Strona 13 z 87 PierwszyPierwszy ... 311121314152363 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 181 do 195 z 1294

Temat: Król Góry

  1. #181
    Użytkownik Avatar Fannindel
    Dołączył
    07-12-2015
    Postów
    722
    Cytat Napisał Nattat Zobacz post
    Mam propozycję: Osłabić obrażenia i sprawić, że nie zawsze trafia.
    jestem za.

  2. #182
    Użytkownik
    Dołączył
    27-05-2012
    Postów
    402
    Woj i tak dostaje więcej odnówek, srednio po 1 kazdego na start bo tak jest ustawione, wiec ma zaoszczedzone w porowaniu do maga okolo 150 zetkow.
    Co do oslabienia obrazenia i celnosc to bedzie za duzo - wprowadzic mu po prostu ograniczenia lub takie cos jak mopek pisal i to w zupelnosci powinno pomoc, bo tak jak jest teraz przy deffie 250 dostaje sie hity od zwyklego gracza z silnego ciosu po 1100 to jest patologia, a nie mowiac juz o hiterach ktorzy z tego bija caly czas polowe hp i nie zbytnio kiedy reagowac (jedynie duble + odbicie, ale kazdy sie przed nim broni), a jak dodamy polaczenie wyniszczajacej toksyny z silnym ciosem to mamy juz izi win w kazdej walce.

  3. #183
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Woj ma więcej odnówek, bo ma mniej many, więc musi ją częściej uzupełniać, co jest chore.
    Podaj mi raport, gdzie zwykły gracz wali 1100, bo rozmawialiśmy o dziodźku, który jest hiterem.
    Ostatnio edytowane przez Hubiot ; 04-09-2016 o 13:40 Powód: sprzątam po tym wyżej

  4. #184
    Użytkownik Avatar Leonardo
    Dołączył
    21-05-2012
    Postów
    681
    jak dla mnie powinno przywrócić się kryty, ale szansa trafienia powinna być zwyczajnie zależna od szczęścia, celności, uników...


    Aktualnie na KG całkowicie spoza mety wypadł uniker, bo nie dość że gungir to jeszcze silny cios -_-

    PS: Woj powinien moim zdaniem dostać po jeszcze jednej odnówce tak szczerze mówiąc. Bez odnówek wojownik ma problemy z odzyskaniem inicjatywy.
    No i oczywiście z zużyciem leczeń -_-

    PS2: Komuś jeszcze zdarzyło się zużyć wszystkie mikstury many 2, 3 i 4? xd

  5. #185
    Użytkownik Avatar Alvi
    Dołączył
    29-11-2014
    Postów
    551
    Cytat Napisał matissimos Zobacz post
    Nie spamuj -_-

    Woj ma więcej odnówek, bo ma mniej many, więc musi ją częściej uzupełniać, co jest chore.
    Podaj mi raport, gdzie zwykły gracz wali 1100, bo rozmawialiśmy o dziodźku, który jest hiterem.
    ja hiterem ?XDDDDDDDDDDD jestem defferem w walkach mialem okolo 260 ataku wiec nie wiem czemu ktos twierdzi ze jestem hiterem.

  6. #186
    Użytkownik Avatar Nattat
    Dołączył
    07-03-2016
    Postów
    1,051
    Cytat Napisał dziodziek Zobacz post
    ja hiterem ?XDDDDDDDDDDD jestem defferem w walkach mialem okolo 260 ataku wiec nie wiem czemu ktos twierdzi ze jestem hiterem.
    Potwierdzam. Walczyłem z nim kiedyś, bił mi 900 zwykłym hitem z miecza, który mam na -25%.

    PS. Robi się tu offtopic

  7. #187
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał dziodziek Zobacz post
    ja hiterem ?XDDDDDDDDDDD jestem defferem w walkach mialem okolo 260 ataku wiec nie wiem czemu ktos twierdzi ze jestem hiterem.
    A sorka xD
    Coś mi się tak skojarzyło, z czasów, jak z tobą walczyłem, ale rzeczywiście, walczyłem z inną postacią xD

    Co do silnego ciosu, kiedyś pewien mag narzekał, że mag ma do rzyci, że mimo zwiększonych obrażeń, nie opłaca się być magiem i zarzucał wojom, że gdyby mieli broń, ze zwiększonymi obrażeniami, bez chybień i krytyków oraz zabierającą manę, to by z niej nie korzystali. Tak powstał moim zdaniem silny cios.
    Ostatnio edytowane przez Clover ; 04-09-2016 o 13:13

  8. #188
    Użytkownik
    Dołączył
    27-05-2012
    Postów
    402
    No Serio wy go uwazacia za hitera hahahaha, widac was poziom analizy przeciwnika idzie tak jak rank w PvP

  9. #189
    Użytkownik Avatar Hiter
    Dołączył
    08-02-2012
    Postów
    412
    Cytat Napisał Kygo Zobacz post
    Hiter chyba w tym temacie wgl nie płacze, szok.
    Cytat Napisał matissimos Zobacz post
    Nie spamuj -_-

    Woj ma więcej odnówek, bo ma mniej many, więc musi ją częściej uzupełniać, co jest chore.
    Podaj mi raport, gdzie zwykły gracz wali 1100, bo rozmawialiśmy o dziodźku, który jest hiterem.
    Cytat Napisał dziodziek Zobacz post
    ja hiterem ?XDDDDDDDDDDD jestem defferem w walkach mialem okolo 260 ataku wiec nie wiem czemu ktos twierdzi ze jestem hiterem.
    Cytat Napisał Nattat Zobacz post
    Potwierdzam. Walczyłem z nim kiedyś, bił mi 900 zwykłym hitem z miecza, który mam na -25%.

    PS. Robi się tu offtopic
    Cytat Napisał matissimos Zobacz post
    A sorka xD
    Coś mi się tak skojarzyło, z czasów, jak z tobą walczyłem, ale rzeczywiście, walczyłem z inną postacią xD

    Co do silnego ciosu, kiedyś pewien mag narzekał, że mag ma do rzyci, że mimo zwiększonych obrażeń, nie opłaca się być magiem i zarzucał wojom, że gdyby mieli broń, ze zwiększonymi obrażeniami, bez chybień i krytyków oraz zabierającą manę, to by z niej nie korzystali. Tak powstał moim zdaniem silny cios.

    Cytat Napisał Tatsumaru Zobacz post
    No Serio wy go uwazacia za hitera hahahaha, widac was poziom analizy przeciwnika idzie tak jak rank w PvP
    Kygo sobie przyspamował o mnie czyli o "Hiterze" bo to mój nick.
    matissimos dobrze mu odpisał, że tylko tutaj spamuje i bardzo dobrze +1 dla Ciebie.
    dziodziek potem wrócił do posta Tatsumaru a przez post Kygo zrobiło się zamięszanie
    Nattat odpowidział na ten wątek a potem matissimos musiał wrócić do swojego postu bo tam cytował
    Tatsumaru dobrze podsumował analizę walki

    Przez ten zamęt traci się dobry główny wątek , polecam wam od razu zgłosić post Kygo jako spam to xani będzie miał możliwość nałożenia długiego bana, warto również od razu olać taki spam i wgl go nie cytować aby unikać podobnych sytuacji.

  10. #190
    Redaktor Naczelny Avatar Hubiot
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    2,605
    Pomysł Amrborzego
    Klikając na listę postaci niech się pojawia czy to woj czy mag

  11. #191
    Użytkownik
    Dołączył
    30-10-2013
    Postów
    193
    Ok Znowu ja. Byłem już na arenie, godzina kilka sekund po wyznaczonym terminie rozpoczęcia kolejnej rundy.Tabelka zniknęła. Więc najechałem na gracza "ja kamil" dałem zaatakuj, i co... Pojawił się komunikat " Walki się jeszcze nie rozpoczęły". Czy to jakiś błąd?

  12. #192
    Redaktor Naczelny Avatar Hubiot
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    2,605
    Cytat Napisał Amrborzy Zobacz post
    Ok Znowu ja. Byłem już na arenie, godzina kilka sekund po wyznaczonym terminie rozpoczęcia kolejnej rundy.Tabelka zniknęła. Więc najechałem na gracza "ja kamil" dałem zaatakuj, i co... Pojawił się komunikat " Walki się jeszcze nie rozpoczęły". Czy to jakiś błąd?
    jest blokada na atakowanie przez 3 sekundy po zniknięciu tabelki, dla tych co usuwają ją w html

  13. #193
    Użytkownik Avatar Lampucera
    Dołączył
    24-10-2015
    Postów
    89
    Licznik jest orientacyjny +/- 3 sekundy jak to Tomi napisał

  14. #194
    Your Nightmare
    Konto usunięte
    odnoszę wrażenie, że jeśli raz się wygrało, to kolejny raz nie ma takiej możliwości.

  15. #195
    musaraj
    Konto usunięte
    Proponuję dać 2 anti na start każdemu graczowi - 2 żety w te czy we wte nic nie robią, a co tak szczerze chcemy - karać głupich zapominalskich?

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •