Strona 2 z 25 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 16 do 30 z 368

Temat: Pazerność adminów

  1. #16
    Użytkownik
    Dołączył
    30-12-2014
    Postów
    241
    do tego co to ma byc mam 180 000 000 i mam polowe staracic z jakiej racji ?
    racja, to jest chore

  2. #17
    PvPMasterKA
    Konto usunięte
    Ale że POŁOWA GRACZY ODEJDZIE to troche przesada... I czemu niby jakiś gracz ma kończyć grę z tego powodu?

  3. #18
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    3,650
    Cytat Napisał Nocny Lowca Zobacz post
    czyli zloto ktore zbieralem w ch,,,, czasu by je zachowac musze polowe kur.... oddac ?

    by dostac sie do top 3 posiwcilem mnustwo czasu logiki i myslenia by grac utrzymywac swoja postac nba odpowiednim poziomie i teraz za te lata mam polowe stracic ?
    Osoby z top rankingu złota mają do wyboru opcje:

    1) nic nie ruszać, złoto nadmiarowe niech sobie leży w tym depozycie - realne zamrożenie "depozytowania", brak możliwości wpłaty kolejnych oszczędności,
    2) wykupić powiększenie limitu złota za złoto...
    3) wypłacić wszystko i zainwestować w coś

    Które rozwiązanie najlepsze? 2 fajne, tylko że powiększanie dostępne czasowo, mogłoby być podobnie jak z wbijaniem Lv - ponad blokadę jest możliwe, lecz utrudnione.

  4. #19
    Użytkownik Avatar Nocny Lowca
    Dołączył
    30-06-2012
    Postów
    381
    Cytat Napisał PvPMasterKA Zobacz post
    Ale że POŁOWA GRACZY ODEJDZIE to troche przesada... I czemu niby jakiś gracz ma kończyć grę z tego powodu?


    zobaczysz niebawem bo 1 juz weszlo o czym slyszalem nastepne zmiany beda jeszcze lepsze jesli nie bedziesz mial 500 zł miesiecznie na ta gre to chu... osiagniesz


    a Ty mapy juz nie liż dupy za tytul redaktora bo cie wych...... jak sic

    nie polizesz z tydzien to polecisz

  5. #20
    zobaczysz niebawem bo 1 juz weszlo o czym slyszalem nastepne zmiany beda jeszcze lepsze jesli nie bedziesz mial 500 zł miesiecznie na ta gre to chu... osiagniesz
    Podpieraj swoje wypowiedzi faktami.

  6. #21
    PvPMasterKA
    Konto usunięte
    Z tym się muszę zgodzić

    - - - - - - - - - -

    Ey ale ja grzecznie mówię proszę nie tak ostro
    A po drugie nie jestem chłopakiem tylko dziewczyną.

  7. #22
    Użytkownik Avatar Nocny Lowca
    Dołączył
    30-06-2012
    Postów
    381
    MasterOfPuppets MasterOfPuppets jest nieaktywny
    Super Moderator

    Avatar MasterOfPuppets Dołączył
    01-04-2011
    Postów
    4,003
    Ban
    Witaj Nocny Lowca,

    Zostałeś ostrzeżony na Forum MFO3.

    Powód:
    -------
    Naruszenie regulaminu


    -------

    Oryginalna wiadomość:
    https://forum.mfo3.pl/showthread.php?p=238250
    Cytat Napisał PvPMasterKA Zobacz post
    Ale że POŁOWA GRACZY ODEJDZIE to troche przesada... I czemu niby jakiś gracz ma kończyć grę z tego powodu?


    zobaczysz niebawem bo 1 juz weszlo o czym slyszalem nastepne zmiany beda jeszcze lepsze jesli nie bedziesz mial 500 zł miesiecznie na ta gre to chu... osiagniesz


    a Ty mapy juz nie liż dupy za tytul redaktora bo cie wych...... jak sic

    nie polizesz z tydzien to polecisz
    Ostrzeżenie ma na celu przypomnienie Ci o zasadach, które obowiązują wszystkich użytkowników forum i wymaga się przestrzegania ich.

    Pozdrawiamy,
    Forum MFO3

    ----------------------------------------------------------
    wiec co tu dodać ?
    wypowiedz karana ? bo prawda boli

  8. #23
    Użytkownik
    Dołączył
    11-05-2013
    Postów
    14
    Ja czuję się oszukany przez zarządców gry.

    Każda gra ma jakieś zasady i te zasady ustanowiono, ja je poznałem i się do nich dostosowałem, zacząłem prowadzić rozgrywkę w ramach panujących zasad. Te zasady we fragmencie są takie. Mam złoto przy sobie, to mogę je stracić, jeśli przegram walkę z graczem lub mobkiem. W związku z powyższym przedsięwziąłem szereg b. pracochłonnych działań (cyklicznie i bardzo konsekwentnie powtarzanych), aby te straty zminimalizować. Mały ułamek tych działań stanowi wykupienie dodatkowych slotów w depozycie, abym mógł wystawić b. dużo przedmiotów na raz. Ale wykupiłem to na określonej postaci, po to aby tam właśnie pozostawało złoto. Zasady bardzo poważnie zmieniono, na wręcz przeciwne niwecząc cały mój trud, ponieważ teraz złoto wyjęte z depozytu jest na wszystkich postaciach. W związku z powyższym proszę oddać mi moje pieniądze, za które kupiłem MF, które kupiłem specjalnie na powiększenie depozytu. Poza tym pozostałe pieniądze, że które kupiłem MF na stroje, ponieważ przy takich zasadach w ogóle nie grałbym w tą grę.

    1. Dlaczego możliwość powiększenia depozytu za złoto ma mieć część graczy (i to tych biedniejszych)?
    2. Jaki sens ma tracenie 10% swojego złota? Retoryczne. (chodzi mi o wpłacanie do swojego depozytu, tak przy okazji, to jak idę do banku i wkładam tam coś, to bank mnie nawet nie ma prawa zapytać co i ile tego jest)
    3. Wspólny depozyt dla wszystkich postaci - może być, ale ja osobiście się obejdę.
    4. Wspólne złoto na wszystkich postaciach, no b. ciekawe, jak to działa, wyciągam coś na jednej postaci, a mam na wszystkich. Wspólna sakiewka? Czary takie? Wspólny depozyt rozumiem, bo to jedno miejsce, do którego mają dostęp różne postacie, ale wspólna sakiewka? Sakiewkę się nosi przy sobie...

    Ta zmiana na pewno nie miała służyć graczom. Administracji? Raczej tak. Ale, czy posłuży? Gdyby wszyscy byli tacy jak ja, to oznaczałoby to bankructwo firmy MFO NET Jacek Zemło.

    Weźcie sobie te zmiany w "świstu gwizdu". A jak chcecie psuć grę (która i tak ledwo zipi), to psujcie, mam b. dużo o wiele ciekawszych zajęć w życiu niż ta gra, nie muszę w nią grać.

  9. #24
    Użytkownik
    Dołączył
    27-05-2012
    Postów
    402
    JEDYNIE mądre rozwiązanie w tej sytuacji, gdzie nikt nic nie traci, bo tak późne wprowadzenie tej zmiany to tylko i wyłącznie WINA ADMINÓW.

    Jak każdy ma być równy to zacznijmy że limit zaczyna się od obecnej ilości złota i jak ktoś chce sobie coś włożyć to od tego momentu musi zwiększać limit.
    Dzięki temu KAŻDY ma równe prawa i stawki. Nikt nie traci.

  10. #25
    2. Jaki sens ma tracenie 10% swojego złota? Retoryczne. (chodzi mi o wpłacanie do swojego depozytu, tak przy okazji, to jak idę do banku i wkładam tam coś, to bank mnie nawet nie ma prawa zapytać co i ile tego jest)
    Bezpieczeństwo złota.

    4. Wspólne złoto na wszystkich postaciach, no b. ciekawe, jak to działa, wyciągam coś na jednej postaci, a mam na wszystkich. Wspólna sakiewka? Czary takie? Wspólny depozyt rozumiem, bo to jedno miejsce, do którego mają dostęp różne postacie, ale wspólna sakiewka? Sakiewkę się nosi przy sobie...
    Nie ma sensu argumentować świata gry tym co jest w realnym świecie.

  11. #26
    Redaktor Naczelny Avatar Hubiot
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    2,605
    Chce tylko przypomnieć, że wszystkie zmiany można wycofać lub zmienić tak, aby podobały się wszystkim i to próbujemy jakoś ustalić. Tak więc jak macie jakieś sensowne propozycję, opinie itp. To są mile widziane, byleby były one jakoś argumentowane

  12. #27
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał Tatsumaru Zobacz post
    Dzięki temu KAŻDY ma równe prawa i stawki.
    Zwłaszcza, że wyjadacze za złoto powiększą depo, a nowi muszą bulić w MFach...

  13. #28
    Najlepiej byłoby zostawić gold przypisany do postaci. Depozyt zostawić tak jak teraz zrobili i wszyscy zadowoleni. Wtedy zmiana na plus.

  14. #29
    PvPMasterKA
    Konto usunięte
    Jedyne coś co mnie ucieszyło w tym to to że nie muszę kogoś prosić o przerzucenie mi przedmiotów i złota na bank(Bo tam najczęściej przerzucam) A jeśli chodzi o złoto to troche bez sensu płacić prowizję jak chce się włożyć złoto do depozytu a nie przerzucać bo i tak mam na przykład: 200K na banku a wejde na inną postać to mam dalej to 200K i nie muszę do depozytu wkładać żeby przerzucić.

  15. #30
    Użytkownik Avatar Naishukketsu
    Dołączył
    24-11-2013
    Postów
    298
    Cytat Napisał xani Zobacz post
    Chce tylko przypomnieć, że wszystkie zmiany można wycofać lub zmienić tak, aby podobały się wszystkim i to próbujemy jakoś ustalić. Tak więc jak macie jakieś sensowne propozycję, opinie itp. To są mile widziane, byleby były one jakoś argumentowane
    Zniesienie limitu złota na depozyt. Prowizja jeszcze ma sens, limit nie.
    Argument?
    Limit złota w tym momencie jest śmieszny. Sam mam przy sobie 2kk a mój limit wynosi 6kk, ale niektórzy mają po 90kk a ich limit wynosi 10kk. I gdzie schowają reszte swojego złota?
    Aby powiększyć ten limit muszą wydać swoje złoto które chcą chomikować np. na nowe miasto, lub muszą zapłacić prawdziwe pieniądze na MFy, - toteż skok na kase adminów.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •