Strona 83 z 83 PierwszyPierwszy ... 3373818283
Pokaż wyniki od 1,231 do 1,236 z 1236

Temat: Król Góry

Jakie są nowe zdolki na tym niesamowitym evencie?
    Pozdrawiam Redakcję 100% POLSKIEGO FORUM
    Pvp
    Cytat

Witam,

chciałbym zgłosić następujący błąd dotyczący przedmiotu eliksir.

opis błędu: #znikający eliksir

30.01.2021 - pierwsze wystąpienie błędu
    03.02.2021 - kolejne wystąpienie błędu

30.01:
    Za dodatkowe żetony zakupiłem przedmiot eliksir, następnie podczas walki miałem go w przedmiotach, jednak gdy zakończyłem walkę z graczem o nicku MiętówkaXD (w której nie użyłem tego przedmiotu) eliksir zniknął. (https://mfo3.pl/r/bef267333) W analizie walki - brak użycia przedmiotu. Nie było go potem również w ekwipunku, ani w trakcie kolejnej walki.

03.02:
    Tym razem eliksir otrzymany za darmo. Zniknął po zakończeniu pierwszej walki (https://mfo3.pl/r/b49052f75).

Proszę o zweryfikowanie i potwierdzenie błędu.

Druga sprawa:
    Czy za bycie nieaktywnym na KG jest się od razu wyrzucanym z eventu?
    Sytuacja następująca:
    30.01.2021 - toczy się trzecia runda KG, pod koniec walki mam problem z połączeniem internetowym (wina po mojej stronie). Gdy wracam do statusu online, jestem już w mieście z komunikatem, że usunięto mnie z KG za nieaktywność. Byłem aktywny 85% czasu walki, w końcowej fazie byłem chwilę offline (do 1 minuty), walka przegrana i dodatkowo usunięcie z eventu, mimo, iż to była pierwsza przegrana walka na tejże edycji.
    I'm the voice in your head. The Dark One's powers inside you.

Użytkownik
    Miałem dzisiaj eliksiry darmowe to mi nie znikły.

Wyrzuca z KG, jeżeli nie wyszedłeś do kolejnej rundy, więc jak zakończyła się walka i rozpoczęła nowa runda do której nie wyszedłeś to poszedł out.

Leczyłeś się tyldą?

Wydaje mi się, że nie używałem tyldy, ale nawet gdybym odruchowo jej użył, to podleczenie się eliksirem zamiast niskimi potionami życia i many można również uznać za błąd gry.
    I'm the voice in your head. The Dark One's powers inside you.

Redaktor Naczelny Avatar Hubiot
    Cytat Napisał Rumplestiltskin Zobacz post
    Wydaje mi się, że nie używałem tyldy, ale nawet gdybym odruchowo jej użył, to podleczenie się eliksirem zamiast niskimi potionami życia i many można również uznać za błąd gry.
    Nie, dlaczego?
    Jeżeli eliksir był wyżej niż mikstury w widgecie "Użyj Przedmiotu" to go wykorzystało.
    Błędem to nie jest ale propozycją by zmienić to tak, by się eliksiry tam nie pojawiały, tak jak odnówki.

Uprawnienia