Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 31 do 35 z 35

Temat: Pomocnicy

  1. #31
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,489
    boje sie tylko pytań tych graczy...niektórzy mogą byc naprawdę specjalnie uzdolnieniu w wyprowadzaniu z równowagi i równie uparcie, mający tez dużo czasu :P
    a mini-gm'owi nie wypada blokować graczy na czacie :P

  2. #32
    benerit
    Konto usunięte
    akurat z mojego doświadczenia strasznie irytujące na początku było zapominanie o naciskaniu przycisku "zapisz" po założenu gemów, broni, zdolności. Na początku chyba kilkanaście razy mi się zdarzyło przygotować do walki i przegrać, bo przygotowań nie zapisałem. Problem z niezałożonym EQ u 1lv też może być tym spowodowany. Jeśli jednak jest sterta graczy z 1lv to oznacza to, że nie poświęcili nawet 5 min na grę. Pewnie nawet snu nie przeszli. W tym wypadku nie można mówić o winie gry ale o złym odbiorcy.

  3. #33
    Użytkownik Avatar Chaos
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    2,047
    Mita, kolorowy nick raczej odpada.
    Jak zauważyłeś nawet Admini nie mają "specjalnych" kolorków.
    Więc w grze, jak i na forum nie będzie kolorowych nicków za zajmowane stanowisko.
    Zapewne nawet GM'owie nie będą mieli swojego kolorku, tylko dopisek [GM] przed nickiem.
    [SIGPIC][/SIGPIC]

  4. #34
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,753
    Cytat Napisał benerit Zobacz post
    akurat z mojego doświadczenia strasznie irytujące na początku było zapominanie o naciskaniu przycisku "zapisz" po założenu gemów, broni, zdolności. Na początku chyba kilkanaście razy mi się zdarzyło przygotować do walki i przegrać, bo przygotowań nie zapisałem. Problem z niezałożonym EQ u 1lv też może być tym spowodowany. Jeśli jednak jest sterta graczy z 1lv to oznacza to, że nie poświęcili nawet 5 min na grę. Pewnie nawet snu nie przeszli. W tym wypadku nie można mówić o winie gry ale o złym odbiorcy.
    To na pewno, już dawno miały być zrobione ostrzeżenia o niezapisanych zmianach ;]
    W sumie można by się tego zapisywania pozbyć, ale wtedy nie będzie można śledzić zmian w statystykach pomiędzy poprzednim, a nowo-zakładanym eq.
    Sporo jest właśnie 2-4 lv, czyli osób, które jednak trochę pograły - liczba 1lv jest raczej "w normie".

  5. #35
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,753
    Ta propozycja, pośrednio powiązana z tą: https://forum.mfo3.pl/showthread.php...przez-gr%C4%99 jest na liście rezerwowej. Czy wejdzie? Czas pokaże.

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •