Strona 57 z 87 PierwszyPierwszy ... 747555657585967 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 841 do 855 z 1294

Temat: Król Góry

  1. #841
    Użytkownik Avatar Qwiker
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,143
    Cytat Napisał herbatoholik Zobacz post
    Ale możesz wbić 65lv na tych postaciach, a ktoś, kto cofnął poziom do rankingowego - nie.
    mógł nie cofać

    Cytat Napisał Your Nightmare Zobacz post
    wciąz nie umiem pojąć- co wam zależy tak na tym levelu
    wcześniej pięknie ujął to herbatoholik- "skoro bez tych 30 punktów i tak byś wygrał to po co ten płacz?"
    aż tak wam zależy na tych statach? jak dla mnie to w pewnym sensie rodzaj strachu przed prawdą, że ktoś jest lepszy (nie taki typowy strach, raczej mam na myśli jakąś odmianę strachu)
    tu nie chodzi o przewage/brak przewagi tylko o to, że osoby które wybrały drogę wbicia dużego lvla na 1 postaci zamiast 65 na 5-6 są po prostu bez sensownie i bardzo mocno krzywdzone

  2. #842
    Bąblowiec pląsający
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Qwiker Zobacz post
    mógł nie cofać
    A ty mogłeś wbić te 65lv.
    tu nie chodzi o przewage/brak przewagi tylko o to, że osoby które wybrały drogę wbicia dużego lvla na 1 postaci zamiast 65 na 5-6 są po prostu bez sensownie i bardzo mocno krzywdzone
    To by była prawda, gdyby Administracja nie dała możliwości cofnięcia poziomu zaraz po tamtym upku...
    Ostatnio edytowane przez Bąblowiec pląsający ; 20-04-2017 o 20:17

  3. #843
    Użytkownik Avatar Qwiker
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,143
    Cytat Napisał herbatoholik Zobacz post
    A ty mogłeś wbić te 65lv.
    I dochodzimy do sedna sprawy. Ja zawaliłem bo nie wbiłem tych 65lvli, a oni zawalili, że cofnęli poziom. Tylko, że oni teraz płaczą, że inni co tego nie zrobili mają profity. Ale musicie mocno trollować, bo czytając to mam wrażenie, że czytam płacz dzieci z podstawówki, że ja zjadłem swoje cukierki, kolega swoich nie, i on się teraz nie chce podzielić.

  4. #844
    Bąblowiec pląsający
    Konto usunięte
    Akurat to wy trollujecie. (co gorsza wulgarnie)
    Powinno być tak, że skoro nie chcieliście walczyć PvP w rankingach, to nie powinniście brać udziału w KG. Wasz błąd. A nie nasz. To nie my zjedliśmy cukierka. To wy.

  5. #845
    Użytkownik Avatar Fannindel
    Dołączył
    07-12-2015
    Postów
    722
    Cytat Napisał Iziii Zobacz post
    Ty jesteś taki głupi czy udajesz ? xD
    Ta wbiłam za pomocą MF i co z tego ? Nie lubię być osobą która jest z tyłu od reszty ;D - No o tym napisałem, dopełniłem twoją wypowiedź i sama się z tym zgodziłaś więc w czym problem?

    Pod konkretne eq +6/+8 koralowe/pajęcze a nie +0 a +8 całego rodzaju eq od Koralowego po perłowe.
    A 900 zetków nie starczy mi na kupienie 2 pełnych kompletów uzbrojenia od +0 do +3.
    A przypominam ci że na wylosowanie pełnego setu pajęczego i koralowego chociaż +0 jest praktycznie nie możliwe i zdarza się raz na nie wiadomo ile.
    Nie używasz perłowego eq w pvp po za eventami.
    Jakoś sam ( za czasów gdy chodziłem magiem) małem staty pod koralowy/pajęczy set i 900 żetonów z pewnością wystarczało mi na cały koralowy i pajęczy set ( z zaznaczeniem że zawsze dostajemy jakieś 2 itemki z tego i tego setu), dodatkowo kupowałem zdolność specjalną i gemy v2 więc nie wmówisz mi takich bredni.

    Skoro umiesz "wbić ligę, zresetować ranking i wejść z powrotem do tej ligi w uzbrojeniu +8 i gemach v2 antka" to pokaż co potrafisz w eq +0-+3.
    Każdy na tym evencie ma "podobnie" więc jeśli umiesz walczyć bez problemu sobie poradzisz, nikt nie dostaje na evnecie setów +7/8.

  6. #846
    Kim Chi
    Konto usunięte
    Cytat Napisał głośopt Zobacz post
    Jeśli więc już chcielibyśmy zabronić 65+ levelm uczestniczenia w KG, to automatycznie każdy znowu powinien dostać darmową uslugę cofania poziomu, innej opcji nie widzę.
    Że co?
    Każdy powyżej 65 poziomu ma darmową usługę cofania poziomu.

  7. #847
    Redaktor Naczelny Avatar Hubiot
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    2,605
    Swoje prywatne konflikty zatrzymajcie na priv, nie zbiegajcie z tematu.
    Jak dla mnie tylko powinno być tylko 65, rezygnując z przywilejów PvP czemu mają mieć dostęp do eventu PvP?
    Sam wbiłem 67lv ale dostosowałem się do zmiany i już. Skoro mówicie, że te 30pkt nie robią różnicy i liczy się umiejętność walki to przecież będziecie dalej wygrywać z 65lvl, nie?
    I wciąż macie dostępną darmową usługę cofania poziomu.

  8. #848
    Użytkownik
    Dołączył
    23-01-2013
    Postów
    51
    Cytat Napisał Iziii Zobacz post
    Może i nikt nie kazał ale w porównaniu do osób które nie cofnęły lvl chce miec tygdniowy bonus za zetony.
    A no tak ty i tak nie walczysz to tobie to lata wisi i powiewa.
    No właśnie, cofnęłaś lvl żeby dostać żetony ale przez to powiedzmy że masz osłabienie na KG. Nie da sie mieć wszystkiego, więc opcja cofania lvl była dobrowolna.
    Wybrałaś jedno to automatycznie straciłaś drugie i dotyczy to wszystkich który cofneli lvl a teraz płaczą o przewage na KG...

  9. #849
    Użytkownik
    Dołączył
    28-01-2014
    Postów
    177
    Cytat Napisał Kim Chi Zobacz post
    Że co?
    Każdy powyżej 65 poziomu ma darmową usługę cofania poziomu.
    Serio? Byłem pewny, że to miało taki sam czas na realizację, jak darmowy reset. Jeśli tak, to trochę inna sytuacja, chociaż wciąż uważam, że KG tylko dla 65 poziomów nie jest najszczęśliwszym rozwiązaniem. Propozycja Atronisa z npc wydaje się być lw takim razie najbardziej logiczna, ale cięzko wyobrazić sobie, jakby to miało dokładnie działać.

  10. #850
    Użytkownik Avatar Dorek
    Dołączył
    01-09-2012
    Postów
    1,609
    usuńcie króla góry i będzie po sprawie

  11. #851
    Użytkownik Avatar Hiter
    Dołączył
    08-02-2012
    Postów
    412
    Cytat Napisał herbatoholik Zobacz post
    Ciężka i bardzo ekonomiczna praca = bicie orangutanów 2 lata
    A jak da się nieekonomicznie "przepijać" energię? Tworząc 5 postaci 65lv i codziennie wymieniać kilka Bogiń i Jaszczurów, zwiększając przy okazji depozyt i limit energii? XDD

    Czemu myślisz, że Administracja dąży do stworzenia do jak najlepszych warunków dla poziomów rankingowych? Przecież teraz 65+ ma sporą przewagę i niby jest ok? Nie jest dobrze, nie popadaj w skrajność.
    Bicie orangutanów 2 lata to ciężka robota, nie można sobie założyć pierek pod expienie gemów, nie można latać na bójki trzeba grać i się męczyć aby ten exp wpadał. Co za coś. To w przypadku 65 i 65+. Ja jak to zobaczyłem to dla mnie było oczywiste, do wyboru tygodniowe żetki lub przewaga na IS i KG. Jak ktoś to zrozumiał dopiero teraz a nie jak ja na początku jego problem wybrał to co chciał. Jedno z dwóch a teraz osoby które wybrały jedną opcje chcą też drugą. Dać palec to weźmiesz rękę. To jest skrajność.

  12. #852
    Bąblowiec pląsający
    Konto usunięte
    Ja nazywam ciężką pracą wysiłek fizyczny albo umysłowy, a bicie małp w grze 20 minut dziennie i nic poza tym wysiłkiem nie jest.

  13. #853
    promyczek
    Konto usunięte
    Jeżeli na KG miałyby chodzić osoby, które posiadają jedynie 65 poziom, to byłaby już przesada.
    Były dwie opcje - albo ciągle wspinać się w rankingu i posiadać przewagę poziomową (a zarazem w statystykach), albo zablokować poziom i jednocześnie zgarniać żetony za walki. Albo rybki, albo akwarium.
    Sama propozycja jest jak najbardziej żenująca i dyskryminująca osoby posiadające większy poziom. Ta zmiana powinna być wprowadzona wraz z Devos albo rozpoczęta z Nordią, a nie tak 'z dupy'. Zresztą... po co ona była wprowadzana, dalej tego nie mogę pojąć.
    Nie chodzę na Króla Góry, nie mogę się wypowiedzieć z wewnątrz, nie posiadam wymaganego poziomu. Ale jednak jak najbardziej logiczne wydaje się, że skoro osoby dały sobie trud wbicia wyższego poziomu to powinny być nagrodzone, tymczasem odbiera się im coraz więcej.
    Wyższym osobom nie odbiera się możliwości walki. Nie mają tylko profitów za nie. Dlatego Król Góry jak najbardziej powinien być dla wszystkich 65+.

  14. #854
    Redaktor Naczelny Avatar Hubiot
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    2,605
    Cytat Napisał Hiter Zobacz post
    Bicie orangutanów 2 lata to ciężka robota, nie można sobie założyć pierek pod expienie gemów, nie można latać na bójki trzeba grać i się męczyć aby ten exp wpadał. Co za coś. To w przypadku 65 i 65+. Ja jak to zobaczyłem to dla mnie było oczywiste, do wyboru tygodniowe żetki lub przewaga na IS i KG. Jak ktoś to zrozumiał dopiero teraz a nie jak ja na początku jego problem wybrał to co chciał. Jedno z dwóch a teraz osoby które wybrały jedną opcje chcą też drugą. Dać palec to weźmiesz rękę. To jest skrajność.
    Ja nie wiem jak to robisz, ale wbijanie od 65lvl do 67lvl bez pierka spec na samych orangutanach zajmie mniej niż pół roku.
    No ale niech będzie, że jeszcze będę chciał bić mini, zbierać kwiatki etc.. Z codziennych 400 eny zostaje 300

    Orangutany 3x dają 157 expa na 65lv i 79 (chyba) na 66.
    Na wbicie 66lvl potrzeba 948 220 expa - ok. 60 dni (18119 eny)
    Na wbicie 67lvl potrzeba 981 824 expa - ok. 125 dni (37285 eny)

    Dodajmy do tego 2 tygodnie przerwy (a bo nie mogłem wejść/wyjazd etc.) mamy 200 dni bicia orangutanów, czyli jakieś 6,5 miesiąca.

    - - - - - - - - - -

    Cytat Napisał ktośtam
    Zresztą... po co ona była wprowadzana, dalej tego nie mogę pojąć.
    Żeby zrównoważyć przewagi w Pvp, a na level ludzie narzekali od kiedy była możliwość wbijania go ponad limit.

  15. #855
    promyczek
    Konto usunięte
    Cytat Napisał też nie znam Zobacz post
    Żeby zrównoważyć przewagi w Pvp, a na level ludzie narzekali od kiedy była możliwość wbijania go ponad limit.
    Takiego narzekania na 50 poziomach nie było, a również wyrabiała się przewaga. Była jedynie zmiana 'arenowa'. Jakby wcześniej było jakieś większe narzekanie jak to opisujesz, to taka opcja byłaby wprowadzona wcześniej i myślę, że wtedy nie byłoby takiego odzewu jak teraz. Takiego przesiąkniętego jadem. Niezdrowa polemika.

    Tak naprawdę zauważyłem narzekanie na wyższe poziomy dopiero od KG, a jako że ludzie tylko narzekają na to, że inni wyrobili sobie przewagę wbijając poziomy, to lepiej, aby ci, co poświęcili więcej czasu na rozwój swojej postaci mieli się "wyrównać do "rzekomo słabszych""? Trochę słabe, nieprawdaż?

    Jakoś Igrzyska Śmierci są od 50 poziomu. Też pojawiały się pogłoski o wpuszczaniu jedynie tych postaci, które wbiły maksymalny poziom. Skoro są wpuszczane osoby z taką różnicą poziomową, to dlaczego ludzie mający ten 67, 68 poziom mają być poszkodowani i dostosować się do reszty?

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •