Strona 12 z 87 PierwszyPierwszy ... 210111213142262 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 166 do 180 z 1294

Temat: Król Góry

  1. #166
    Cytat Napisał Kim Chi Zobacz post
    Ale gdzie to wzmocnienie?
    pierwsze użycie tańsze i klątwa nie może blokować zdolki?

  2. #167
    Trochę poszalałem - dokładniejszy plan podam później.
    Teraz jestem zmęczony.
    Trzeba dać jej mimo wszystko jakąś mocną stronę, build w którym będzie wyjątkowo dobra.
    Początkowe założenie - dla woja z bardzo wysokim MP nie zostało spełnione, bo inne typy wojowników za mocno ją wykorzystywały.

  3. #168
    Użytkownik
    Dołączył
    30-10-2013
    Postów
    193
    "Nagrody będą przyznawane za miejsca 1-30 po zakończeniu wszystkich 8 edycji w cyklu." Ktoś wie co to za nagrody i w jakich proporcjach ?

  4. #169
    Użytkownik Avatar Luxferre
    Dołączył
    04-05-2011
    Postów
    969
    Cytat Napisał Amrborzy Zobacz post
    "Nagrody będą przyznawane za miejsca 1-30 po zakończeniu wszystkich 8 edycji w cyklu." Ktoś wie co to za nagrody i w jakich proporcjach ?
    Ja za 13 miejsce dostałem 30 żetonów, czyli mniej niż za przeciętny udział. Za miejsca 1-3 są dodatkowo punkty MF.

  5. #170
    Użytkownik Avatar Leonardo
    Dołączył
    21-05-2012
    Postów
    681
    Cytat Napisał Luxferre Zobacz post
    Gratulacje, to teraz proszę o to, żeby nie można było go dostać, bo nie chcę dostawać tak bezużytecznej zdolności tracąc tym samym inne, lepsze.
    Pozdrawiam ~ Niestabilny Pocisk ;]

    1 miejsce 50 mf i chyba 500 żetków
    2 miejsce 30 mf i chyba 300 żetków
    3 miejsce 10/20 mf (nie wiem nie byłem 3 xd) i pewnie 100/200 żetków
    Poniżej 3 miejsca żetki
    Ostatnio edytowane przez Leonardo ; 03-09-2016 o 23:26

  6. #171
    Użytkownik Avatar Fannindel
    Dołączył
    07-12-2015
    Postów
    722
    Cytat Napisał Leonardo Zobacz post
    Pozdrawiam ~ Niestabilny Pocisk ;]
    No bez kitu z tej zdolki to niezłą beke miałem

  7. #172
    Użytkownik
    Dołączył
    30-10-2013
    Postów
    193
    Cytat Napisał Leonardo Zobacz post

    1 miejsce 50 mf i chyba 500 żetków
    2 miejsce 30 mf i chyba 300 żetków
    3 miejsce 10/20 mf (nie wiem nie byłem 3 xd) i pewnie 100/200 żetków
    Poniżej 3 miejsca żetki
    Dzięki, dokładniejszej liczby niższych miejsc nie masz? Gdyż zawsze balansuje na granicy limitu żetonów, wolałbym uniknąć straty

  8. #173
    Kim Chi
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Fannindel Zobacz post
    No bez kitu z tej zdolki to niezłą beke miałem
    Ta zdolność jest dobra przy wykorzystaniu różdżki iluzji. Używaj ją, gdy nałożysz przeciwnikowi negatywny status, a go nie przejmiesz.

  9. #174
    Użytkownik Avatar Leonardo
    Dołączył
    21-05-2012
    Postów
    681
    Tak, tylko wymaga jest do tego rózga iluzji, która jest najdroższym artefaktem o ile mnie pamięć nie myli -_-

    Rzadko można sobie na nią pozwolić.

  10. #175
    Użytkownik Avatar Alvi
    Dołączył
    29-11-2014
    Postów
    551
    Cytat Napisał Tatsumaru Zobacz post
    Każdy wie, że silny cios to przesada, ale niestety nie ma chętnych żeby go zmienić :/ Niektórzy używaja tej zdolki jako broni, gdyż nie chybia, a ma spory dmg nawet przy małym ataku.

    A co do wygrywania KG przez magów to nie jest jakoś to zauważalne, na obecną chwilę wygrał 2x woj i 1x mag oraz dziś też na 66% też wygra woj

    PS. Dziodziek gdybys byl silny to bys widnial w rankinach PvP, a Cie tam nie ma, wygrywasz bo uzywasz silnego ciosu jako broni i to tworzy kosmiczna przewage powinien on byc ograniczony jak czysty cios
    Widnieje w rankingach pvp (postac biały wilk). 2/3 wojownikow ktorzy wygrali nie mialo silnego ciosu.Nie chce dostac juz silnego ciosu skoro zostal tak oslabiony. Jak wczsniej sie cieszylem ze go dostalem to teraz bede plakac, jego cena to 250 zetonow-nikt go nie kupi nawet jakby byl za 100.

  11. #176
    Your Nightmare
    Konto usunięte
    Cytat Napisał dziodziek Zobacz post
    Widnieje w rankingach pvp (postac biały wilk). 2/3 wojownikow ktorzy wygrali nie mialo silnego ciosu.Nie chce dostac juz silnego ciosu skoro zostal tak oslabiony. Jak wczsniej sie cieszylem ze go dostalem to teraz bede plakac, jego cena to 250 zetonow-nikt go nie kupi nawet jakby byl za 100.
    Przynajmniej nie będziesz nim natarczywie spamowal... no serio, zwykłym ciosem uderzyles mnie ze 2-3 razy
    Poza tym- walczyłem z białym wilkiem czy z dziodzkiem?

  12. #177
    Użytkownik
    Dołączył
    27-05-2012
    Postów
    402
    Tak placzecie a ta zdolka to jak dobra, gdyz nie chybia - oslepiajacy pocisk czy uniki nie dzialaja na to, a jak mag takie cos dostaje to na cholere mu to.

    Sposob mopa bardzo fajny.

  13. #178
    Użytkownik Avatar Atronis
    Dołączył
    05-05-2013
    Postów
    669
    Trochę tu zaczyna sie robić przeginka. Magów jest więcej niż wojów więc ich płacz jak widać jest bardzo widoczny co działa na mopa. Generalnie silny cios byl za silny, ale w obecnej postaci vs mag to po prostu kpina. Przecież dobrze wiemy, że w vs mag woj musi dbać o mane, a teraz można powiedzieć, że opłacalne będzie użycie maksymalnie z 3/4 silnych ciosów, bo potem już nie będzie na to many.

    A co do magów, to może szukajcie winy w tym, że dostaliście słabe eq/zdolki a dany woj lepsze i nie jest wina tego jakie miejsce zajmuje w rankingu pvp tylko, że po prostu lepiej wykorzystal atuty swojego bulidu. Sam dostałem wczoraj takie zdolki i gemy, że nie mogłem nikogo zabić.

    Reasumując obecna forma silnego ciosu to istna komedia vs mag biorąc pod uwagę jego cene, brak krytyków i co jeszcze by w nim osłabić?

  14. #179
    Użytkownik Avatar Nattat
    Dołączył
    07-03-2016
    Postów
    1,051
    Cytat Napisał Atronis Zobacz post
    Reasumując obecna forma silnego ciosu to istna komedia vs mag biorąc pod uwagę jego cene, brak krytyków i co jeszcze by w nim osłabić?
    Mam propozycję: Osłabić obrażenia i sprawić, że nie zawsze trafia.

  15. #180
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał Atronis Zobacz post
    Reasumując obecna forma silnego ciosu to istna komedia vs mag biorąc pod uwagę jego cene, brak krytyków i co jeszcze by w nim osłabić?
    Wywalić mu atrybut i zrobić z niego pewny czysty cios, bo ofc wojowie za dobrzy -_-
    Jak takie zmiany wprowadzają, to się cieszę, że przestałem chodzić na Kg.

    - - - - - - - - - -

    Cytat Napisał Nattat Zobacz post
    Mam propozycję: Osłabić obrażenia i sprawić, że nie zawsze trafia.
    Też dobre xD

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •