więcej osób aktywnych PvP walczy na 65 poziomie...

  11. #926
    musaraj
    Konto usunięte
    Mówisz tak, bo zazdrościsz. Masz 215 żetonów więcej - wykombinuj coś, możesz sobie np. wziąć jakiś Artefakt

  12. #927
    Bąblowiec pląsający
    Konto usunięte
    I tak zawsze mi zostaje coś około tylu. A 215 żetonów =/= przewaga np. 45 speeda + obrażenia od kamieni/run
    Ostatnio edytowane przez Krycha ; 02-05-2017 o 10:05

  13. #928
    Użytkownik Avatar Fannindel
    Dołączył
    07-12-2015
    Postów
    722
    Dobra po dzisiejszym kg, zgadzam się.. 65+ mają ogromną przewagę.
    Dostawałem 800-890 z runy po czym od Kopiera (67) dostałem 1043.
    Bez sensu takie coś.

  14. #929
    musaraj
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Leonardo Zobacz post
    Irytujące jest ewidentne przeciąganie kiedy większość moich przeciwników czeka do ostatniej sekundy, aby tylko przeciągnąć do auto.
    Strasznie irytujące -_-

    Czy nie lepiej by było wprowadzić zmianę: każdy gracz ma 5 minut na swoje ruchy, po upływie tego czasu dalej jego postać wykonuje ruchy samoczynnie? Znacznie zwiększyłoby to tempo walk (to wciąż 10 minut - a nie jesteśmy uzależnieni czasowo od "zachcianki" przeciwnika).
    Podbijam tę propozycję

  15. #930
    musaraj
    Konto usunięte
    https://mfo3.pl/r/b43e385d9

    Ja tam widzę, że 67 lv nie ma szans z 65

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •