Strona 6 z 25 PierwszyPierwszy ... 4567816 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 76 do 90 z 368

Temat: Pazerność adminów

  1. #76
    Użytkownik Avatar Squadron
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,535
    Nie czytałem nic z tego tematu ale mam pytanie. Czy może mój dobry kolega zrobić mi konto BANK na którym będe trzymał złoto?

  2. #77
    Użytkownik
    Dołączył
    27-05-2012
    Postów
    402
    Cytat Napisał Squadron Zobacz post
    Nie czytałem nic z tego tematu ale mam pytanie. Czy może mój dobry kolega zrobić mi konto BANK na którym będe trzymał złoto?
    teoretycznie nie łamiesz regulaminu, ale pewnie Tomi ze swoją ELITĄ zablokuje takie rzeczy.

  3. #78
    Użytkownik Avatar Squadron
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,535
    wspólne złoto to szajs

    - - - - - - - - - -

    już wole pokemony łapać

  4. #79
    Użytkownik Avatar Naishukketsu
    Dołączył
    24-11-2013
    Postów
    298
    Cytat Napisał Tatsumaru Zobacz post
    teoretycznie nie łamiesz regulaminu, ale pewnie Tomi ze swoją ELITĄ zablokuje takie rzeczy.
    Pewnie uzna to za współdzielenie konta/multi, i tyle

  5. #80
    Użytkownik Avatar Squadron
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,535
    a gdzie tu współdzielenie. inne konto inne ip inny kopmputer. tylko złoto moje

    - - - - - - - - - -

    nie mam zamiaru latać po mieście ze 127 milionami

  6. #81
    Użytkownik
    Dołączył
    16-02-2013
    Postów
    172
    "Amrborzy Chyba dali nam znak, że czas kończyć grę, no nie ?"[/QUOTE]

    To pytanie tyczy się chyba wszystkich. Problem polega na tym, że fabuła jest aktualizowana raz od wielkiego dzwonu, czytaj raz na 3 lata. I logiczne zdaję sie regularne expienie i zbieranie kasy na update, kto tego nie zrobi- ten będzie miał trudniej przy upku. Teraz pytanie się nasuwa, co robić z kasą? Skoro nie mogę jej chomikować na upka, to co mam robić? Obecnie mam limit 4.5kk, przecież to śmieszna kwota, patrząc jakie ceny eq +6/7 jest na 65, to przy ewentualnej aktualizacji nawet nie będzie mnie stać na jeden item.
    Oczywiście mogę wykupić większy limit.
    Może to samo zrobić z limitem poziomu, ograniczyć do 65 lvl, bo jaki jest cel posiadać np 68lvl ? Różnica w pvp jest widoczna pomiędzy 65 a 68, ale zdobyć 68 poziom nie jest łatwo, wymaga ogromu czasu i pracy i ten kto dochodzi do w/w lvl jest nagrodzony np w pvp. To może teraz cofniemy poziomy i każdy będzie na równi?

    Pomysł z przerzucaniem golda był wielokrotnie wspominany, ale chyba mało kto spodziewał się takiej formy. Osobiście wolałbym zwiększenie prowizji i jakieś ograniczenie przerzucenia między postaciami, niż limit.

  7. #82
    musaraj
    Konto usunięte
    @cały temat
    Hahahaha


    Cytat Napisał Tatsumaru Zobacz post
    Nigdy nie przenosiłem golda na bank a sobie spokojnie zbierałem. Obecnie się tego nie da.
    Tak czy inaczej prowadziłeś sobie postać bankową, inteligentnie omijając prowizję (przerzucając jedynie bezprowizyjne przedmioty zamiast złota). Jedno jest pewne - unikałeś zasłużonych strat w goldzie.

    Cytat Napisał Tirium Zobacz post
    Brakuje im kupców MF więc chcą naciągać przy pomocy złota
    Nie sądzę, żeby tak wiele osób kupowało tę usługę, jest niezbyt opłacalna (jak reszta). Wciąż mając 100 MF wolałbym kupić dodatkowy limit energii.
    Cytat Napisał Nocny Lowca Zobacz post
    czyli zloto ktore zbieralem w ch,,,, czasu by je zachowac musze polowe kur.... oddac ?

    by dostac sie do top 3 posiwcilem mnustwo czasu logiki i myslenia by grac utrzymywac swoja postac nba odpowiednim poziomie i teraz za te lata mam polowe stracic ?

    i ps jesli chodzi o usuniecie duzej czesci zlota z gry to po jaki CHU,,,, dodano mozliwosc kupowania go za MF ?


    Nie musisz oddawać żadnej połowy złota. Recepta jest prosta - nie przegrywaj z potworami.
    Co do ostatniego akapitu - dodano to dlatego, że jest standard. Po to, żeby kusić młodych graczy dużymi przyciskami. Gdyby Tomi zamieścił jakieś statystyki dotyczące kupowanych usług, to pewnie złoto byłoby poza pierwszą trójką, z dużą stratą do czołówki.
    Poza tym kupowanie złota przez usługę jest nieopłacalne.
    Cytat Napisał Nocny Lowca Zobacz post
    kurw... i co to ma byc kiedys na banku mialem 5 slotow dokupione czyli 10 razem a teraz na wszystkich postaciach lacznie 10 czyli to co mma na tarq wystawione mam wszystko zblokowane ...

    do tego co to ma byc mam 180 000 000 i mam polowe staracic z jakiej racji ?

    sie nie dziwie ze SIC odeszla i tak zrobi teraz nastepna polowa graczy
    sic odeszła bo ją denerwowało, jak bardzo gracze spinają się na forum

    Cytat Napisał Nocny Lowca Zobacz post
    zobaczysz niebawem bo 1 juz weszlo o czym slyszalem nastepne zmiany beda jeszcze lepsze jesli nie bedziesz mial 500 zł miesiecznie na ta gre to chu... osiagniesz


    a Ty mapy juz nie liż dupy za tytul redaktora bo cie wych...... jak sic

    nie polizesz z tydzien to polecisz
    Nie słyszałem o takich zmianach, a powiedzmy, że wiem w i ę c e j niż Ty.
    Cytat Napisał Nocny Lowca Zobacz post
    MasterOfPuppets MasterOfPuppets jest nieaktywny
    Super Moderator

    Avatar MasterOfPuppets Dołączył
    01-04-2011
    Postów
    4,003
    Ban
    Witaj Nocny Lowca,

    Zostałeś ostrzeżony na Forum MFO3.

    Powód:
    -------
    Naruszenie regulaminu


    -------

    Oryginalna wiadomość:
    https://forum.mfo3.pl/showthread.php?p=238250
    Cytat Napisał PvPMasterKA Zobacz post
    Ale że POŁOWA GRACZY ODEJDZIE to troche przesada... I czemu niby jakiś gracz ma kończyć grę z tego powodu?


    zobaczysz niebawem bo 1 juz weszlo o czym slyszalem nastepne zmiany beda jeszcze lepsze jesli nie bedziesz mial 500 zł miesiecznie na ta gre to chu... osiagniesz


    a Ty mapy juz nie liż dupy za tytul redaktora bo cie wych...... jak sic

    nie polizesz z tydzien to polecisz
    Ostrzeżenie ma na celu przypomnienie Ci o zasadach, które obowiązują wszystkich użytkowników forum i wymaga się przestrzegania ich.

    Pozdrawiamy,
    Forum MFO3

    ----------------------------------------------------------
    wiec co tu dodać ?
    wypowiedz karana ? bo prawda boli
    Wypowiedz karana, bo Ciebie [jedno słowo cztery litery] boli
    Cytat Napisał Tatsumaru Zobacz post
    Jak każdy ma być równy to zacznijmy że limit zaczyna się od obecnej ilości złota i jak ktoś chce sobie coś włożyć to od tego momentu musi zwiększać limit.
    Dzięki temu KAŻDY ma równe prawa i stawki. Nikt nie traci.
    Czyli chcesz powiedzieć, że równość będzie wtedy, kiedy każdy gracz będzie zaczynał z innym limitem złota w depozycie? Good luck.

    Cytat Napisał Rumplestiltskin Zobacz post
    Najlepiej byłoby zostawić gold przypisany do postaci. Depozyt zostawić tak jak teraz zrobili i wszyscy zadowoleni. Wtedy zmiana na plus.
    Czy dodanie każdemu 2 milionów złota byłaby zmianą na plus? Oczywiście, że gdyby nie weszło łączenie złota, to by było super, ale zdaj sobie sprawę z jednego. Ta gra ma twórcę, który ma na grę jakąś wizję. I zaakceptuj, że w jego wizji nie ma miejsce na postacie bankowe, bo to jest dziwne, niewygodne, zwiększa odsetek kradzieży itp. Poza tym sprawia, że najbogatsi gracze nie tracą nic w walkach, a naturalnie większa ilość złota = większa odpowiedzialność za nie.
    Zmiany mają być na korzyść gry, a nie na korzyść graczy.
    Cytat Napisał Nocny Lowca Zobacz post
    Dobra a teraz na spopkojnie ....

    Zrobic tak ze w walkach i wszelakiego rodzaju nie tracimy golda wrazie porazki gold jest przypisany do postaci ale jak padamy to go nie tracimy .

    dodac 10% strac przedmiotow wrazie porazki [ miksy ] a golda dodac tylko do konta i jest nie tykalne
    Widzę to. 2 Trolli pokonało gracza, przeszukują jego zwłoki:
    -Ej, patrz, ma tu 2 miliony złota
    -Zostaw, nie możemy tego brać, jest nietykalne
    Cytat Napisał SimplyGuy Zobacz post
    Zniesienie limitu złota na depozyt. Prowizja jeszcze ma sens, limit nie.
    Argument?
    Limit złota w tym momencie jest śmieszny. Sam mam przy sobie 2kk a mój limit wynosi 6kk, ale niektórzy mają po 90kk a ich limit wynosi 10kk. I gdzie schowają reszte swojego złota?
    Aby powiększyć ten limit muszą wydać swoje złoto które chcą chomikować np. na nowe miasto, lub muszą zapłacić prawdziwe pieniądze na MFy, - toteż skok na kase adminów.
    To są fakty z którymi trzeba się zgodzić, zresztą Tomi się zgodził z tego co widziałem - jednocześnie prowizja i limit to za dużo, limit jest potencjalnie za mały.
    Mimo wszystko uważam limit za potrzebny - zachęca do wbijania poziomów (szczególnie zachęci, jeżeli będzie dodawanie dodatkowej przestrzeni w depozycie od poziomów kolejnych postaci poza pierwszą), powoduje, że nie można wkładać miliardów do tego biednego depozytu i nie można będąc TOP1 złota walczyć z potworami bez strat.


    Cytat Napisał Kind of Magic Zobacz post
    Jeśli musi ubywać, to niech ubywa przy operacjach handlowych, zwiększcie podatek. Z 10% zróbcie 20%. Ponieważ, jak już napisałem wyżej, jest mechanizm wyciągający złoto ze świata.
    Nie, nie, nie.
    Błagam

    Cytat Napisał Tatsumaru Zobacz post
    Szkoda strzępić ryja - admini swoje osiągnęli. Kupujecie mf-y na depo my jedziemy na Hawaje, a upek nordia za kolejne 2 lata w nagrodę.
    O Ty śmieszku

    Cytat Napisał Tatsumaru Zobacz post
    Szkoda gadać z elitą bo oni uważają swoje pomysły na ŚWIĘTE i nic tego już nie zmieni.
    Połącz siły z Leonem

  8. #83
    Bąblowiec pląsający
    Konto usunięte
    Do końca lipca zostają 10-krotnie zmniejszone maksymalne współczynniki straty złota w walkach z graczami i potworami tj.: 3% i 1% zostaje zmienione na 0,3% i 0,1%
    Większość graczy chyba przeoczyła ten punkt Po tej zmianie (jak i powiększeniu limitu złota) można trzymać w depozycie pieniądze na wydatki w przyszłości (uzbrojenie z upka itp.) oraz pieniądze "podręczne", czyli takie na wydatki nagłe (mikstury itp.).

    b) mogą zamienić nadmiar złota na dodatkowy limit - w depozycje pojawiła się odpowiednia informacja i możliwość wymiany. Możliwość ta wygaśnie 15 sierpnia.
    A co z tymi, co mieli w depozycie mniej golda, a kiedyś będą chcieli te ilości zwiększać? Osoba, która zaczyna grę ma do końca ma mieć niską maksymalną ilość złota na zawsze? Pomyślcie o osobach, które nie ładują pieniędzy w grę.

    Cytat Napisał Tatsumaru
    teoretycznie nie łamiesz regulaminu, ale pewnie Tomi ze swoją ELITĄ zablokuje takie rzeczy.
    Ogólnie weszły zmiany, jakie kiedyś pisał ten, co pojechał do Holandii. A to, co napisane jest na początku mojego posta to też jego pomysł, tyle że on chciał nie tracić golda. 0,1% to jest nie tracenie
    Ostatnio edytowane przez Bąblowiec pląsający ; 17-07-2016 o 11:58

  9. #84
    musaraj
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Squadron Zobacz post
    Nie czytałem nic z tego tematu ale mam pytanie. Czy może mój dobry kolega zrobić mi konto BANK na którym będe trzymał złoto?
    Tak, może, o ile Ty nie będziesz się na to konto logował.
    W praktyce trudno o aż tak dobrego kolegę, żeby na dłuższą metę on na każde skinienie się logował i wypłacał Ci to złoto. Przy najmniejszych poszlakach na to, że się logowałeś na konto bankowe prawdopodobnie szybka blokada

  10. #85
    Użytkownik Avatar Squadron
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,535
    Cytat Napisał musaraj Zobacz post
    Tak, może, o ile Ty nie będziesz się na to konto logował.
    W praktyce trudno o aż tak dobrego kolegę, żeby na dłuższą metę on na każde skinienie się logował i wypłacał Ci to złoto. Przy najmniejszych poszlakach na to, że się logowałeś na konto bankowe prawdopodobnie szybka blokada
    Nie zamierzam go wypłacać, eloszki. Ja mam przyjaciół musaraj.

  11. #86
    Użytkownik
    Dołączył
    27-05-2012
    Postów
    402
    Korzyść mają tylko nowi gracze, Ci co grają w to dłużej jest jasne, że mają przewagę. Obecnie już słyszałem i naliczyłem ze z 10 osób zamierza się skasować bo co zmiana idzie na minus graczy. Ile graczy pozostawi konta na szarej kropce to już kolejne pytanie.

  12. #87
    Użytkownik Avatar Naishukketsu
    Dołączył
    24-11-2013
    Postów
    298
    Cytat Napisał musaraj Zobacz post
    Mimo wszystko uważam limit za potrzebny - zachęca do wbijania poziomów (szczególnie zachęci, jeżeli będzie dodawanie dodatkowej przestrzeni w depozycie od poziomów kolejnych postaci poza pierwszą), powoduje, że nie można wkładać miliardów do tego biednego depozytu i nie można będąc TOP1 złota walczyć z potworami bez strat.
    Problem w tym ze ten limit jest poprostu mały, jeśli już musi być to powinien być większy

  13. #88
    Użytkownik Avatar Squadron
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,535
    musiałbym wydać z 300 zł zeby wpakowac swoj caly gold do depo

    - - - - - - - - - -

    sorry ale wole wydawać hajs na pokeballe

  14. #89
    Użytkownik Avatar Nocny Lowca
    Dołączył
    30-06-2012
    Postów
    381
    Cytat Napisał musaraj Zobacz post
    @cały temat
    Hahahaha



    Tak czy inaczej prowadziłeś sobie postać bankową, inteligentnie omijając prowizję (przerzucając jedynie bezprowizyjne przedmioty zamiast złota). Jedno jest pewne - unikałeś zasłużonych strat w goldzie.



    Nie sądzę, żeby tak wiele osób kupowało tę usługę, jest niezbyt opłacalna (jak reszta). Wciąż mając 100 MF wolałbym kupić dodatkowy limit energii.



    Nie musisz oddawać żadnej połowy złota. Recepta jest prosta - nie przegrywaj z potworami.
    Co do ostatniego akapitu - dodano to dlatego, że jest standard. Po to, żeby kusić młodych graczy dużymi przyciskami. Gdyby Tomi zamieścił jakieś statystyki dotyczące kupowanych usług, to pewnie złoto byłoby poza pierwszą trójką, z dużą stratą do czołówki.
    Poza tym kupowanie złota przez usługę jest nieopłacalne.

    sic odeszła bo ją denerwowało, jak bardzo gracze spinają się na forum



    Nie słyszałem o takich zmianach, a powiedzmy, że wiem w i ę c e j niż Ty.

    Wypowiedz karana, bo Ciebie [jedno słowo cztery litery] boli

    Czyli chcesz powiedzieć, że równość będzie wtedy, kiedy każdy gracz będzie zaczynał z innym limitem złota w depozycie? Good luck.



    Czy dodanie każdemu 2 milionów złota byłaby zmianą na plus? Oczywiście, że gdyby nie weszło łączenie złota, to by było super, ale zdaj sobie sprawę z jednego. Ta gra ma twórcę, który ma na grę jakąś wizję. I zaakceptuj, że w jego wizji nie ma miejsce na postacie bankowe, bo to jest dziwne, niewygodne, zwiększa odsetek kradzieży itp. Poza tym sprawia, że najbogatsi gracze nie tracą nic w walkach, a naturalnie większa ilość złota = większa odpowiedzialność za nie.
    Zmiany mają być na korzyść gry, a nie na korzyść graczy.

    Widzę to. 2 Trolli pokonało gracza, przeszukują jego zwłoki:
    -Ej, patrz, ma tu 2 miliony złota
    -Zostaw, nie możemy tego brać, jest nietykalne

    To są fakty z którymi trzeba się zgodzić, zresztą Tomi się zgodził z tego co widziałem - jednocześnie prowizja i limit to za dużo, limit jest potencjalnie za mały.
    Mimo wszystko uważam limit za potrzebny - zachęca do wbijania poziomów (szczególnie zachęci, jeżeli będzie dodawanie dodatkowej przestrzeni w depozycie od poziomów kolejnych postaci poza pierwszą), powoduje, że nie można wkładać miliardów do tego biednego depozytu i nie można będąc TOP1 złota walczyć z potworami bez strat.



    Nie, nie, nie.
    Błagam



    O Ty śmieszku



    Połącz siły z Leonem
    i nastepny za tytul bedzie bronil kazdego pomyslu ktory tylko rozwala to co bylo dobre




    -------------------------------------------------------------------------------------------------------
    " W trakcie tworzenia + najbliższe plany
    W tym temacie będziemy informowali nad czym aktualnie trwają prace oraz które z propozycji/funkcjonalności mają aktualnie najwyższy priorytet do realizacji jako następne. Nie są tu ujęte drobne zmiany i poprawki, które są wykonywane w tzw. międzyczasie. Nie podajemy terminów, a wszelkie pytania o nie pozostaną bez odpowiedzi.

    Planowane/aktualnie trwające prace:
    1) Dopracowanie i udostępnienie panelu dla Game Masterów/Map Makerów/Quest Makerów
    2) Reforma depo - wspólne dla postaci, pojemne, wspólne złoto dla konta.
    3) Ograniczenie kasowania/tworzenia nowych postaci
    4) Arena walk - umawiane/akceptowane pojedynki na godzinę
    5) Reforma rankingu PvP - oparcie na systemie ELO
    6) Turnieje 1vs1
    7) Rozbudowa drużyn w kierunku klanów/gildii (dopiero potem turnieje 4vs4)
    8) Miasto Nordia/Azarad
    9) Zmiany w profilu: lepsza prezentacja osiągnięć, encyklopedia pokonanych potworów itp.
    10) Pakiety VIP (bonusy do interfejsu, czasu odnawiania energii)

    Priorytety bardzo często ulegają zmianie. Kolejność na liście nie musi zgadzać się z kolejnością prac."


    I to ma być pojemne depo ?


    Gdybym miał dostac za 1G -> 5G wykupił bym to bo wtedy nie były by tak dotkliwe straty .


    A jak chcecie wyssać golda z gry to dajmie możliwość kupna MF
    1MF = 500 000 g I raz dwa wyssiecie złoto z gry .
    Daliście możliwość kupna złota za MF to odwrotnie też można
    Ostatnio edytowane przez Nocny Lowca ; 17-07-2016 o 12:12

  15. #90
    Redaktor Naczelny Avatar Hubiot
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    2,605
    Cytat Napisał Nocny Lowca Zobacz post
    i nastepny za tytul bedzie bronil kazdego pomyslu ktory tylko rozwala to co bylo dobre




    -------------------------------------------------------------------------------------------------------
    " W trakcie tworzenia + najbliższe plany
    W tym temacie będziemy informowali nad czym aktualnie trwają prace oraz które z propozycji/funkcjonalności mają aktualnie najwyższy priorytet do realizacji jako następne. Nie są tu ujęte drobne zmiany i poprawki, które są wykonywane w tzw. międzyczasie. Nie podajemy terminów, a wszelkie pytania o nie pozostaną bez odpowiedzi.

    Planowane/aktualnie trwające prace:
    1) Dopracowanie i udostępnienie panelu dla Game Masterów/Map Makerów/Quest Makerów
    2) Reforma depo - wspólne dla postaci, pojemne, wspólne złoto dla konta.
    3) Ograniczenie kasowania/tworzenia nowych postaci
    4) Arena walk - umawiane/akceptowane pojedynki na godzinę
    5) Reforma rankingu PvP - oparcie na systemie ELO
    6) Turnieje 1vs1
    7) Rozbudowa drużyn w kierunku klanów/gildii (dopiero potem turnieje 4vs4)
    8) Miasto Nordia/Azarad
    9) Zmiany w profilu: lepsza prezentacja osiągnięć, encyklopedia pokonanych potworów itp.
    10) Pakiety VIP (bonusy do interfejsu, czasu odnawiania energii)

    Priorytety bardzo często ulegają zmianie. Kolejność na liście nie musi zgadzać się z kolejnością prac."


    I to ma być pojemne depo ?
    Jest bardziej pojemne niż było wcześniej (z 87k na 67lvl na ok. 3,3kk - nie licząc powiększeń)

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •