Strona 11 z 87 PierwszyPierwszy ... 9101112132161 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 151 do 165 z 1294

Temat: Król Góry

  1. #151
    asasynek fiut
    Konto usunięte
    Albo skasować profesje wojownik..

  2. #152
    Użytkownik Avatar Dorek
    Dołączył
    01-09-2012
    Postów
    1,609
    Cytat Napisał MasterOfPuppets Zobacz post
    Odnośnie silnego ciosu - poszła zmiana, że ma koszt:
    10 + 5mp za użycie

    użycia:
    1. 10mp
    2. 15mp
    3. 20mp
    4. 25mp
    5. 30mp
    6. 35mp
    ITD
    Koszt bazowy 0, więc może być użyty na klątwie.
    Brak many odpowiedniej many stosunkowo mniejsze obrażenia lub ich brak/branie jak normalny atak.

    Do ugadania
    haha wygrał woj i od razu nerfy to jest aż śmieszne.

  3. #153
    Cytat Napisał Dorek Zobacz post
    haha wygrał woj i od razu nerfy to jest aż śmieszne.
    nie wiem czy to takie straszne nerfy, nie mialem okazji przetestowac, ale ze spora iloscia mp i jeszcze pasywka pajeczej zbroi to przeciez szlo ostro cisnac tym silnym ciosem bez skonczonosci

    teraz w niektórych przypadkach będzie wręcz lepsza ta zdolka, a ograniczy to skrajnie patologiczne gnębienie

  4. #154
    Użytkownik Avatar Dorek
    Dołączył
    01-09-2012
    Postów
    1,609
    Cytat Napisał Jeahok Zobacz post
    nie wiem czy to takie straszne nerfy, nie mialem okazji przetestowac, ale ze spora iloscia mp i jeszcze pasywka pajeczej zbroi to przeciez szlo ostro cisnac tym silnym ciosem bez skonczonosci

    teraz w niektórych przypadkach będzie wręcz lepsza ta zdolka, a ograniczy to skrajnie patologiczne gnębienie
    nie chodzi mi tu tylko o to za każdym razem jak woj wygrywa ma coś osłabiane

  5. #155
    Użytkownik Avatar Luxferre
    Dołączył
    04-05-2011
    Postów
    969
    No, a teraz jeżeli w ogóle ktoś go będzie używał to może z 5 razy, później już nie będzie sensu jak ta zdolność będzie wyżerała ponad połowę many

    - - - - - - - - - -

    To mam pomysł - może warto zrobić tak samo z magami? Niech każde ich zaklęcie kosztuje coraz więcej, zaczynając od 30 MP. Kto jest za?
    Ostatnio edytowane przez Luxferre ; 03-09-2016 o 22:51

  6. #156
    Your Nightmare
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Luxferre Zobacz post
    No, a teraz jeżeli w ogóle ktoś go będzie używał to może z 5 razy, później już nie będzie sensu jak ta zdolność będzie wyżerała ponad połowę many

    - - - - - - - - - -

    To mam pomysł - może warto zrobić tak samo z magami? Niech każde ich zaklęcie kosztuje coraz więcej. Kto jest za?
    Nikt. Zrozum, że cios katowal nawet przy defach

  7. #157
    Użytkownik Avatar Luxferre
    Dołączył
    04-05-2011
    Postów
    969
    No to dlaczego większość królów wygrali magowie?

  8. #158
    Moderator
    Dołączył
    24-06-2014
    Postów
    1,530
    Cytat Napisał Luxferre Zobacz post

    To mam pomysł - może warto zrobić tak samo z magami? Niech każde ich zaklęcie kosztuje coraz więcej. Kto jest za?
    Mag ma to już przy powiększaniu się gwiazdki zaklęć, a wojownik nie musi bić silnym ciosem.

  9. #159
    Użytkownik Avatar Leonardo
    Dołączył
    21-05-2012
    Postów
    681
    Bo wojownicy wybijają się między sobą?

    Szczególnie że to hiterzy zwykle.
    W ten sposób oszczędzają miksy.

    3 na 4 ataki Asasynka były skierowane w wojowników.
    Nie liczę ostatniej rundy gdy nie miał po prostu kogo innego do zaatakowania

  10. #160
    Użytkownik Avatar Luxferre
    Dołączył
    04-05-2011
    Postów
    969
    Tylko, że w przypadku maga większa gwiazdka zwiększa obrażenia, a Silny Cios? Co niby będzie zwiększane przy ogromnym koszcie many (czasem większym niż zaklęcie)? Nic.

  11. #161
    Cytat Napisał Leonardo Zobacz post
    Bo wojownicy wybijają się między sobą?
    Szczególnie że to hiterzy zwykle.
    W ten sposób oszczędzają miksy.
    3 na 4 ataki Asasynka były skierowane w wojowników.
    Nie liczę ostatniej rundy gdy nie miał po prostu kogo innego do zaatakowania
    Co? Gdyby nie to, że dostałem aż 1600 żetonów, to już bym dawno nie miał mikstur, miałem po prostu farta w losowaniu. Wojownik wygrał z Silnym Ciosem i od razu osłabienie, czyli wniosek, że lepiej wszystko przegrywać, bo inaczej znowu coś osłabią...

  12. #162
    zmiana wyklucza skrajnie patologiczne bicie non stop bez oddawania inicjatywy przeciwnikowi, do iluś tam użyć zdolność jest teraz wręcz wzmocniona
    po prostu trochę zmieniła charakter

  13. #163
    Kim Chi
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Jeahok Zobacz post
    zmiana wyklucza skrajnie patologiczne bicie non stop bez oddawania inicjatywy przeciwnikowi, do iluś tam użyć zdolność jest teraz wręcz wzmocniona
    po prostu trochę zmieniła charakter
    Jak to wzmocniona, skoro poprzednio zabierała 15 MP co użycie, a teraz zabiera 10 MP bazowo + 5 MP za użycie i nic więcej nie uległo zmianie?

  14. #164
    Cytat Napisał Kim Chi Zobacz post
    Jak to wzmocniona, skoro poprzednio zabierała 15 MP co użycie, a teraz zabiera 10 MP bazowo + 5 MP za użycie i nic więcej nie uległo zmianie?
    a, myslalem ze 25, to jeszcze lepiej, taka zdolka za 15mp, do tego 4mp z pajeczej co ture, czyli nawet z 10 użyć bez leczenia sie/ladowania mp

  15. #165
    Kim Chi
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Jeahok Zobacz post
    a, myslalem ze 25, to jeszcze lepiej, taka zdolka za 15mp, do tego 4mp z pajeczej co ture, czyli nawet z 10 użyć bez leczenia sie/ladowania mp
    Ale gdzie to wzmocnienie?

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •