Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 21

Temat: Sms

  1. #1
    MEGA MICHAŁ KAT
    Konto usunięte

    Sms

    Witam.
    Dziś chciałem z telefonu babci wysłać SMS na 50MF z sieci Era, czyli T-mobajl ( mają tak smętne reklamy, że zawsze przełączam).
    Pierwszą wiadomość wysłałem z błędem ( napisałem małymi). Kilka minut później ( mniej niż 20 min.) po męczeniu się z tą głupią nokią napisałem wszystko na tip-top i mi napisali, że niezgodne z regulaminem. To dlatego, że nie było w odstępie 20 minut, czy coś innego?


    P.S Może i to nie jest błąd, ale nie wiem, gdzie to napisać.

  2. #2
    MaX Zino
    Konto usunięte
    Hmm, możesz już nie odzyskać mfów jeżeli wielkość liter ma znaczenie. Tutaj jedynie admin Ci pomoże
    P.S Nieładnie tak podpierdzielać 25zł z konta babci

  3. #3
    Użytkownik Avatar Nerus
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    763
    hmm.. z tego co wiem wielkość liter chyba nie ma znaczenia

  4. #4
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    3,651
    Cytat Napisał MEGA MICHAŁ KAT Zobacz post
    Witam.
    Dziś chciałem z telefonu babci wysłać SMS na 50MF z sieci Era, czyli T-mobajl ( mają tak smętne reklamy, że zawsze przełączam).
    Pierwszą wiadomość wysłałem z błędem ( napisałem małymi). Kilka minut później ( mniej niż 20 min.) po męczeniu się z tą głupią nokią napisałem wszystko na tip-top i mi napisali, że niezgodne z regulaminem. To dlatego, że nie było w odstępie 20 minut, czy coś innego?


    P.S Może i to nie jest błąd, ale nie wiem, gdzie to napisać.
    W instrukcji masz wyraźnie napisane, że litery są DUŻE, a ty wpisałeś małe - TYLKO I WYŁĄCZNIE TWOJA WINA!

    Później łamiesz regulamin DotPay (https://www.dotpay.pl/Informacje/Reg...n_serwisow_sms) §7 i). - TYLKO I WYŁĄCZNIE TWOJA WINA!

    Regulamin MFO:
    Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za utratę punktów MF spowodowaną błędami popełnionymi przez użytkowników podczas dokonywania transakcji zakupu punktów MF (błędnie wpisana treść SMS, niewłaściwy numer pod jaki został wysłany SMS itp).
    Nie wiem czego oczekujesz, pretensje możesz mieć sam do siebie. Nikt Ci tutaj nie pomoże.

  5. #5
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,755
    Ludzie, CZYTAJCIE trochę zanim cokolwiek wyślecie - jest nawet dodatkowe ostrzeżenie przy wysyłaniu SMS'a za 20 zł!. Wprawdzie wielkość liter nie ma znaczenia, ale wysłanie 2 SMS'ów za 20 zł pod rząd (mniej niż 20 min odstępu) wrzuca wasz numer na tzw. "czarną" listę - podejrzenie wyłudzeń itp. i ciężko to potem cofnąć -> Dotpay umywa ręce - niezgodne z regulaminem, kasa przepada. Pisz reklamacje do dotpay'a: https://dotpay.pl/reklamacja a jeśli to nie pomoże to: reklamacje@my-fantasy.net

  6. #6
    Użytkownik Avatar Nerus
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    763
    ale skoro pierwszą wiadomość wysłałeś małymi literami to powinieneś dostać kod zwrotny (wielkość liter nie ma znaczenia)

  7. #7
    MEGA MICHAŁ KAT
    Konto usunięte
    Myślałem, że jeśli pierwszy sms nie został przyjęty, bo napisałem go małymi, to mogę wysłać drugi, prawidłowy. Niestety napisali mi, że ten sms łamie regulamin ;/
    Jeśli w formularzu reklamacyjnym podam nr. telefonu z którego pisałem sms, to zadzwonią na ten numer?
    Ostatnio edytowane przez MEGA MICHAŁ KAT ; 23-06-2011 o 18:30 Powód: zapomniałem o czymś ;)

  8. #8
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,755
    Cytat Napisał MEGA MICHAŁ KAT Zobacz post
    Myślałem, że jeśli pierwszy sms nie został przyjęty, bo napisałem go małymi, to mogę wysłać drugi, prawidłowy. Niestety napisali mi, że ten sms łamie regulamin ;/
    Jeśli w formularzu reklamacyjnym podam nr. telefonu z którego pisałem sms, to zadzwonią na ten numer?
    powinni odpisać na e-mail i podesłać kody na telefon

  9. #9
    MEGA MICHAŁ KAT
    Konto usunięte
    uff, to babcia sie nie dowie
    Dzięki Tomi! Zuch z ciebie człowiek

  10. #10
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,755
    Cytat Napisał MEGA MICHAŁ KAT Zobacz post
    uff, to babcia sie nie dowie
    Dzięki Tomi! Zuch z ciebie człowiek
    najpierw muszą Ci tę reklamację uznać, a nie są tacy chętni do tego.
    W sumie patrząc na Twój przykład to mają rację uznając takie transakcje za "podejrzane"

  11. #11
    MEGA MICHAŁ KAT
    Konto usunięte
    A pieniądze z tych SMS-ów dostaniecie, przejmie je DotPay, przepadną, czy w ogóle kasy nie wzięli?

  12. #12
    Adeaem
    Konto usunięte
    Bedziesz sie smazyl w piekle, wszystko powiem Babci.

  13. #13
    gaccek moczuś
    Konto usunięte
    Może i jej powiesz, ale na pewno ona tego nie usłyszy

  14. #14
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,755
    Cytat Napisał MEGA MICHAŁ KAT Zobacz post
    A pieniądze z tych SMS-ów dostaniecie, przejmie je DotPay, przepadną, czy w ogóle kasy nie wzięli?
    Jeśli Ty nie dostajesz kodu, to gra nie dostaje swojej prowizji. Kasa przepada gdzieś w czeluściach systemu Dotpay'a (już nie raz dopytywaliśmy się ich o to, ale nabierają wody w usta i odsyłają z pretensjami do operatora GSM) Czasami jednak uznają takie reklamacje - ponoć od czegoś to tam zależy, ale dowiedzieć się dokładnie od czego nie sposób.

  15. #15
    MEGA MICHAŁ KAT
    Konto usunięte
    Owca nie żyje i wilk głodny ;/

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •