Strona 61 z 87 PierwszyPierwszy ... 1151596061626371 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 901 do 915 z 1294

Temat: Król Góry

  1. #901
    Użytkownik Avatar Fannindel
    Dołączył
    07-12-2015
    Postów
    722
    Cytat Napisał Dorek Zobacz post
    proponuje przedłużyć czas do 22:00 na zakup biletu na kg ponieważ event trwa czasami dłużej niż 21 tak jak np dziś i nie moge iść obejrzeć finału.
    Za, proponuje zmniejszyć koszt artefaktów u maga.

  2. #902
    Bąblowiec pląsający
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Fannindel Zobacz post
    Za, proponuje zmniejszyć koszt artefaktów u maga.
    Oraz u wojownika.


    Kiedy zostanie wprowadzona blokada 65+? Bo to już jest komedia, że większość 68lv, którzy biorą udział podejrzanie dochodzą bardzo daleko...

  3. #903
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał herbatoholik Zobacz post
    Oraz u wojownika.


    Kiedy zostanie wprowadzona blokada 65+? Bo to już jest komedia, że większość 68lv, którzy biorą udział podejrzanie dochodzą bardzo daleko...
    Używam artefaktów, nie zauważyłem, by były bardzo drogie.

    Na 80 lvlu, MoPek tak mówił. Czy raczej Tomi, a Mopek mówił, że przed nordią na pewno nie będzie. Swoją drogą, grając deferem na 65 lvlu, doszedłem całkiem daleko. Może wy po prostu narzekacie, bo nie macie co robić? Albo po prostu jesteście słabi?
    Ostatnio edytowane przez Clover ; 29-04-2017 o 21:45

  4. #904
    Bąblowiec pląsający
    Konto usunięte
    Ostatnie 15 edycji:
    7 zwycięstw osób z poziomem 65+ (Asasynek 67, Welovethisgame 68, fakerino 68)
    8 zwycięstw osób z poziomem 65 (6 różnych osób)

    A najśmieszniejsze jest to, że na poziomach 67/68 bierze udział z 5 graczy, 3 z nich wygrało KG i wszyscy regularnie są w top 5. Widać, że na 65 poziomie jest więcej często chodzących osób z topki niż na 65+, ale wygrywa tyle samo.

    U wojownika są wystarczająco tanie.
    U maga też.
    Ostatnio edytowane przez Bąblowiec pląsający ; 29-04-2017 o 22:06

  5. #905
    Użytkownik Avatar Fannindel
    Dołączył
    07-12-2015
    Postów
    722
    Cytat Napisał herbatoholik Zobacz post
    Oraz u wojownika.
    U wojownika są wystarczająco tanie.
    Cytat Napisał matissimos Zobacz post
    Używam artefaktów, nie zauważyłem, by były bardzo drogie.
    Jesteś wojownikiem, chodzi mi o artefakty maga.

  6. #906
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał Fannindel Zobacz post
    Jesteś wojownikiem, chodzi mi o artefakty maga.
    Odpowiadałem herbatowi.

  7. #907
    musaraj
    Konto usunięte
    Cytat Napisał herbatoholik Zobacz post
    Ostatnie 15 edycji:
    7 zwycięstw osób z poziomem 65+ (Asasynek 67, Welovethisgame 68, fakerino 68)
    8 zwycięstw osób z poziomem 65 (6 różnych osób)

    A najśmieszniejsze jest to, że na poziomach 67/68 bierze udział z 5 graczy, 3 z nich wygrało KG i wszyscy regularnie są w top 5. Widać, że na 65 poziomie jest więcej często chodzących osób z topki niż na 65+, ale wygrywa tyle samo.


    U maga też.
    Jestem ślepo przekonany, że gracze 65+ nie mają przewagi. 150-200 żetonów to wystarczająco, żeby opracować jakąś sensowną taktykę pozwalającą o ile nie przechylić szali zwycięstwa na swoją korzyść w walce z graczem mającym wiecej stat. Nie moja wina, że gracze z 65 poziomem nie umieją kombinować ani nic wymyślić.

  8. #908
    Użytkownik Avatar SystemOfADown
    Dołączył
    23-12-2011
    Postów
    3,145
    Cytat Napisał musaraj Zobacz post
    Jestem ślepo przekonany, że gracze 65+ nie mają przewagi. 150-200 żetonów to wystarczająco, żeby opracować jakąś sensowną taktykę pozwalającą o ile nie przechylić szali zwycięstwa na swoją korzyść w walce z graczem mającym wiecej stat. Nie moja wina, że gracze z 65 poziomem nie umieją kombinować ani nic wymyślić.
    To skontruj za te żetony 45 darmowego speeda.
    Albo 45 szczęścia.
    Szołmi
    stahp dis

  9. #909
    Użytkownik
    Dołączył
    21-01-2013
    Postów
    62
    Cytat Napisał SystemOfADown Zobacz post
    To skontruj za te żetony 45 darmowego speeda.
    Albo 45 szczęścia.

    stahp dis
    Obniżałeś poziom na 65 by walczyć pvp ,a nie pomyślałeś,że to się odbije na kg panie testerze?. Tel mi łaj

  10. #910
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał herbatoholik Zobacz post
    A najśmieszniejsze jest to, że na poziomach 67/68 bierze udział z 5 graczy, 3 z nich wygrało KG i wszyscy regularnie są w top 5. Widać, że na 65 poziomie jest więcej często chodzących osób z topki niż na 65+, ale wygrywa tyle samo.
    Widzisz ten fragment? Nie przyszło ci na myśl, że tak czysto hipotetycznie TO NIE POZIOM, A GRACZ WYGRAŁ? Skoro 2 pozostałych nie wygrało, to znaczy, że po prostu ci 3 gracze są dobrzy.

  11. #911
    Użytkownik Avatar Dorek
    Dołączył
    01-09-2012
    Postów
    1,609
    Cytat Napisał Dorek Zobacz post
    proponuje przedłużyć czas do 22:00 na zakup biletu na kg ponieważ event trwa czasami dłużej niż 21 tak jak np dziś i nie moge iść obejrzeć finału.
    nadal czekam na rozważenie tej propozycji.

  12. #912
    Użytkownik Avatar SystemOfADown
    Dołączył
    23-12-2011
    Postów
    3,145
    Cytat Napisał Robo Zobacz post
    Obniżałeś poziom na 65 by walczyć pvp ,a nie pomyślałeś,że to się odbije na kg panie testerze?. Tel mi łaj
    Już telluję łaj:
    Bo od początku miał być zablokowany poziom na 65. Stwierdziłem, że ktoś się pomylił przy wrzucaniu zmian, ale teraz to aj dont noł.

  13. #913
    Bąblowiec pląsający
    Konto usunięte
    Cytat Napisał matissimos Zobacz post
    Widzisz ten fragment? Nie przyszło ci na myśl, że tak czysto hipotetycznie TO NIE POZIOM, A GRACZ WYGRAŁ? Skoro 2 pozostałych nie wygrało, to znaczy, że po prostu ci 3 gracze są dobrzy.
    60% graczy na 67-68 wygrywa KG. Są to trzy osoby. Jedna z nich nie wygrała ani razu przed zmianą z poziomami rankingowymi. Drugi wygrał 5 razy przed zmianami i 6 po, a to różnica 30 edycji. Trzeci, pomimo kompletnego osłabienia hiterów, nadal wygrywa. Tylko jedna osoba przed zmianami aktywnie uczestniczyła w PvP. Pozostała dwójka regularnie dochodzi na drugie piętro góry.
    Z 8% graczy na 65 wygrywa KG. Bierze udział z 15 osób z topki. Wygrało 6. Większość wygrywała przed zmianami. Wszyscy aktywnie uczestniczą/uczestniczyli w PvP.

    Śmieszne, prawda?

  14. #914
    Użytkownik Avatar Fannindel
    Dołączył
    07-12-2015
    Postów
    722
    Czemu gdy jest mowa o "65+ mają przewagę" to macie na myśli o 3-4 osobach?

  15. #915
    Użytkownik Avatar Dorek
    Dołączył
    01-09-2012
    Postów
    1,609
    Cytat Napisał Fannindel Zobacz post
    Czemu gdy jest mowa o "65+ mają przewagę" to macie na myśli o 3-4 osobach?
    ponieważ mówią tylko i wyłącznie o tych co dochodzą dalej. o wyższych levelach odpadających szybciej nie wspomną bo po co nawet jak odpali w 2 rundy to i tak mają przewagę.

    Więc jak już macie osłabiać to proponuje więcej strat w żetach bo przypominam że eventy mają zachęcać do wbijania wyższych leveli
    Ostatnio edytowane przez Dorek ; 30-04-2017 o 15:26

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •