Strona 37 z 87 PierwszyPierwszy ... 27353637383947 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 541 do 555 z 1294

Temat: Król Góry

  1. #541
    Użytkownik Avatar Platynowy
    Dołączył
    03-12-2015
    Postów
    287
    Cytat Napisał xani Zobacz post
    Jak coś to ja kupiłem blask i go mam, nie wiem czy przyda się ta informacja
    to jeśli nie wiesz,to się nie wypowiadaj

    dla niekumatych oznajmię,że żadnej innej zdolności nie kupowałem. 200 żetonów zeżarło,blasku nie ma..

  2. #542
    musaraj
    Konto usunięte
    to jeśli nie wiesz,to się nie wypowiadaj
    Ale o czym niby xani nie wie?

  3. #543
    Użytkownik Avatar Platynowy
    Dołączył
    03-12-2015
    Postów
    287
    Cytat Napisał musaraj Zobacz post
    Ale o czym niby xani nie wie?
    o tym czy informacje, które udostępnia są przydatne : ))))

  4. #544
    Kim Chi
    Konto usunięte
    Co ty sobie myślisz? Nie dostaniesz żadnej rekompensaty.

    A wiadomość xaniego była skierowana do adminów (czyli nie do ciebie) jako informacja, że błąd nie występuje u wszystkich.

  5. #545
    Użytkownik Avatar Platynowy
    Dołączył
    03-12-2015
    Postów
    287
    Cytat Napisał Kim Chi Zobacz post
    Co ty sobie myślisz? Nie dostaniesz żadnej rekompensaty.

    A wiadomość xaniego była skierowana do adminów (czyli nie do ciebie) jako informacja, że błąd nie występuje u wszystkich.
    przez rekompensatę rozumiem zwrot żetonów lub danie mi +200 na następny event

  6. #546
    Użytkownik Avatar Luxferre
    Dołączył
    04-05-2011
    Postów
    969
    Cytat Napisał PlaTyNoWy Zobacz post
    przez rekompensatę rozumiem danie mi +200 na następny event
    Chyba żartujesz.

    Będzie obniżony koszt Naturalizacji?

  7. #547
    Użytkownik Avatar Platynowy
    Dołączył
    03-12-2015
    Postów
    287
    Cytat Napisał Luxferre Zobacz post
    Chyba żartujesz.

    Będzie obniżony koszt Naturalizacji?
    a z jakiej racji miałbym mieć obniżone szanse dziś? wszyscy powinni mieć tak samo,ewentualnie kazdy mniej o 200 zetonow na następnym KG,jeśli woli ktoś taką opcje

  8. #548
    Cytat Napisał PlaTyNoWy Zobacz post
    a z jakiej racji miałbym mieć obniżone szanse dziś? wszyscy powinni mieć tak samo,ewentualnie kazdy mniej o 200 zetonow na następnym KG,jeśli woli ktoś taką opcje
    Gra jest nadal w becie.

  9. #549
    musaraj
    Konto usunięte
    Gra już, z tego co mi wiadomo, w becie nie jest.

    Co do tego Blasku - popatrz z perspektywy kogokolwiek inteligentnego. Wjeżdża Platynowy, mówi "Nie dostałem blasku, dajcie mi 200 żetonów w przyszłym KG". Nie podałeś żadnych okoliczności. Nic.

    Moja diagnoza jest taka - zamiast "Blask Minionej Chwały" kliknąłeś "Bomba Czasowa", Bombę trafiłeś w losowaniu, więc nie dostałeś nic, a żetony - w przypadku wybrania posiadanej zdolki - zabiera.
    I faktycznie - jak tylko xani napisał "u mnie to nie ma", to odpisałeś "nie wypowiadaj się, bo jeszcze Tomi się zorientuje, że straciłem 200 żetków ze swojej winy i nic mi nie da" - tylko w innych słowach to ująłeś (a coś takiego tylko potwierdza, że zdajesz sobie sprawę z faktycznego przebiegu zdarzeń). Jeżeli się okaże, że faktycznie tak było - jak dla mnie powinieneś dostać bana za wprowadzanie administracji w błąd i trolling.


    Inna sprawa, że faktycznie powinna być jakaś blokada przy kupnie zdolek specjalnych "posiadasz już tę zdolność".

  10. #550
    Administrator Avatar Krycha
    Dołączył
    02-04-2011
    Postów
    4,378
    Usunąłem posty niezwiązane z dyskusją bądź nieordynarne. Jeżeli Tomi oceni tę sytuację, to na pewno poznacie jego opinię, a do tej pory proszę zakończyć dywagacje pt. "co kupił Platynowy" i "kto jest idiotą". Z góry dzięki .
    Bididididid!

  11. #551
    Cytat Napisał musaraj Zobacz post
    Gra już, z tego co mi wiadomo, w becie nie jest.

    Co do tego Blasku - popatrz z perspektywy kogokolwiek inteligentnego. Wjeżdża Platynowy, mówi "Nie dostałem blasku, dajcie mi 200 żetonów w przyszłym KG". Nie podałeś żadnych okoliczności. Nic.

    Moja diagnoza jest taka - zamiast "Blask Minionej Chwały" kliknąłeś "Bomba Czasowa", Bombę trafiłeś w losowaniu, więc nie dostałeś nic, a żetony - w przypadku wybrania posiadanej zdolki - zabiera.
    I faktycznie - jak tylko xani napisał "u mnie to nie ma", to odpisałeś "nie wypowiadaj się, bo jeszcze Tomi się zorientuje, że straciłem 200 żetków ze swojej winy i nic mi nie da" - tylko w innych słowach to ująłeś (a coś takiego tylko potwierdza, że zdajesz sobie sprawę z faktycznego przebiegu zdarzeń). Jeżeli się okaże, że faktycznie tak było - jak dla mnie powinieneś dostać bana za wprowadzanie administracji w błąd i trolling.


    Inna sprawa, że faktycznie powinna być jakaś blokada przy kupnie zdolek specjalnych "posiadasz już tę zdolność".
    Gra nie jest ukończona. Znając dalszy przebieg fabuły z dwójki wiemy, że na Devos się nie kończy. Wątek fabularny nadal nie dokończony - dla mnie jednoznaczne z tym, że gra jest jeszcze w becie.

  12. #552
    drenujący atak ma być niedostępny? czemu został wyłączony? https://mfo3.pl/view/ab/73

  13. #553
    Użytkownik Avatar Atronis
    Dołączył
    05-05-2013
    Postów
    669
    No wlasnie, bo se mam zdolke w plecy

  14. #554
    musaraj
    Konto usunięte
    Ciekawa statystyka:

    Magowie, którzy zresetowali się na wojów żeby chodzić na KG - WeLoveThisGame
    Magowie, którzy zaczęli chodzić drugimi postaciami - wojownikami - na KG - Blond, Your Nightmare, Alvi, kto jeszcze?
    Wojownicy, którzy przeresali się na magów/chodzą drugimi postaciami - magami na KG -


    Proponuję zmienić nazwę z "Król Góry" na "Król Wojowników".

  15. #555
    Bąblowiec pląsający
    Konto usunięte
    Od kiedy WeLoveThisGame chodzi na kg?

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •