Strona 30 z 87 PierwszyPierwszy ... 2028293031324080 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 436 do 450 z 1294

Temat: Król Góry

  1. #436
    Bąblowiec pląsający
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Leonardo Zobacz post
    W takim wypadku kto pierwszy na kg użył połączenia kombinacji wyniszczającego ciosu i kociego zamachu.
    No chyba nie ty :3
    Ale głównie chodziło mi o to, że asasynek jest najbardziej oczywistym przykładem takiego zachowania, WIĘC TO CAŁKIEM LOGICZNE ŻE PISZĘ O NIM xd. Jako że część jego teamu go naśladuje to mam ich wszystkich wypisywać? Lol nie chciałoby mi się.

    PS: mówisz że nie mam racji, ale nie chce ci się odpisywać (bądź nie wiesz co masz odpisać bo mam rację :v ).
    Czuję się ukontentowany.
    .
    Twierdzę, że wojownicy i magowie mają po równo. Tylko osoby z absurdalnym atakiem mają lepiej przez to, że tracą niewiele miksów.

  2. #437
    Użytkownik Avatar Leonardo
    Dołączył
    21-05-2012
    Postów
    681
    Cytat Napisał herbatoholik Zobacz post
    .
    Twierdzę, że wojownicy i magowie mają po równo. Tylko osoby z absurdalnym atakiem mają lepiej przez to, że tracą niewiele miksów.
    Już prawie.
    Teraz tylko należy odpowiedzieć sobie na pytanie.
    Której klasie łatwiej wykorzystać absurdalny atak, aby zakończyć walkę?
    Magom którzy mają stałe obrażenia i muszą doładowywać manę (przeciętnie co 6 atak) co kończy się oddaniem inicjatywy - ich specjalne zdolności również kosztują manę co zmniejsza liczbę wyprowadzonych atakó, czy wojownikom którzy mają zdolności potrafiące znacznie zwiększyć zadawane obrażenia (nie zapomnijmy o krytach :v ) którzy mogą atakować bez końca.

  3. #438
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał Leonardo Zobacz post
    wojownikom którzy mają zdolności potrafiące znacznie zwiększyć zadawane obrażenia (nie zapomnijmy o krytach :v ) którzy mogą atakować bez końca.
    Wojownicy mają zdolki nie zabierające wcale many, nie wymagające normalnych ataków i nie ograniczone ilościowo, do tego bez ryzyka chybienia? Nie mają takiej zdolki, w każdej jest jakieś ograniczenie. Tak więc też nie przesadzaj.

  4. #439
    musaraj
    Konto usunięte
    Pozwól, że rozpiszę to zdanie:
    Wojownicy, którzy:
    -mają zdolności potrafiące znacznie zwiększyć zadawane obrażenia (nie zapomnijmy o krytach :v)
    -mogą atakować bez końca

    Niby ten ostatni punkt zaprzeczają chybienia, no ale celność jest w cenie, uniki wciąż nie - 3 gemy celności i miecz z +3% celności nie chybi, no chyba że przeciwnik się z gory przygotował.

  5. #440
    Użytkownik Avatar Fannindel
    Dołączył
    07-12-2015
    Postów
    722
    Czemu nie ma nowego eq na kg?

  6. #441
    Cytat Napisał Fannindel Zobacz post
    Czemu nie ma nowego eq na kg?
    Albo za 2-3dni albo już po nowym roku.

  7. #442
    musaraj
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Fannindel Zobacz post
    Czemu nie ma nowego eq na kg?
    Jest nieunikatowe, równie dobrze mógłbyś pytać o brak Haganowego

  8. #443
    Cytat Napisał Fannindel Zobacz post
    Czemu nie ma nowego eq na kg?
    Albo za 2-3dni albo już po nowym roku.

  9. #444
    Użytkownik
    Dołączył
    18-01-2014
    Postów
    570
    Czy miecz, który odejmuje hp przy chybieniach i czymś tam jeszcze może zabić użytkownika czy zostawia 1hp ?

  10. #445
    Your Nightmare
    Konto usunięte
    https://mfo3.pl/r/b2b343e75
    jakby ktoś miał watpliwości, że toksyna jest za silna
    w sumie nie przeszkadza mi przegrana, bo finał tez dobry, no ale jednak- byłem dobrze przygotowany i przez to coś... no, sami widzicie na raporcie wyzej.

  11. #446
    Bąblowiec pląsający
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Your Nightmare Zobacz post
    https://mfo3.pl/r/b2b343e75
    jakby ktoś miał watpliwości, że toksyna jest za silna
    w sumie nie przeszkadza mi przegrana, bo finał tez dobry, no ale jednak- byłem dobrze przygotowany i przez to coś... no, sami widzicie na raporcie wyzej.
    Okrutne Opary tak jakby też

  12. #447
    Your Nightmare
    Konto usunięte
    Cytat Napisał herbatoholik Zobacz post
    Okrutne Opary tak jakby też
    Z oparami jest różnie -niekiedy wejdą 3 statusy, czasem 0 a czasem 1 nieprzydatny. Rzadko kiedy wejdą 4

  13. #448
    Bąblowiec pląsający
    Konto usunięte
    Więcej użyć + 4 możliwe statusy.

    https://mfo3.pl/r/bd733a0f4
    1 tura, byłem full luck + pomyślność + luck 10%.

  14. #449
    Użytkownik Avatar Platynowy
    Dołączył
    03-12-2015
    Postów
    287
    Patrząc na ostatnie kilkanaście eventów KG powinno być dostępne tylko dla wojowników - najlepiej hiterów.
    Wyniszczająca toksyna to jest jakaś patologiczna zdolność. Zatrucie bez limitu tur to jest jakaś parodia. Każde jedno antidotum to żeton,których w większości przypadkach jest bardzo niewiele. (wprowadźcie w takim razie dla okrutnych oparów zatrucie bez limitu tur,bo czemu by nie? )
    Widać co z tym eventem jest w stanie osoba, która nie musi za bardzo używać mózgu aby wygrywać.
    wyniszczająca toksyna + karakol i tak na prawdę jest już po walce. Chyba że któryś z przemądrzałych wojów powie mi,że ma przy sobie zawsze miks speeda, który nieraz kosztuje nawet i 50 żetonów Typ wygrywa 9 raz i dalej będzie robić to samo,bo KG przecież jest bardzo zrównoważone poziomem jeśli chodzi o klasę MAGA i WOJA.
    Mag hiter to dalej gówno w porównaniu do woja. Dlaczego? Dlatego że mag nie nada Ci paraliżu,spowolnienia i zatrucia (w 70% i wyżej?) jedną zdolnością. Gdy toczy się walka maga hitera vs woja hitera to po zaczęciu walki przez woja i wyniszczającą toksyne wynik walki z automatu zostaje przesądzony. Po wejściu spowolnienia i zatrucia pojawia się dubel wojownika którego mag nie będzie w stanie przeżyć już żadnym sposobem. ( po za przeczekaniem ale to tylko wydłuży proces uśmiercania maga) W wersji której to mag zaczyna woj zużyje wszystkie leczenia,jakąś odnówke a magowi w końcu skończy się mana i scenariusz wróci do takiego samego punktu jak w 1 wersji
    Jak na początku oceniałem ten event na coś bardzo pomysłowego i na prawdę fajną odskocznie od wszystkiego w środku tygodnia to teraz mogę napisać tylko jedno: jedna wielka KPINA.

    PS. Pozdrawiam wojów którzy będą spinać dupe (herbatoholik twierdzący iż MAG to prawdziwe monstrum które woja łyka sobie w pierwsze 5 tur walki a my głupi magowie kompletnie nie dajemy rady sobie z opanowaniem naszych mega giga niespotykanych zdolności) ,że wylałem całą prawdę co do tego eventu (jak i moi poprzednicy)
    Ostatnio edytowane przez Platynowy ; 21-12-2016 o 21:11

  15. #450
    Bąblowiec pląsający
    Konto usunięte
    Czemu każdy twierdzi, iż ja mówię, że magowie mają przewagę? Tak nie jest w żadnym stopniu I to Wy macie jakąś spinę, że jeden gracz jest w stanie Wam dokopać

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •