Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Temat: Nasz mały stragan.

  1. #1
    Użytkownik
    Dołączył
    20-01-2013
    Postów
    74

    Nasz mały stragan.

    Cześć!
    Przeglądając pomysł Tobi'ego o depo poza miastem. Wpadłem na pewien pomysł. Otóż chodzi o to by stworzyć coś w stylu itemu straganu który jednorazowo otwierałby nam Targ. Moglibyśmy wtedy przejrzeć aukcje, kupić coś lub wystawić. Depozyt nie byłby z tego poziomu dostępny No i jeszcze idąc w przyszłość (jako że byłby to item Jednorazowego użytku) To aby ktoś nie użył tego raz i siedział na targu z godzinę (stojąc w bezruchu) To ten targ zamykałby się np. po 30 minutach. I jeżeli ktoś by chciał dalej to by musiał znów użyć "Straganu".

    Wpadłem na taki pomysł że można by go było kupić normalnie w miastach ale od NPC'a od aukcji.
    Co do jego ceny... To można by go było kupić za np. 1 MF lub 10/15 żet. tudzież 30k Golda sądzę, że możliwość zakupu za wszystkie 3 obecne waluty byłaby wszystkim na rękę

    Co o tym sądzicie? Pamiętajcie to tylko propozycja i wszystko w niej też może ulec zmianie

  2. #2
    Kim Chi
    Konto usunięte
    Zbędne i bezsensowne.

  3. #3
    Użytkownik Avatar Lokithor
    Dołączył
    09-08-2013
    Postów
    212
    nie bedzie żadnego straganu było co spodobnego proponowane ale nie przeszło

  4. #4
    Użytkownik
    Dołączył
    20-01-2013
    Postów
    74
    Kurde no szkoda :/ Czyli jestem jedyny, który lubi expić ale chciałby też wiedzieć co się dzieje aktualnie na rynku :/ No nic, ale skoro było coś podobnego i nie przeszło to nie ma sensu dalej drążyć. Temat do zamknięcia.

  5. #5
    Użytkownik
    Dołączył
    30-10-2013
    Postów
    193
    to załóż drugą postać i podczas expienia relogaj na inne i sprawdzaj ;p

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •