Strona 12 z 25 PierwszyPierwszy ... 2101112131422 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 166 do 180 z 368

Temat: Pazerność adminów

  1. #166
    Użytkownik Avatar damianxp
    Dołączył
    03-08-2013
    Postów
    606
    Raczej co za tym idzie, admini zmniejszą drop z graczy,więc nie stracicie dużo kasy, mi się nie podoba prowizja że trzeba płacić za to że coś przechowujemy

  2. #167
    Użytkownik Avatar Atronis
    Dołączył
    05-05-2013
    Postów
    669
    Serio aż tak Was to boli? Sam mam 100kk golda i juz sobie powiększyłem za złoto. Przestańcie ryczeć bo trzymacie to złoto nie wiadomo po co. Każdy wie, że nigdy byście go nie wydali, tylko kisili je do końca gry. Sam juz powiększyłem sobie depozyt za 10kk i żyje. Jedyne co powinno ulec zmianie to wielkość darmowego depozytu, bo jest on za mały nawet dla nowych graczy. Na moje minimalny depozyt powinien mieć około 8kk.

  3. #168
    Użytkownik
    Dołączył
    27-05-2012
    Postów
    402
    Cytat Napisał SystemOfADown Zobacz post
    Dobrze, że mop jest spłukany, będę miał gdzie składować gold z expa ;D

    Podtrzymuję swoje zdanie z testowego - ta zmiana to kpina z graczy.
    Jedyny normalny komentarz ze strony ELITY.

  4. #169
    Bąblowiec pląsający
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Atronis Zobacz post
    Serio aż tak Was to boli? Sam mam 100kk golda i juz sobie powiększyłem za złoto. Przestańcie ryczeć bo trzymacie to złoto nie wiadomo po co. Każdy wie, że nigdy byście go nie wydali, tylko kisili je do końca gry. Sam juz powiększyłem sobie depozyt za 10kk i żyje. Jedyne co powinno ulec zmianie to wielkość darmowego depozytu, bo jest on za mały nawet dla nowych graczy. Na moje minimalny depozyt powinien mieć około 8kk.
    Niektórych boli to, że kiedyś tyle będą mieli, ale muszą inwestować pln w gre, by depozyt powiększyć. #ProblemyBiedoty

  5. #170
    Użytkownik Avatar damianxp
    Dołączył
    03-08-2013
    Postów
    606
    Jednak większy depozyt nie dotyczy przedmiotów o czym się przekonałem chcąc coś przerzucic przez depozyt i pojemność przedmiotów nie została zwiększona co boli w przypadku posiadania aukci na postaci bankowej

  6. #171
    Pirrat
    Konto usunięte
    Macie duże mniemanie o sobie i patrzycie tylko co teraz, a gdzie to wasze ogarnięcie i umiejętność dostrzegania miejsc w których tak się szczycicie przewagą nad innymi. Niczego nie tracicie w gruncie rzeczy, wasze stare majątki pozostały (nie chcecie to nie ruszajcie ich i kiście dalej jak taki wasz cel gry), jedynie ograniczono dalsze wzbogacanie się, które w gruncie rzeczy zostało przeskalowane na waszą korzyść, nie musicie rzucać realnej kasy, aby zwiększyć sobie limit, chyba że tak to lubicie robić ;]. Jeżeli tak dobrze zarządzacie majątkiem to tylko na tej zmianie zyskacie -> możecie "za darmo" powiększyć limit, którego nowi nigdy nie osiągną, czyż to nie korzyść dla was ? Jak nie dostrzegacie olbrzymiej korzyści dla bogatych to ja nie wiem, zamiast płaczu nowych graczy, którzy najbardziej na tym tracą, to muszę czytać takich "dobrych" graczy ;]. Popatrzcie w przyszłość, gdzie kiedyś ten niebotyczny upek przyjdzie i kto zyska więcej stary gracz z olbrzymim limitem, który teraz może sobie rozbudować i go odbudować, jeżeli jest tak dobry za jakiego się ma, czy może gracz z limitem 3kk i zachomikowanymi 100 mln, których tylko będzie ubywać, oczywiście może sobie rzucić PvP i PvE na najlepszych expach jak tak zależy mu na kasie, a może nowy gracz, który żadnych korzyści z dużego majątku nie miał i jak coś chce musi wyłożyć PLNy. Nie narzekajcie na pazerność adminów, bo oni tak naprawdę odświeżają nieatrakcyjne usługi i zwiększają atrakcyjność części obecnych, a jak ktoś myśli że biznes się zakłada, aby nie odnosić korzyści z tego tytułu to niech idzie pracować, jako niewolnik lub wolontariusz.
    Możecie też wynająć sobie jakiegoś znajomego co będzie wam chomikował kasę, szkoda tylko, że będziecie uzależnieni od niego i przy wypłatach stracicie 19%, a za 33% możecie mieć niezależność na lata.

  7. #172
    Użytkownik Avatar proskiler
    Dołączył
    16-07-2013
    Postów
    595
    Cytat Napisał damianxp Zobacz post
    Raczej co za tym idzie, admini zmniejszą drop z graczy,więc nie stracicie dużo kasy, mi się nie podoba prowizja że trzeba płacić za to że coś przechowujemy
    Masz jednorazową opłatę. Za przechowywanie czegoś w banku płacisz cyklicznie.

  8. #173
    Użytkownik
    Dołączył
    27-05-2012
    Postów
    402
    Ty co wie jak łamać regulamin na swoją korzyść, nie był proszony o głos, ale jak już napisał to wyssane z palca informacje.

    33% teraz, pozniej ta mozliwosc zwiekszenia depo tez zniknie dla normalnych graczy i beda musieli go zwiekszac za mf-y. Wiec tylko obecnie jest to wyzysk z kasy z gry, nastepnie z kasy realnej jak juz sie bedzie jej zbieralo o wiele wiele wiecej.

  9. #174
    Użytkownik
    Dołączył
    22-04-2011
    Postów
    370
    Cytat Napisał Nocny Lowca Zobacz post
    Postacie bankowe były zakceptowanie .
    po drugie każdy gracz mogł mieć taka postać wiec tu nie było ze kilka osob cos kreca kazdy miał rowno
    Zakładam że były tolerowane bo handlu przez pośrednika nie dało się podciągnąć pod żaden punkt regulaminu.
    Natomiast było to obchodzenie systemu i nie każdy mógł taką postać mieć - wymagało to korzystania z pośrednika, nie było to wbudowaną funkcją gry i nie każdy mógł z tego korzystać, nie było równo i wielu graczy grało "normalnie" nie chomikując wszystkiego na postaci bankowej.
    Swego czasu za największą patologię uważałem trzymanie kart potworów - swoistej kolekcji która jest ozdobą profilu - ukrytej na postaci bankowej coby nie stracić cennej karty w PvP...to po co je właściwie zbierać / kupować?
    Postać bankowa negowała sens istnienia depozytu, funkcji związanych z depozytem za MF oraz sens jakichkolwiek strat w walkach - nie traciłeś kart, złota ani uzbrojenia bo nigdy ich przy sobie nie miałeś.
    To że nie było to karane nie oznacza że było sensowne i dobre.

    Cytat Napisał vegoo Zobacz post
    Były akceptowane. Chcieli utrudnić grę tym, co są w topce złota na korzyść amatorów.
    Admin kiedyś powiedział że postacie bankowe są spoko i podoba mu się obchodzenie systemu?
    Jak nie to nie było akceptowane a jedynie tolerowane, i każdy ogarnięty wiedział że to się kiedyś skończy.
    A że admini chcieli ułatwić grę 95% graczy kosztem 5%? Kto by się spodziewał.

  10. #175
    Bąblowiec pląsający
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Pirrat Zobacz post
    Macie duże mniemanie o sobie i patrzycie tylko co teraz, a gdzie to wasze ogarnięcie i umiejętność dostrzegania miejsc w których tak się szczycicie przewagą nad innymi. Niczego nie tracicie w gruncie rzeczy, wasze stare majątki pozostały (nie chcecie to nie ruszajcie ich i kiście dalej jak taki wasz cel gry), jedynie ograniczono dalsze wzbogacanie się, które w gruncie rzeczy zostało przeskalowane na waszą korzyść, nie musicie rzucać realnej kasy, aby zwiększyć sobie limit, chyba że tak to lubicie robić ;]. Jeżeli tak dobrze zarządzacie majątkiem to tylko na tej zmianie zyskacie -> możecie "za darmo" powiększyć limit, którego nowi nigdy nie osiągną, czyż to nie korzyść dla was ? Jak nie dostrzegacie olbrzymiej korzyści dla bogatych to ja nie wiem, zamiast płaczu nowych graczy, którzy najbardziej na tym tracą, to muszę czytać takich "dobrych" graczy ;]. Popatrzcie w przyszłość, gdzie kiedyś ten niebotyczny upek przyjdzie i kto zyska więcej stary gracz z olbrzymim limitem, który teraz może sobie rozbudować i go odbudować, jeżeli jest tak dobry za jakiego się ma, czy może gracz z limitem 3kk i zachomikowanymi 100 mln, których tylko będzie ubywać, oczywiście może sobie rzucić PvP i PvE na najlepszych expach jak tak zależy mu na kasie, a może nowy gracz, który żadnych korzyści z dużego majątku nie miał i jak coś chce musi wyłożyć PLNy. Nie narzekajcie na pazerność adminów, bo oni tak naprawdę odświeżają nieatrakcyjne usługi i zwiększają atrakcyjność części obecnych, a jak ktoś myśli że biznes się zakłada, aby nie odnosić korzyści z tego tytułu to niech idzie pracować, jako niewolnik lub wolontariusz.
    Możecie też wynająć sobie jakiegoś znajomego co będzie wam chomikował kasę, szkoda tylko, że będziecie uzależnieni od niego i przy wypłatach stracicie 19%, a za 33% możecie mieć niezależność na lata.
    Zmiana z 5 postaci na 3, a teraz to? Ciekawe kiedy wprowadzicie bonus w postaci 99999 mf za bycie starszym graczem?
    Nie rozumiecie, że odstraszacie nowych graczy?

    EDIT: Robię ankiete czy komuś (normalnych graczy, nie testerów) się zmiany spodobały
    Ostatnio edytowane przez Bąblowiec pląsający ; 17-07-2016 o 17:41

  11. #176
    Użytkownik
    Dołączył
    16-02-2013
    Postów
    172
    Proponuję ankietę. Jeżeli udział weźmie powyżej 50 graczy, a wynik będzie np 70% za powrotem do wcześniejszej formy to może jakieś poprawki będą do nowej formuły.

  12. #177
    musaraj
    Konto usunięte
    Łapcie prosty poradnik:


    Otwieracie ten post https://forum.mfo3.pl/showthread.php...l=1#post238411
    Czytacie
    Czytacie jeszcze raz żeby zrozumieć

    Klikacie punkt reputacji

  13. #178
    Pirrat
    Konto usunięte
    Cytat Napisał herbatoholik Zobacz post
    Zmiana z 5 postaci na 3, a teraz to? Ciekawe kiedy wprowadzicie bonus w postaci 99999 mf za bycie starszym graczem?
    Nie rozumiecie, że odstraszacie nowych graczy?
    Nie wiem czy zauważyłeś, ale to nie nowi mają największy problem ze zmianą XD - dziwne co nie ?

  14. #179
    vegoo
    Konto usunięte
    Lepiej się nie wypowiadaj bo sam robiłeś wyzysk z innych graczy. Święty nagle się znalazł.

  15. #180
    Użytkownik
    Dołączył
    30-12-2014
    Postów
    241
    Jeżeli wykupiłem maxymalny limit w depo golda za golda, to teraz musze za mfy jeśli chce więcej? ŻAŁOSNE!

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •