Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 20

Temat: Walki manualne - raporty

  1. #1
    Użytkownik
    Dołączył
    01-04-2011
    Postów
    41

    Pomysł Walki manualne - raporty

    Witam,
    Chciałbym zaproponować opcję wyłączenia okienka z raportem w walce manualnej, po wciśnięciu #.
    Wielu ludzi zapewne w tym trybie włącza auto by nie tracić czasu jednak na drodze do kolejnej walki staje, pojawiający się raport z walki ze zwykłym stworkiem, w końcu wszystkie są takie same (czasem wpadnie jakiś miks ale to nie istotne),

    Proponuję wprowadzić opcję by raport nie wyskakiwał i klikając na płotek kończymy walkę i by od razu pokazywała nam się mapka by dalej iść przed siebie


    PS. nie wprowadziłem ankiety Za / Przeciw gdyż nie wiedziałem jak ją ustawić
    Głosujcie pod moim wpisem.

    Pozdrawiam
    ZELERR

  2. #2
    musaraj
    Konto usunięte
    ja tam nie widzę w tym problemów, a to okienko jest nawet przydatne.
    Na dzbanie mam często gemy niewbite na maxa, więc widzę, gdy wskakuja na wyższy poziom (potem są cenniejsze )

  3. #3
    Użytkownik
    Dołączył
    01-04-2011
    Postów
    41
    gemy nie wbijają się tak szybko, żeby tego nie zauważyć ;/
    wystarczy co 20 rund zerkać na stan gemów a i w głowie można policzyć ile trzeba wykonać ruchów by wiedzieć kiedy mniej więcej sie nabije.

    Chodzi mi, żeby była opcja wyłączająca to okno.

  4. #4
    musaraj
    Konto usunięte
    Ja tam lubię patrzeć, jak jest ten anpis, bo mi daje satysfakcje

  5. #5
    Jacek
    Konto usunięte
    Nie rozumiem o co chodzi w tej propozycji. Chodzi o nowy guzik do przewijania wyników walki? Czy chodzi o replay? czy o co?

  6. #6
    musaraj
    Konto usunięte
    Chodzi o to, aby nie wyświetlało się takie okienko, jak przy wyborze expienia AUTo: Pokaż wyniki

  7. #7
    Użytkownik
    Dołączył
    01-04-2011
    Postów
    41
    Nie do końca.
    W walce manualnej po włączeniu auto i kliknięciu # od razu walka sie kończy, bez pojawiania sie raportu, pojawiałby sie w czacie walki czy gł.

    to by wyglądało tak, jakby # działał jak X przy raporcie, że od razu wychodzi sie z walki i widzi sie mapkę.

    Jedni, jak musaraj, lubią patrzeć na wyskakujący raport a inni mogą tego nie lubić bo traca tylko czas, dla tego musaraj wybrałby zwykła walkę "manualna" a inni by wybrali "manualna : powiadom na czacie"

    Mam nadzieję, że teraz jest zrozumiałe
    Ostatnio edytowane przez ZELERRbot ; 23-06-2011 o 00:56

  8. #8
    Nyhariel
    Konto usunięte
    :O Wy juz na prawde robicie problem z niczego...

  9. #9
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,753
    jak dla mnie zbędne - przecież klik na mapę poza okno wyników zamyka je (oraz enter dla grających myszką). Poza tym jeśli komuś zależy na czasie to na pewno nie walczy manualnie ze zwykłymi potworami...

  10. #10
    Cytat Napisał Tomi Zobacz post
    jak dla mnie zbędne - przecież klik na mapę poza okno wyników zamyka je (oraz enter dla grających myszką). Poza tym jeśli komuś zależy na czasie to na pewno nie walczy manualnie ze zwykłymi potworami...
    Źle zrozumiałeś, to że okno wyników można łatwo zamknąć wie raczej każdy, w pomyśle chodzi o to aby powrót na mapę
    kończyłby się zaraz po wybraniu opcji #. Ponadto ze zwykłymi stworami to i owszem można walczyć automatycznie, ale
    autor zapomniał wspomnieć że chodzi o walki z Magicznym Dzbanem, gdzie dość trudno jest walczyć automatycznie bez
    wcześniejszego stworzenia skryptu ( o ile to wgl możliwe). Tomi dla Ciebie to zbędne bo nie grasz, nie wytracasz energii
    w poszukiwaniu Dzbana więc nie wiesz jak to bywa uciążliwe.

  11. #11
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,753
    Nie jestem przekonany czy jest zasadne robienie zmian, które służą jedynie do tak bardzo specyficznego przypadku jakim jest dzban.
    Jeśli nie będzie to kolidowało z innymi mechanizmami to można rozważyć.

    Rozumiem, że chodzi o konkretnie taką ścieżkę postępowania:
    - łapiemy walkę manualną
    - zmieniamy w narzędziach na auto
    - przewijamy raport "#"
    - przewijamy wyniki (i tego miało by nie być)

    Sprawdziłem to sobie w praktyce i klikając w "#" można za dosłownie sekundę (albo mniej) kliknąć drugi raz w to samo miejsce i okno wyników się zamyka - nie trzeba nigdzie trafiać czy odrywać ręki.

  12. #12
    Jacek
    Konto usunięte
    To mamy 2 opcje. Albo zrobić, żeby enter działał tak jak kliknięcie #, albo zrobić tak, że podwójne kliknięcie(albo z ctrl, shiftem) # kończy walkę bez pokazywania wyników. Wybierzcie, zainteresowani.

  13. #13
    Użytkownik Avatar Jaskier
    Dołączył
    06-05-2011
    Postów
    1,381
    A daloby rade zrobic cos takiego, ze ustawiamy sobie walke automatyczna na potworki i bylaby mozliwosc dodania wyjatkow-np w przypadku dzbana, walczymy manualnie.

  14. #14
    Cytat Napisał Jacek Zobacz post
    To mamy 2 opcje. Albo zrobić, żeby enter działał tak jak kliknięcie #, albo zrobić tak, że podwójne kliknięcie(albo z ctrl, shiftem) # kończy walkę bez pokazywania wyników. Wybierzcie, zainteresowani.
    Ja bym widział obie opcje, gdyż obsługa enterem # to konieczność,
    natomiast szybkie wyjście z walki bez pokazywania wyników to taki
    bonus, dla graczy którzy widzą różnice w ułamkach sekund.
    Ale skoro to wybór to mnie absolutnie wystarczy sama obsługa
    enterem, czyli opcja pierwsza.

    Cytat Napisał Jaskier Zobacz post
    A daloby rade zrobic cos takiego, ze ustawiamy sobie walke automatyczna na potworki i bylaby mozliwosc dodania wyjatkow-np w przypadku dzbana, walczymy manualnie.
    To by było spełnienie marzeń, ale jak wspomniał Tomi:

    Nie jestem przekonany czy jest zasadne robienie zmian, które służą jedynie do tak bardzo specyficznego przypadku jakim jest dzban.
    ...
    Ostatnio edytowane przez VaanDee ; 24-06-2011 o 20:10 Powód: c.d.

  15. #15
    Jacek
    Konto usunięte
    To by było spełnienie marzeń, ale jak wspomniał Tomi
    No chyba, że to by była opcja za MF ;]

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •