Strona 8 z 25 PierwszyPierwszy ... 67891018 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 106 do 120 z 368

Temat: Pazerność adminów

  1. #106
    Użytkownik Avatar Naishukketsu
    Dołączył
    24-11-2013
    Postów
    298
    Cytat Napisał Koridor Zobacz post
    Dziwne...
    Gracze z goldem poniżej standardowego limitu narzekają, że Ci z goldem powyżej limitu mają za dobrze.
    Natomiast Ci z goldem powyżej, że oni wszystko tracą... F* logic.
    W jaki sposób mają "za dobrze"? Poprostu tracą swoje złoto w tym momencie.

  2. #107
    Bąblowiec pląsający
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Koridor Zobacz post
    Dziwne...
    Gracze z goldem poniżej standardowego limitu narzekają, że Ci z goldem powyżej limitu mają za dobrze.
    Natomiast Ci z goldem powyżej, że oni wszystko tracą... F* logic.
    Bo wszyscy tracą. Naturalną rzeczą jest, że biedny nie rozumie problemów bogatych, a bogaty nie rozumie problemów biednego #Logic

    Jeżeli administracja chce zarobić to niech ściągnie graczy do gry (wtedy gracze będą wydawać pomniejsze sumki, ale będzie ich więcej), a nie wprowadzając zasadę Pay2Win - gracze odchodzą, tylko ci z wypchaną kieszenią zostaną. Skoro 10 graczy online wam odpowida to OK, jesteście zgubieni.
    Ostatnio edytowane przez Bąblowiec pląsający ; 17-07-2016 o 12:38

  3. #108
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał Koridor Zobacz post
    Dziwne...
    Gracze z goldem poniżej standardowego limitu narzekają, że Ci z goldem powyżej limitu mają za dobrze.
    Natomiast Ci z goldem powyżej, że oni wszystko tracą... F* logic.
    Prawda jest taka, że najzwyczajniej w świecie, wszyscy stracili na tym, z czego biedaki stracili mniej, bo ucięcie 33% złota ich nie dotknęło, więc "wzbogacili" się

  4. #109
    Użytkownik Avatar Hiter
    Dołączył
    08-02-2012
    Postów
    412
    Trzeba to napisać prosto z mostu.
    W MFO3 nie ma juz depozytu, jest skrzynka dzięki której możecie sobie przełożyć itemy.

  5. #110
    Użytkownik
    Dołączył
    30-10-2013
    Postów
    193
    Cytat Napisał Tomi Zobacz post
    Nie wdając się zbytnio w dyskusję - małe wyjaśnienie.

    (1) To, że będą osoby niezadowolone ze zmiany (szczególnie te z topki golda) było dla nas jasne jak słońce. Niemniej jednak od zawsze uważałem upychanie golda po postaciach bankowych za swojego rodzaju "patologię". Ci co mieli dobre kontakty mogli to robić, pozostali byli w mało konkurencyjnej sytuacji + narażanie się na kradzieże. (1)

    (2) Zmiana była planowana od dawna. (2)

    (3) Co do zarzutów osób, które obecnie "bardzo się nie mieszczą" => jest specjalnie dla nich, wg mnie naprawdę niezły przelicznik zwiększenia limitu za złoto. Za 1/3 nadmiaru można schować pozostałe 2/3. Ja bym to brał w ciemno.(3)

    (4) Nawet podawanie przez inne konto na postać bankową kosztowało 19%, a tutaj jest pełnoprawne, wygodne depo za 33%.(4)
    (1). A ja mogę za patologie uważać to, że nie mam na co tego golda który zarabiam wydawać, gdyż gra się nie rozwija, mam już wszystko co chcę, więc wypada, to co zarobie sobie gdzieś gromadzić.

    (2). Była planowana od dawna, wiemy o tym. Ale ile osób wiedziało że w takiej formie, zwykłe ograniczenie posiadanego golda.

    (3). No ok, stracę 1/3 posiadania obecnego złota i zapełnię tym depozyt. Ale co w przypadku jeśli mam przychody 10kk/miesiąc. Co mi pozostaje, wydawać te 10kk na jakieś "nie potrzebne rzeczy-gówno?"

    (4) Podawanie przez inne konto kosztowało nas 10%, gdy znaleźliśmy kogoś kto chce wymienić, rzadko się zdarzało że ktoś tracił 19%. Tracić 19% bez ograniczeń, a 33% z ograniczeniami to jednak różnica. Skoro chcecie tak bardzo żeby bogaci tracili złoto, to zróbcie np tracenie 20-25% lecz bez limitu

    Na co mam wydawać złoto, skoro już wszystko mam? Gra stoi w miejscu, nie ma na co wydawać, a Wy ograniczacie posiadanie złota.

  6. #111
    Redaktor Naczelny Avatar Hubiot
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    2,605
    Cytat Napisał herbatoholik Zobacz post
    Z tego, co widać w Devos gracze będą prosić znajomych o założenie konta i chowaniu golda tejże osoby. Wybieraj, albo biedota, albo brak bogactwa.

    Załącznik 4508
    ^przejrzałem post w aktualnościach, usunąłem cały hajs z depo i wydałem, a to ścierwo nadal wisi.
    Tomi napisał, że ta informacja nie znika. Mówił, że z czasem ją usunie.

  7. #112
    Bąblowiec pląsający
    Konto usunięte
    Teraz gdybyście w ramach testu wybrali 100 osób, które od nowa zaczną grę z funduszem 5kk to uważam, że około 123 osoby odeszłyby po wbiciu 40 poziomu. Dlaczego? Bo pełen zestaw uzbrojenia z jakimiś "+" na ten poziom kosztuje może 3kk.

    Gdybyście zrobili to samo, ale dali 50mf, gracze doszliby do Devos po 4 miesiącach gry. Czemu? Zwiększyliby depozyt i Grali normalnie z pewnymi zyskami.

  8. #113
    Użytkownik Avatar Squadron
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,535
    Patologia to update co 2 lata

  9. #114
    Użytkownik Avatar Nocny Lowca
    Dołączył
    30-06-2012
    Postów
    381
    Jak juz mam stracic złoto to dajcie mi na konto 3600 MF w zamian za nie

  10. #115
    Bąblowiec pląsający
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Squadron Zobacz post
    Patologia to update co 2 lata
    Update miasta*
    Zamiast zająć się tworzeniem miast rozpraszają się na jakieś mało potrzebne rzeczy (KG, Rozwój Langeburga, zepsucie depozytów). jak 10 latki przy pracy domowej.
    Ostatnio edytowane przez Hubiot ; 17-07-2016 o 12:46 Powód: Uważaj na słowa, następnym razem sam ostr

  11. #116
    Użytkownik Avatar Squadron
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,535
    Cytat Napisał Nocny Lowca Zobacz post
    Jak juz mam stracic złoto to dajcie mi na konto 3600 MF w zamian za nie
    dokładnie, wymieńcie złoto na MFy

  12. #117
    Użytkownik Avatar Nocny Lowca
    Dołączył
    30-06-2012
    Postów
    381
    Cytat Napisał Squadron Zobacz post
    dokładnie, wymieńcie złoto na MFy
    Jak średnio za 10MF można kupić 500 000 G
    to odwrotnie też niech będzie i z gry zniknie odrazu 80% złota

    i po problemie

  13. #118
    Bąblowiec pląsający
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Nocny Lowca Zobacz post
    Jak średnio za 10MF można kupić 500 000 G
    to odwrotnie też niech będzie i z gry zniknie odrazu 80% złota

    i po problemie
    Nie zrobią. Chcą pieniędzy.

  14. #119
    Użytkownik Avatar Squadron
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,535
    mam 127 mln, dajcie 1500 MF i będzie git

  15. #120
    Użytkownik Avatar Hiter
    Dołączył
    08-02-2012
    Postów
    412
    Cytat Napisał Squadron Zobacz post
    dokładnie, wymieńcie złoto na MFy
    Dokładnie, chcecie się pozbyć banków bo Tomi to nazywa patologią to dajcie możliwość wymiany złota na MF. Przelicznik MF=> Złoto jest w grze to wystarczy dać to w druga stronę myślę ze po 52k to każdy z nas ( większych banków) wymieni całe złoto z przyjemnością

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •