Strona 8 z 87 PierwszyPierwszy ... 6789101858 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 106 do 120 z 1294

Temat: Król Góry

  1. #106
    Użytkownik
    Dołączył
    02-04-2016
    Postów
    29
    Nie było mnie przez parę dni, tzn ostatnim razem byłem w ostatni KG i nie wychodziłem z areny
    Dzisiaj sie zalogowałem i byłem cały czas na arenie a moja postać sparaliżowana i nic zrobić nie mogłem, MOP powiedział że mam napisać tu post ;d
    https://i.gyazo.com/238de7a39d7d8c15...b104f09384.png

  2. #107
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,753
    Cytat Napisał Dangerous Zobacz post
    Nie było mnie przez parę dni, tzn ostatnim razem byłem w ostatni KG i nie wychodziłem z areny
    Dzisiaj sie zalogowałem i byłem cały czas na arenie a moja postać sparaliżowana i nic zrobić nie mogłem, MOP powiedział że mam napisać tu post ;d
    https://i.gyazo.com/238de7a39d7d8c15...b104f09384.png
    Odblokowałem. Normalnie nie sprawiło by to problemu, ale akurat był reset bety i w powiązaniu z tym okazało się szkodliwe.

    Jak również prawdopodobnie wpłynęło na poniższe (choć jeszcze będę sprawdzał):
    Cytat Napisał Nyan Cat Zobacz post
    Znalazłem następujący błąd w kg:
    Po przegranej walce ja wraz z kilkoma innymi graczami zrespiłem się na najwyższym piętrze areny. Jako jedyny zostałem bez walki i oczekiwałem na żołnierza fortuny, który jednak się nie pojawił(f5 nie pomagało). Zostałem wyrzucony z eventu przez czas i wróciłem jako osoba oglądająca, zobaczyłem wtedy żołnierza, który pojawił się na najniższym poziomie areny.

    Załącznik 4905

    Cytat Napisał Luxferre Zobacz post
    W mojej pierwszej walce (ze Spectatorem) chciałem użyć Mikstury Mobilizacji, jednak tak, aby przeciwnik nie mógł nic zrobić. Licznik pokazywał 3 sekundy do walki automatycznej i właśnie wtedy miałem zamiar to zrobić (miałem już wybraną miksturę i kursor przeniesiony na postać), ale nie zdążyłem kliknąć (a przypominam, że licznik pokazywał 3 sekundy) i dzięki temu padłem. Nie polecam robić niczego na ostatnią chwilę...

    Czyli po prostu licznik kłamie, jeżeli ktoś nie zrozumiał.

    Edit: Spectatorowi zostało 162HP. Chyba się zabiję...
    Licznik jest orientacyjny te +/- 3 sekundy trzeba brać pod uwagę (opóźnienie przy pojawianiu licznika, opóźnienie na dotarcie komendy)

  3. #108
    Użytkownik Avatar Leonardo
    Dołączył
    21-05-2012
    Postów
    681
    https://mfo3.pl/r/b04aac666
    rózga iluzji nie kopiuje efektów żołnierza.
    Według opisu działa na "przeciwnika"

  4. #109
    musaraj
    Konto usunięte
    Króla Góry wygrała właściwa osoba

    Dla ciekawskich - główna część mojego genialnego EQ:

    Nigdy nie wierzyłem, że coś z tego przejdzie.

    Poza tym - Hełm Walkirii +8 (68/-15/ileś lucka/+12%) Dla Was śmieć, ale jak dokupić do tego Rózgę Mocy i ogólnie poukładać dobrze do tego EQ i zdolności, to powstał przepis na wygranie KG z kompletem zwycięstw. Woj z Malleusem też by się w tym dobrze odnalazł. Alternatywą był koralowy kaptur +1 - nawet nie myślałem.

    Zbroja - na wojownika była Pajęcza Zbroja +3 (miałem dwie niemożliwe do łączenia sztuki - idealne losowanie, jak wspomniałem), na maga... Astralna Szata +1

    Buty - największy mój problem. Z losowania Czarcie +0 i Mythrilowe +1. Próbowałem z tym jakoś walczyć i po zakupie nowych mythrilowych u kowala (liczyłem na +2 lub wysokie) dostałem +1.. o jak bardzo mi było tego żal. Poskładałem do +2 i w takich biegałem. Na maga wciąż Czarcie +0

    No i Różdżka. Pamiętam pierwszego KG na jakim byłem - usłyszałem tylko, że Rózga Mocy to badziew. Także jak ją widziałem używaną, to bez pomysłu, na zasadzie "o, ale tani artefakt". Genialny item, po podrzuceniu na +3 wręcz idealny. Zabijał bezlitośnie, dzięki Hełmowi Walkirii chybił łącznie 2-3 razy we wszystkich 9 walkach.
    Alternatywy dla artefaktu - Potępienia +3, Jaszczurza +0 (z kronikarskiego obowiązku).

    No i żetony - dla zrównoważenia słabego i dziwnego EQ miałem pewnie powódź żetonów? Dokładnie 1201.

    Wciąż jestem w szoku jakim cudem to przeszło :P

    KG to event dla osób, które umieją kombinować z uzbrojeniem. Słyszałem od paru graczy, że dokupywali sobie jakieś sensowne EQ typu Astralny Pierścień, Koralowe EQ żeby móc w ogóle walczyć. Nic dziwnego, że nic nie ugrali.


    Bardzo fajny cykl. Jeszcze raz pozdrawiam Dewastatora oraz wszystkich, którzy mnie blokowali na PW dla poprawienia sobie humoru

  5. #110
    fatal janusz
    Konto usunięte
    Cytat Napisał musaraj Zobacz post
    Króla Góry wygrała właściwa osoba

    Dla ciekawskich - główna część mojego genialnego EQ:

    Nigdy nie wierzyłem, że coś z tego przejdzie.

    Poza tym - Hełm Walkirii +8 (68/-15/ileś lucka/+12%) Dla Was śmieć, ale jak dokupić do tego Rózgę Mocy i ogólnie poukładać dobrze do tego EQ i zdolności, to powstał przepis na wygranie KG z kompletem zwycięstw. Woj z Malleusem też by się w tym dobrze odnalazł. Alternatywą był koralowy kaptur +1 - nawet nie myślałem.

    Zbroja - na wojownika była Pajęcza Zbroja +3 (miałem dwie niemożliwe do łączenia sztuki - idealne losowanie, jak wspomniałem), na maga... Astralna Szata +1

    Buty - największy mój problem. Z losowania Czarcie +0 i Mythrilowe +1. Próbowałem z tym jakoś walczyć i po zakupie nowych mythrilowych u kowala (liczyłem na +2 lub wysokie) dostałem +1.. o jak bardzo mi było tego żal. Poskładałem do +2 i w takich biegałem. Na maga wciąż Czarcie +0

    No i Różdżka. Pamiętam pierwszego KG na jakim byłem - usłyszałem tylko, że Rózga Mocy to badziew. Także jak ją widziałem używaną, to bez pomysłu, na zasadzie "o, ale tani artefakt". Genialny item, po podrzuceniu na +3 wręcz idealny. Zabijał bezlitośnie, dzięki Hełmowi Walkirii chybił łącznie 2-3 razy we wszystkich 9 walkach.
    Alternatywy dla artefaktu - Potępienia +3, Jaszczurza +0 (z kronikarskiego obowiązku).

    No i żetony - dla zrównoważenia słabego i dziwnego EQ miałem pewnie powódź żetonów? Dokładnie 1201.

    Wciąż jestem w szoku jakim cudem to przeszło :P

    KG to event dla osób, które umieją kombinować z uzbrojeniem. Słyszałem od paru graczy, że dokupywali sobie jakieś sensowne EQ typu Astralny Pierścień, Koralowe EQ żeby móc w ogóle walczyć. Nic dziwnego, że nic nie ugrali.


    Bardzo fajny cykl. Jeszcze raz pozdrawiam Dewastatora oraz wszystkich, którzy mnie blokowali na PW dla poprawienia sobie humoru
    Eee... aha? Mamy Ci gratulować, czy co?
    Bo cały ten post i wszystkie te przechwałki, jaki to jesteś 'pr0' wyglądają jak próba podbicia sobie ego.

  6. #111
    musaraj
    Konto usunięte
    Cytat Napisał fatal janusz Zobacz post
    Eee... aha? Mamy Ci gratulować, czy co?
    Bo cały ten post i wszystkie te przechwałki, jaki to jesteś 'pr0' wyglądają jak próba podbicia sobie ego.
    Post ma pewną wartość edukacyjną... i tak, podbija mi ego, bo jestem pr0

  7. #112
    Użytkownik Avatar Naishukketsu
    Dołączył
    24-11-2013
    Postów
    298
    Cytat Napisał musaraj Zobacz post
    bo jestem pr0
    Ździwiłbyś sie

  8. #113
    Użytkownik
    Dołączył
    06-08-2013
    Postów
    176
    Zapisz to sobie do CV

  9. #114
    Administrator Avatar Krycha
    Dołączył
    02-04-2011
    Postów
    4,378
    Jeszcze jeden post z grupy docinkowych i się pogniewamy. Piszcie na temat.

  10. #115
    Użytkownik Avatar Leonardo
    Dołączył
    21-05-2012
    Postów
    681
    Cytat Napisał fatal janusz Zobacz post
    Eee... aha? Mamy Ci gratulować, czy co?
    Bo cały ten post i wszystkie te przechwałki, jaki to jesteś 'pr0' wyglądają jak próba podbicia sobie ego.
    Tak, mamy mu gratulować jako pierwszemu oficjalnemu zwycięzcy eventu Króla Góry (ewentualnie możesz iść sobie powyzywać na priv ). Okazał się najlepszym graczem i taktykiem w tej rundzie. Co w tym dziwnego?

    Także
    Gratulacje ^_^

  11. #116
    Magician
    Konto usunięte
    Ten temat nie służy do chwalenia się i gratulowania komuś za wygraną, więc cały jego post to po prostu spam, może się chwalić na swojej prezentacji skoro aż tak bardzo musi to robić

  12. #117
    musaraj
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Magician Zobacz post
    Ten temat nie służy do chwalenia się i gratulowania komuś za wygraną, więc cały jego post to po prostu spam, może się chwalić na swojej prezentacji skoro aż tak bardzo musi to robić
    Ten temat służy do pisania o wszystkim związanym z Królem Góry, mój łapie się do tematyki. Eot.

  13. #118
    Użytkownik Avatar Alvi
    Dołączył
    29-11-2014
    Postów
    551
    Cytat Napisał musaraj Zobacz post
    Ten temat służy do pisania o wszystkim związanym z Królem Góry, mój łapie się do tematyki. Eot.
    Zwiazany z kg a nie z wygranymi na kg, jakby kazdy kto wygral pisal o tym ze wygral to bylby ogromny spam.

  14. #119
    musaraj
    Konto usunięte
    Cytat Napisał dziodziek Zobacz post
    jakby kazdy kto wygral pisal o tym ze wygral to bylby ogromny spam.
    Nie, chyba że zawistnicy zaczęli by się rzucać ze swoimi komentarzami

  15. #120
    Your Nightmare
    Konto usunięte
    Cytat Napisał dziodziek Zobacz post
    Zwiazany z kg a nie z wygranymi na kg, jakby kazdy kto wygral pisal o tym ze wygral to bylby ogromny spam.
    przecież wygrana króla góry jest związana z królem góry
    logiczne, duh

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •