Strona 3 z 25 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 45 z 368

Temat: Pazerność adminów

  1. #31
    Użytkownik Avatar Nocny Lowca
    Dołączył
    30-06-2012
    Postów
    381
    Dobra a teraz na spopkojnie ....

    Zrobic tak ze w walkach i wszelakiego rodzaju nie tracimy golda wrazie porazki gold jest przypisany do postaci ale jak padamy to go nie tracimy .

    dodac 10% strac przedmiotow wrazie porazki [ miksy ] a golda dodac tylko do konta i jest nie tykalne

  2. #32
    PvPMasterKA
    Konto usunięte
    Ja wole zostać przy starej metodzie przerzucania złota bo przedmioty mogą zostać ale według mnie (mi jest tak łatwo na rękę) poprosić kogoś dać mu to i on/ona to przerzuci na bank albo na inną postać.

  3. #33
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Rumple i Sg mają dobre pomysły, podatek w depo będzie zjadał kasę z gry wystarczająco, nie potrzeba jeszcze powiększania limitu.

  4. #34
    Użytkownik Avatar Nocny Lowca
    Dołączył
    30-06-2012
    Postów
    381
    mam 180 000 000 a limit 14 000 000 ....

  5. #35
    Użytkownik
    Dołączył
    11-05-2013
    Postów
    14
    MasterOfPuppets, nie odniosłeś się przyjacielu do innych moich punktów, a tam są zasadnicze kwestie, rozumiem że nie masz w tamtych tematach argumentów lub nawet się z nimi zgadzasz.

    Twojej argumentacji pod tytułem "bezpieczeństwo złota" chyba nikt nie rozumie.

    Odnosząc się jeszcze do Twojej wypowiedzi z pierwszej strony tego wątku, gdzie napisałeś, że gra potrzebuje mechanizmu "wysysającego" złoto ze świata, to jako ekspertowi pragnę Ci zwrócić uwagę, że taki mechanizm jest, jest to pobieranie prowizji za sprzedaż przedmiotów, czy to u aukcjonera, czy na handlu. A tak, to mamy kolejny podatek i tu wybacz, ale jakoś odnajduję odniesienie do świata realnego.

  6. #36
    PvPMasterKA
    Konto usunięte
    Dobrze powiedziane.

  7. #37
    Redaktor Naczelny Avatar Hubiot
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    2,605
    Cytat Napisał Rumplestiltskin Zobacz post
    Najlepiej byłoby zostawić gold przypisany do postaci. Depozyt zostawić tak jak teraz zrobili i wszyscy zadowoleni. Wtedy zmiana na plus.
    O, to mi się podoba. Ale chyba administracja chce się pozbyć postaci bankowych.

    Cytat Napisał SimplyGuy Zobacz post
    Zniesienie limitu złota na depozyt. Prowizja jeszcze ma sens, limit nie.
    Argument?
    Limit złota w tym momencie jest śmieszny. Sam mam przy sobie 2kk a mój limit wynosi 6kk, ale niektórzy mają po 90kk a ich limit wynosi 10kk. I gdzie schowają reszte swojego złota?
    Aby powiększyć ten limit muszą wydać swoje złoto które chcą chomikować np. na nowe miasto, lub muszą zapłacić prawdziwe pieniądze na MFy, - toteż skok na kase adminów.
    Też mi się podoba.

    Jeszcze wpadłem na coś takiego, aby zarobiony hajs że sprzedaży itemow na targu splywał do depo, w tym momencie z itemka sprzedanego za 10k dostajemy 8,1k,bo są dwie prowizję

  8. #38
    Użytkownik Avatar Samael
    Dołączył
    23-01-2015
    Postów
    318
    Limit jest zbyt niski lub nie powinno go być wcale.
    Na 66 poziomie limit wynosi 3,3kk, to absurdalnie mało biorąc pod uwagę, że podczas updetu fabularnego Devos pojedyncze itemki kosztowały po 5kk (niektóre nawet dzisiaj tyle kosztują), nie sposób jest je kupić mając limit 3,3kk. Limit golda na tym poziomie powinien wynosić najmniej 10kk, a nie groszowe 3,3kk przy obecnych cenach eq.

  9. #39
    Użytkownik
    Dołączył
    27-05-2012
    Postów
    402
    Cytat Napisał xani Zobacz post
    O, to mi się podoba. Ale chyba administracja chce się pozbyć postaci bankowych.
    Juz pisałem ale gdzieś znikło.

    Stan obecnie posiadanego złota = obecny limit złota w depo.
    Każde kolejne dołożenie = skorzystanie z usługi zwiększenia depo.

    Nikt nie traci - ani biedny ani bogaty.
    Nikt nie jest oszukiwany i nikt nie traci czasu włożonego w grę.

  10. #40
    Użytkownik
    Dołączył
    03-07-2014
    Postów
    25
    Gdyby byla jakas mozliwosc cofniecia tych zmian to proponowalbym wprowadzanie ich etapami, tak zeby mozna sie bylo przygotowac(przynajmniej mentalnie) na nie:
    etap 1(2-3 tygodnie) - wprowadzenie wspolnego depozytu TYLKO zlota. Wiadomosci o przyszlym wprowadzeniu rowniez jednej sakiewki i depozytu na wszystkich postaciach powinna pojawiac sie cyklicznie co 24h zeby kazdy dobrze zapamietal co i kiedy bedzie sie dzialo - to pozwoli graczom z postaciami bankowymi zastanowic sie czy chca wydac jakos, na cos nadmiarowe zloto, czy powiekszac za nie limit zlota(lub zebrac wiecej zlota ze swiadomoscia, ze posluzy na rozbudowe depoztu zlota?).
    etap 2 - wspolna sakiweka i depo, tak jak obecnie zostala wprowadzona calosc. + mozliwosc powiekszenia depo zlota za zloto(of kors)

  11. #41
    Użytkownik
    Dołączył
    11-05-2013
    Postów
    14
    Prowizja za wpłacanie do depozytu nie ma absolutnie żadnego sensu. Nie ma sensu wpłacać czegoś do schowka i narażać się na pewną stratę, jeśli nie wpłacając nie wiemy do końca, czy jakąkolwiek stratę poniesiemy.

    Kto myśli inaczej - ręka do góry i niech od razu się zacznie wstydzić.

  12. #42
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał Kind of Magic Zobacz post
    Prowizja za wpłacanie do depozytu nie ma absolutnie żadnego sensu. Nie ma sensu wpłacać czegoś do schowka i narażać się na pewną stratę, jeśli nie wpłacając nie wiemy do końca, czy jakąkolwiek stratę poniesiemy.

    Kto myśli inaczej - ręka do góry i niech od razu się zacznie wstydzić.
    Ja, w depozycie gorszy jest limit od prowizji.

  13. #43
    Redaktor Naczelny Avatar Hubiot
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    2,605
    Cytat Napisał Kind of Magic Zobacz post
    Prowizja za wpłacanie do depozytu nie ma absolutnie żadnego sensu. Nie ma sensu wpłacać czegoś do schowka i narażać się na pewną stratę, jeśli nie wpłacając nie wiemy do końca, czy jakąkolwiek stratę poniesiemy.

    Kto myśli inaczej - ręka do góry i niech od razu się zacznie wstydzić.
    Ręką w górę.
    Twoja propozycja jak dla mnie nie ma jakiegokolwiek sensu, musi przecież trochę złota ubywać z gry.
    Skoro wcześniej się traciło na wymienianiu golda z graczami (gracz a daje hajs na bank gracza b, gracz b daje hajs na bank gracza a) to czemu teraz miałoby być inaczej

  14. #44
    Użytkownik
    Dołączył
    11-05-2013
    Postów
    14
    Jeśli musi ubywać, to niech ubywa przy operacjach handlowych, zwiększcie podatek. Z 10% zróbcie 20%. Ponieważ, jak już napisałem wyżej, jest mechanizm wyciągający złoto ze świata.

    Natomiast pobieranie podatku za chowanie złota, no to tak jak pisałem limit depozytu nie gra roli, bo i tak nie ma sensu nic chować, ponieważ chowamy, żeby nie tracić.

    edycja:
    Aha, tak jeszcze przy okazji odnośnie do "przecież trochę złota ubywać z gry" - nic nie musi. Inflacja to proces absolutnie naturalny w ekonomii. W grze, to nawet nie trzeba pobierać podatku od handlu, wystarczy raz na jakiś czas podzielić stan komórek bazy danych przez 10. Im więcej ograniczeń, tym gorzej - zawsze. No chyba, że tak na prawdę szukamy metody zarobku realnej kasy dla właścicieli gry, ale to polecam stworzenie tak wspaniałej gry, żeby było bardzo dużo napalonych graczy, którzy chcą grać nawet za nią płacąc
    Ostatnio edytowane przez Kind of Magic ; 17-07-2016 o 00:45

  15. #45
    Użytkownik Avatar proskiler
    Dołączył
    16-07-2013
    Postów
    595
    Wykasujcie ranking złoto i po sprawie

    - - - - - - - - - -

    Inflacja jest naturalnym zjawiskiem, ale musi sie utrzymywać na poziomie ok. 3-5% w skali roku, wtedy gospodarka rozwija się w sposób prawidłowy. Zbyt duża inflacja-czasem nawet hiperinflancja-kryzys na rynku.
    Ostatnio edytowane przez proskiler ; 17-07-2016 o 00:55

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •