Zobacz wyniki ankiety: Czy chcecie, aby w grze znajdował się "drugi depozyt" obok profilu?

Głosujących
21. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak

    6 28.57%
  • Nie

    15 71.43%
Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Temat: Zmiana systemu depozytowego

  1. #1
    Użytkownik
    Dołączył
    28-06-2016
    Postów
    20

    Zmiana systemu depozytowego

    Witam.
    Można wprowadzić podwójny depozyt, tj.:
    - depozyt w każdym mieście;
    - znak depozytu obok profilu, który także umożliwiał dodawanie i odejmowanie złota i przedmiotów.
    W ten sposób nie trzeba by było biegać do depozytu przy portalu, miałoby się go zawsze pod ręką. Limit złota i przedmiotów byłby wspólny dla obu miejsc.
    Czy pozytywnie odnosicie się do tego pomysłu?
    Ostatnio edytowane przez Tobik ; 17-07-2016 o 18:22 Powód: Brak w tekście

  2. #2
    to właściwie jednoznaczne z likwidacją obecnego depozytu, a wydaje mi się, że skrzynka w mieście jest bardziej klimatyczna

  3. #3
    Użytkownik
    Dołączył
    28-06-2016
    Postów
    20
    Cytat Napisał Jeahok Zobacz post
    to właściwie jednoznaczne z likwidacją obecnego depozytu, a wydaje mi się, że skrzynka w mieście jest bardziej klimatyczna
    To nie jest likwidacja depozytu w mieście. Otworzenie depozytu przy profilu kosztowałoby np. 1000G tak jak biuletyn z tablic ogłoszeniowych w miastach. W dodatku nie chcę aby likwidowano depozytów w miastach, tylko aby ułatwić korzystanie z niego. Depozyt nie byłby dostępny np. w miejscach dalekich od miast. Powiem prościej - chodzi mi o to, że w każdym sklepie powinna być zakładka depozyt. Na razie istnieje to tylko w przypadku aukcji.

  4. #4
    w sklepach(na tej zasadzie co na targu) może by uszło, ale globalnie jak biuletyn jakoś tego nie widzę

  5. #5
    Użytkownik
    Dołączył
    20-01-2013
    Postów
    74
    A ja bym to widział w formie Jakiegoś konsumpcyjnego itemu za np. 5k (no bo w końcu to depo, i może zróbmy, że nie tylko na golda.) jednorazowego użytku i tyle. Wystarczyłoby tylko do jakiejś potki np. podpiąć skrypt od depo i tyle.

  6. #6
    Użytkownik Avatar damianxp
    Dołączył
    03-08-2013
    Postów
    604
    Ja bym dodał więcej miejsc na itemy. Depozyt miałbyć duży, a ze strony itemów jest śmiesznie mały.
    Skoro depozyt miałbyć "pojemny" powinien zawierać sloty na przedmioty z wszystkich postaci z konta a nie tylko pięć. Argumentując dodaję że każdy robi sobie aukcje na "banku" i przelewa itemy, gra na innych postaciach i z każdej chce przelać przedmioty na bank te 5 slotów nie wystarcza przynajmniej mi.
    Jeszcze bym dodał możliwość anulowania aukcji przez depozyt ( bez konieczności wchodzenia na konkretną postać i wchodzenia na targ)

  7. #7
    Redaktor Naczelny Avatar Hubiot
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    2,605
    Cytat Napisał damianxp Zobacz post
    Ja bym dodał więcej miejsc na itemy. Depozyt miałbyć duży, a ze strony itemów jest śmiesznie mały.
    Skoro depozyt miałbyć "pojemny" powinien zawierać sloty na przedmioty z wszystkich postaci z konta a nie tylko pięć. Argumentując dodaję że każdy robi sobie aukcje na "banku" i przelewa itemy, gra na innych postaciach i z każdej chce przelać przedmioty na bank te 5 slotów nie wystarcza przynajmniej mi.
    Jeszcze bym dodał możliwość anulowania aukcji przez depozyt ( bez konieczności wchodzenia na konkretną postać i wchodzenia na targ)
    https://forum.mfo3.pl/showthread.php...ty-w-depozycie

    Co do drugiej propozycji na tak tylko wtedy, kiedy w depozycie byłoby napisane co jest wystawione

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •