Strona 19 z 25 PierwszyPierwszy ... 91718192021 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 271 do 285 z 368

Temat: Pazerność adminów

  1. #271
    Użytkownik
    Dołączył
    07-08-2013
    Postów
    353
    Cytat Napisał Hiter Zobacz post
    Też mi się tak wydaje dlatego pytam czy ta nadwyża może zostać bezterminowo.
    Tak, może zostać. Po prostu nie będziesz mógł więcej złota wpłacić do depozytu, nawet jeśli część tej nadwyżki wypłacisz.

  2. #272
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,753
    Nadmiar nigdy nie zniknie (skąd ten pomysł?).
    Zmiany będą, ale nie rewolucyjne -> typu dodatki za dodatkowe postacie.

  3. #273
    Użytkownik Avatar Hiter
    Dołączył
    08-02-2012
    Postów
    412
    Cytat Napisał Tomi Zobacz post
    Nadmiar nigdy nie zniknie (skąd ten pomysł?).
    Zmiany będą, ale nie rewolucyjne -> typu dodatki za dodatkowe postacie.
    A plany podniesienia tego limitu ? Bo 3kk dla 65lv czy 1kk za 10MF to słabo wygląda (bez dodatkowych postaci), dodatkowo pisałeś o tym, że to "patologia" a teraz to się powiększy ponieważ kazdy odda komus innemu złoto ( z tych osób które wypłaciły nadmiar lub dopiero gromadzą złoto na up).

  4. #274
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,753
    Cytat Napisał Hiter Zobacz post
    A plany podniesienia tego limitu ? Bo 3kk dla 65lv czy 1kk za 10MF to słabo wygląda, dodatkowo pisałeś o tym, że to "patologia" a teraz to się powiększy ponieważ kazdy odda komus innemu złoto ( z tych osób które wypłaciły nadmiar lub dopiero gromadzą złoto na up).
    1kk to może i mało dla 50 najbogatszych osób w grze, dla reszty to sporo, a nawet dużo. Przed zmianami było kilkadziesiąt tys. limitu za 10 MF i były osoby, które kupowały, teraz wreszcie to im zaprocentuje.

    Co do wielkości limitu - to też zależy od perspektywy, obecny limit wydaje się b. mały z perspektywy topki, ale dla większości kont pokrywa 100% zapotrzebowania i jest to duże ułatwienie dla tych osób, w porównaniu z poprzednią sytuacją. Te osoby nie mają jednak takiej siły przebicia.

    Będzie większy limit za dodatkowe postacie - ogłoszę szczegóły jak będą na 100% ustalone (wkrótce). Wiadomo jednak, że jak ktoś ma 100kk to jest "tyle razy nad przeciętnością", że dla niego to i tak nic nie znaczy. Właśnie dlatego jest ta opcja zwiększenia za gold.

  5. #275
    Użytkownik Avatar Hiter
    Dołączył
    08-02-2012
    Postów
    412
    Cytat Napisał Tomi Zobacz post
    1kk to może i mało dla 50 najbogatszych osób w grze, dla reszty to sporo, a nawet dużo. Przed zmianami było kilkadziesiąt tys. limitu za 10 MF i były osoby, które kupowały, teraz wreszcie to im zaprocentuje.

    Co do wielkości limitu - to też zależy od perspektywy, obecny limit wydaje się b. mały z perspektywy topki, ale dla większości kont pokrywa 100% zapotrzebowania i jest to duże ułatwienie dla tych osób, w porównaniu z poprzednią sytuacją. Te osoby nie mają jednak takiej siły przebicia.

    Będzie większy limit za dodatkowe postacie - ogłoszę szczegóły jak będą na 100% ustalone (wkrótce).
    To teraz napiszę jako nie gracz z topki. Mam ten 1kk limitu czy 3kk nawet myślę że z 500k w depo leży na czarną godzinę. Idę wymienić wdowę dropnie mi zbroje +3 i hełm +0 ( napisałem normalny drop bo moga dropnać przecież nawet 4 zbroje i wyzej niz +3), ale w granicy realizmu. Gdy to sprzedam przez targ dostanę 2kk + 0.6kk + 0.5kk (leżało w depo) mam 3.1kk przekraczam już limit po 1 lepszej wymianie mini bossa. Nic nie kupię ponieważ mam komplet eq którego używam a lepszego nie potrzebuje bo nie jestem pvp graczem. W ten sposób juz 100k oddam znajomemu który nie gra bo nie mam gdzie to pomieścić i powiększę patologię.

  6. #276
    Użytkownik
    Dołączył
    19-11-2011
    Postów
    26
    Ja mam 2 pytana:
    1) Czy planowane jest zniesienie prowizji na wpłat do depozytu ?
    2) Czy planowane są kroki w celu przyspieszenia prac nad updatem fabularnym, co jak zostało kilkukrotnie powiedziane jest główną przyczyną chomikowania złota (na update), tak aby nie wychodziły co 2-3lata, a co 3-6 miesięcy ?

  7. #277
    Użytkownik Avatar Markusek
    Dołączył
    13-10-2014
    Postów
    109
    moim zdaniem na chwilę obecną powinno się zdjąć limit na złoto, a wnieść go razem z Nordią, ponieważ teraz nawet jeśli ktoś walczy to większość eq ma już wykute, niektórzy nawet po 2 komplety i z miłą chęcią chcieliby walczyć dalej i w miarę możliwości odłożyć hajs na następne miasto gdzie wydatków na nowe eq będzie sporo. Na chwilę obecną po prostu nie ma na co tego golda wydawać, więc trzeba zbierać. nie chce mi się więcej pisać tyle może starczy

  8. #278
    Użytkownik Avatar Naishukketsu
    Dołączył
    24-11-2013
    Postów
    298
    Cytat Napisał Tomi Zobacz post
    1kk to może i mało dla 50 najbogatszych osób w grze, dla reszty to sporo, a nawet dużo. Przed zmianami było kilkadziesiąt tys. limitu za 10 MF i były osoby, które kupowały, teraz wreszcie to im zaprocentuje.

    Co do wielkości limitu - to też zależy od perspektywy, obecny limit wydaje się b. mały z perspektywy topki, ale dla większości kont pokrywa 100% zapotrzebowania i jest to duże ułatwienie dla tych osób, w porównaniu z poprzednią sytuacją. Te osoby nie mają jednak takiej siły przebicia.

    Będzie większy limit za dodatkowe postacie - ogłoszę szczegóły jak będą na 100% ustalone (wkrótce). Wiadomo jednak, że jak ktoś ma 100kk to jest "tyle razy nad przeciętnością", że dla niego to i tak nic nie znaczy. Właśnie dlatego jest ta opcja zwiększenia za gold.
    Teraz moze i nie przeszkadza tym którzy nie są w topce, ale potem uzbierają golda ponad limit, i co? I pozostaje zakupienie Mfów.

  9. #279
    Użytkownik Avatar Hiter
    Dołączył
    08-02-2012
    Postów
    412
    Cytat Napisał Markusek Zobacz post
    moim zdaniem na chwilę obecną powinno się zdjąć limit na złoto, a wnieść go razem z Nordią, ponieważ teraz nawet jeśli ktoś walczy to większość eq ma już wykute, niektórzy nawet po 2 komplety i z miłą chęcią chcieliby walczyć dalej i w miarę możliwości odłożyć hajs na następne miasto gdzie wydatków na nowe eq będzie sporo. Na chwilę obecną po prostu nie ma na co tego golda wydawać, więc trzeba zbierać. nie chce mi się więcej pisać tyle może starczy
    Niestety wszystkie problemy z ilością złota są spowodowane zbyt powolnym robieniem devos ( bo wtedy juz ludzie nazbierali dużo złota) oraz zby powolny powstawaniem Nordii.

  10. #280
    Użytkownik Avatar Squadron
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,535
    Dobra Tomi powiedz mi co mam zrobić ze 127 milionami golda.

  11. #281
    Użytkownik Avatar Hiter
    Dołączył
    08-02-2012
    Postów
    412
    Cytat Napisał Squadron Zobacz post
    Dobra Tomi powiedz mi co mam zrobić ze 127 milionami golda.
    Nawet jak to wydasz, to w czasie miedzy Nordią a Scythe nazbierasz jeszcze wiecej bo jeszcze wiecej złota bedzie dropic z potworków.
    3 lata z czego w pół roku się zrobi full eq, to 2.5 roku zostaje na tylko zbieranie golda.

  12. #282
    Użytkownik Avatar Squadron
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,535
    później nie będę zbierał złota bo się nie opłaca

  13. #283
    Użytkownik Avatar Hiter
    Dołączył
    08-02-2012
    Postów
    412
    Cytat Napisał Squadron Zobacz post
    później nie będę zbierał złota bo się nie opłaca
    a to na co wydasz?

  14. #284
    Użytkownik Avatar Squadron
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,535
    na mikstury życia

  15. #285
    Użytkownik Avatar Hiter
    Dołączył
    08-02-2012
    Postów
    412
    Cytat Napisał Squadron Zobacz post
    na mikstury życia
    No i masz odpowiedz na co musisz wydac te swoje 127kk

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •