Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Temat: Kim jest elita?

  1. #1
    Użytkownik Avatar Samael
    Dołączył
    23-01-2015
    Postów
    318

    Kim jest elita?

    Pojęcie elity przewija się w mfo od dłuższego czasu.
    Do tej pory kojarzona była wyłącznie z Leonem i nie było to traktowane zbyt poważnie. Jego krucjata przeciwko wydumanej elicie była groteskowa i nie warta zachodu. Jednak w obliczu ostatniej aktualizacji gry pojawiło się bardzo dużo nowych głosów w kontekście tworu (a może raczej "ugrupowania" graczy sprawujących władzę i rzucającą wszystkim naokoło kłody pod nogi) zwanego elitą.
    Prawdę mówiąc jestem bardzo mocno zdezorientowany. Z początku pojęcie elity utożsamiałem z graczami ze ścisłej topki (szczególnie golda), następnie pojawił się Leon i wywrócił wszystko do góry nogami, elitą okazali się spiskowcy przeciwko mfo z Antybristlerami i musarajami na czele. Teraz okazuje się, że elita to jakaś grupa osób bliżej niezdefiniowanych, która popiera ostatnią aktualizację.
    Moje zdezorientowanie wynika z faktu, że odnoszę wrażenie iż ile osób tyle definicji "elity".
    Elitą mogą być gracze zamożni, testerzy, moderatorzy, antki, generalnie każdy, a szczególnie ci co "mają odmienne zdanie ode mnie".
    Chciałbym usłyszeć ostateczną wersję kim jest elita. Proszę ją zdefiniować i podać konkretne nicki, ponieważ gdy czytam temat o pazerności adminów pojęcie to przewija się bez przerwy, w zasadzie co trzeci post ktoś odwołuje się do "elity" i jej zgubnego dla mfo działania a ja nie mam zielonego pojęcia o kim mowa. Z góry dziękuję za uświadomienie.

  2. #2
    musaraj
    Konto usunięte
    Elita to wąska grupa najbogatszych graczy, którzy panicznie wręcz bronią się przed zmianami, które mogą choć trochę*zmniejszyć ich przewagę nad nowymi lub po prostu biedniejszymi graczami. Są skąpi i obłudni, dorobili się głównie oszustwem i naciaganiem na większe kwoty nowicjuszów lub używając nielegalnych programów do wyszukiwania EQ.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •