Strona 11 z 25 PierwszyPierwszy ... 91011121321 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 151 do 165 z 368

Temat: Pazerność adminów

  1. #151
    Użytkownik Avatar Squadron
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,535
    Dobra powiedz mi co mam zrobić ze 127 milionami golda. Na powiększenie depo do tego stopnia mnie nie stać.
    Pozdrawiam SQ

  2. #152
    Użytkownik Avatar Naishukketsu
    Dołączył
    24-11-2013
    Postów
    298
    Cytat Napisał Jeahok Zobacz post
    ale już nie można zrzucać wydropionych przedmiotów i sprzedawać ich z banku
    Dlaczego nie można? Przerzucasz wydropione przedmioty na postać bankową depozytem i tam sprzedajesz.
    Co prawda nie dziala to teraz tak jak wczesniej ale nadal mozna tam trzymac przedmioty których nie chcesz mieć na swojej głównej postaći/które masz poprpstu na sprzedaż

  3. #153
    Użytkownik Avatar Lokithor
    Dołączył
    09-08-2013
    Postów
    212
    skoro depozyt jest dla jednego konto to dlaczego nie moge anulowac aukcji z innej postaci ? powinno cos takiego byc dodane

  4. #154
    musaraj
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Squadron Zobacz post
    Dobra powiedz mi co mam zrobić ze 127 milionami golda. Na powiększenie depo do tego stopnia mnie nie stać.
    Pozdrawiam SQ
    Stać Cię, powiększ za złoto
    Pozdrawiam musaraj

  5. #155
    Użytkownik Avatar SystemOfADown
    Dołączył
    23-12-2011
    Postów
    3,145
    Dobrze, że mop jest spłukany, będę miał gdzie składować gold z expa ;D

    Podtrzymuję swoje zdanie z testowego - ta zmiana to kpina z graczy.

  6. #156
    Użytkownik Avatar Hiter
    Dołączył
    08-02-2012
    Postów
    412
    Cytat Napisał SystemOfADown Zobacz post
    Dobrze, że mop jest spłukany, będę miał gdzie składować gold z expa ;D

    Podtrzymuję swoje zdanie z testowego - ta zmiana to kpina z graczy.
    Ja też bede trzymać hajs ten co mam w depo albo go oddam pojedynkami o złoto koledze (aby nie tracic 20kk handlem) i wszystko mu bede oddać, moim bankiem nie bedzie xD Bank tylko kolega który bedzie stał w miescie.

    - - - - - - - - - -



    Cytat Napisał Nasciturus Zobacz post
    A może tak całkowicie go zlikwidować? Przekładanie itemków jest mało przydatne, bo obecnie nic nie daje - sprzedanie ich ma postaci bankowej i tak złoto ląduje we wspólnym worku, atrakcyjność tej funkcji znacznie spadła...

    Wszystko zależy od punktu widzenia - każdy kalkuluje ze "swojej" strony. Nic dziwnego.
    Dla mnie może całkowicie zniknąć byłe dało się wystawiać aukcje, a najprostrzym i najszybszym sposobem rozwiązania tego problemu jest danie depo bez limitu, a osoby które mają już zakupione powiększenia złota zamienić na sloty aby wiecej można wystawiać.

    Zaproponowałem już kilka zmian aby wyjść z tego problemu ale widać zero reakcji ze strony adminów.
    Ostatnio edytowane przez Hiter ; 17-07-2016 o 15:57

  7. #157
    Użytkownik Avatar Naishukketsu
    Dołączył
    24-11-2013
    Postów
    298
    Cytat Napisał Hiter Zobacz post
    najprostrzym i najszybszym sposobem rozwiązania tego problemu jest danie depo bez limitu, a osoby które mają już zakupione powiększenia złota zamienić na sloty aby wiecej można wystawiać.
    Dobrze prawi. Ta zmiana wyszlaby na dobre wszystkim, a upek byłby na + dla gry

  8. #158
    Użytkownik Avatar proskiler
    Dołączył
    16-07-2013
    Postów
    595
    Cytat Napisał Hiter Zobacz post
    Dla mnie może całkowicie zniknąć byłe dało się wystawiać aukcje, a najprostrzym i najszybszym sposobem rozwiązania tego problemu jest danie depo bez limitu, a osoby które mają już zakupione powiększenia złota zamienić na sloty aby wiecej można wystawiać.

    Zaproponowałem już kilka zmian aby wyjść z tego problemu ale widać zero reakcji ze strony adminów.
    Proponowałem to przed zmianami, ale widać tak nie ma być.

    - - - - - - - - - -

    No i przerzucanie itemów przydaje się przy robieniu nowych postaci.

    Down: Dokładnie to proponowałem. Moja druga część postu była do osób, które piszą, że wspólne depo jest nieprzydatne.
    Ostatnio edytowane przez proskiler ; 17-07-2016 o 16:48

  9. #159
    Użytkownik Avatar Hiter
    Dołączył
    08-02-2012
    Postów
    412
    Cytat Napisał proskiler Zobacz post
    Proponowałem to przed zmianami, ale widać tak nie ma być.

    - - - - - - - - - -

    No i przerzucanie itemów przydaje się przy robieniu nowych postaci.
    Sloty byłby wspólne, depo tez, hajs tez na wszystkie postacie, jedynie byś mógł wpłacić ile chcesz do tego depo. Osoby które mają powiększone byłby poszkodowane dlatego można zamienić te powiększenia złota na sloty aby było sprawiedliwie.

  10. #160
    Użytkownik Avatar Lokithor
    Dołączył
    09-08-2013
    Postów
    212
    Nazwa:  2d56d7625dd4ac3649207606d7d9faec.png
Wyświetleń: 164
Rozmiar:  21.6 KB to by mogło wejść jeszcze zeby na kazdej postaci móc anulować

  11. #161
    Użytkownik
    Dołączył
    22-04-2011
    Postów
    370
    Chwilę mi zajęło ogarnięcie jak zwiększenie limitu złot w depo może być sposobem na zwiększenie zakupu MF przez graczy
    I dopiero po chwili ogarnąłem że płaczą osoby które miały postacie bankowe.

    A mnie ta zmiana wcale nie dziwi, postacie bankowe były jawnym obchodzeniem systemu który zakładał zakaz handlu między własnymi postaciami.
    Jednocześnie sprawiało to że funkcja powiększenia złota / depozytu dla większości graczy nie miała sensu.
    Logicznym rozwiązaniem jest ta aktualizacja, dziwi mnie tylko że weszła dopiero teraz ale cóż...w tej grze adminom wszystko schodzi 10x dużej niż powinno.
    Jak dla mnie coś takiego jak postacie bankowe nigdy nie powinno mieć miejsca w tej grze bo "milionerzy" zawyżali średnią złota w grze co wpływało na mniejsze zyski tych biedniejszych gracza z dropu złota.

    Z mojego punktu widzenia wszystkie zmiany poza tą 10% prowizją są na plus, wreszcie mogę bezproblemowo korzystać ze złota na nowych postaciach.
    Wcześniej nie mogłem bo zgodnie z założeniem gry nie obchodziłem systemu przerzucając złoto / itemy między postaciami.
    Znacznie zwiększył mi się limit na złoto, wcześniej z 27 krotnym powiększeniem depozytu mogłem trzymać ledwie kilka milionów, teraz mam limit 40 milionów co jest znacznie większe od moich potrzeb bo raczej nigdy nie mam więcej niż 10 milionów.
    Trochę żal że na marne tyle razy powiększyłem złoto, gdybym wcześniej o tym wiedział to bym tego nie zrobił ale cóż...narzekać nie będę że mam za duży limit

    Natomiast boli ta prowizja 10%, mobki dropią mało złota i czasami ciężko wyrobić na mikstury żeby być na plusie.
    Teraz to się zastanawiam czy nie opłacalniej trzymać po prostu złoto na postaci - bo rzadko ginę i paradoksalnie chyba mniej złota stracę na przegranych z mobkami / graczami niż na wpłacaniu w depozyt a nie mam jakiś gigantycznych kwot.
    Albo tak jak dawniej gdy miałem coś ponad limit depozytu to po prostu inwestowałem w mikstury na zapas.
    Jednak to było lepsze bo zawsze te parę milionów zostawało w depozycie na wszelki wypadek a obecnie nawet tego nie będę miał.
    Dlatego depozyt w tym momencie traci dla mnie sens, te 10% to dla mnie naprawdę sporo - ta konkretna zmiana jest dla mnie bardzo nietrafiona.
    Rozumiem samą idee odsysania złota z gry, natomiast powinna ona dotyczyć osób które złota i tak mają nadmiar.
    Więc czy nie można wprowadzić takiej zmiany:
    A) 10% prowizja pojawia się od jakiegoś progu, np. 10 mln złota (to tylko przykład).
    B) Wysokość prowizji zależna od sumy na koncie. Dla nowych graczy mających groszowe sumy można by prowizję usunąć i ułatwić grę na początku. A na przykład od poziomu miliona prowizja mogłaby stopniowo rosnąć od 1% do tych 10% przy 10 milionach.
    C) Usunąć ten limit złota o który tak płacze topka złota i zastąpić go zwiększoną prowizją. Można nawet zmniejszyć (doregulować) obecną pojemność depozytu ale prowizję dać tylko dla kasy ponad limit depozytu, podobnie wysokość prowizji można doregulować.
    I tak osoby nie przekraczające depozytu, mające mało złota nie płaciłyby prowizji.
    Osoby które chcą trochę więcej musiałyby płacić te 10% prowizji, przy xxx milionach na koncie to dosyć spore obciążenie ale i sprawiedliwe.
    Natomiast funkcja zwiększenia limitu depozytu wciąż miałaby sens bo zwiększałaby pojemność depozytu przy której nie płacilibyśmy prowizji za wpłatę.

    Cytat Napisał Jeahok Zobacz post
    Sytuacja się najbardziej pogorszyła osobą, które magazynowały złoto "jak należy", czyli zwiększały sobie depo, zamiast tworzyć jakieś postacie-banki. Wcześniej nie wydawali na magazynowanie nic(bo zainwestowali w depo), a teraz są zmuszeni do opłacania prowizji.
    Trafione w sedno, trochę to niesprawiedliwe bo zapłaciłem prawdziwe pieniądze za usługę która pozwalała mi bez prowizji trzymać bezpiecznie te parę milionów na wszelki wypadek.
    Zwiększyli mi depozyt wielokrotnie ale już nawet tych paru milionów bez podatku nie odłożę, trochę to nieuczciwe po czasie zmienić warunki zakupionej usługi.
    Mogli chociaż dodać coś w stylu "limitu bez prowizji", w wysokości starego mniejszego limitu - tak by było uczciwie w stosunku do graczy którzy starali się nie obchodzić systemu i płacili punkty MF za ten depozyt.

    Cytat Napisał Nocny Lowca Zobacz post
    sie nie dziwie ze SIC odeszla i tak zrobi teraz nastepna polowa graczy
    Nie odejdzie połowa tylko co najwyżej TOP złota, aktualizacja ma swoje wady ale bez przesady, o pomyśle wspólnego depo i złota było wiadomo od dawna a likwidacja postaci bankowych to nic nieuczciwego, nieuczciwe to było obchodzenie systemu za pomocą postaci bankowej.
    Ostatnio edytowane przez Bukłak ; 17-07-2016 o 16:45

  12. #162
    Użytkownik Avatar Squadron
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,535
    mogli używać mózgu 10 lat temu jak zaczeli tworzyć gre

  13. #163
    Użytkownik Avatar Nocny Lowca
    Dołączył
    30-06-2012
    Postów
    381
    Postacie bankowe były zakceptowanie .
    po drugie każdy gracz mogł mieć taka postać wiec tu nie było ze kilka osob cos kreca kazdy miał rowno

  14. #164
    vegoo
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Hiter Zobacz post
    Ja też bede trzymać hajs ten co mam w depo albo go oddam pojedynkami o złoto koledze (aby nie tracic 20kk handlem) i wszystko mu bede oddać, moim bankiem nie bedzie xD Bank tylko kolega który bedzie stał w miescie.

    - - - - - - - - - -





    Dla mnie może całkowicie zniknąć byłe dało się wystawiać aukcje, a najprostrzym i najszybszym sposobem rozwiązania tego problemu jest danie depo bez limitu, a osoby które mają już zakupione powiększenia złota zamienić na sloty aby wiecej można wystawiać.

    Zaproponowałem już kilka zmian aby wyjść z tego problemu ale widać zero reakcji ze strony adminów.
    Admini zawsze mieli w d...p graczy którzy cokolwiek coś osiągnęli. Nawet ankiety robione przez graczy i ich pomysły nie były NAWET BRANE pod uwagę. Interesują ich tylko korzyści materialne dla swoich potrzeb by je dobrze zaspokoić, wyzyskiem czasu i pracy graczy którzy grają od lat. Niedługo będziemy płacić mf za logowanie się do gry jak tak dalej pójdzie.

    - - - - - - - - - -

    Cytat Napisał Nocny Lowca Zobacz post
    Postacie bankowe były zakceptowanie .
    po drugie każdy gracz mogł mieć taka postać wiec tu nie było ze kilka osob cos kreca kazdy miał rowno
    Były akceptowane. Chcieli utrudnić grę tym, co są w topce złota na korzyść amatorów.

  15. #165
    Użytkownik Avatar Nocny Lowca
    Dołączył
    30-06-2012
    Postów
    381
    Cytat Napisał vegoo Zobacz post
    Admini zawsze mieli w d...p graczy którzy cokolwiek coś osiągnęli. Nawet ankiety robione przez graczy i ich pomysły nie były NAWET BRANE pod uwagę. Interesują ich tylko korzyści materialne dla swoich potrzeb by je dobrze zaspokoić, wyzyskiem czasu i pracy graczy którzy grają od lat. Niedługo będziemy płacić mf za logowanie się do gry jak tak dalej pójdzie.
    Cytat Napisał Tomi Zobacz post
    Nie wdając się zbytnio w dyskusję - małe wyjaśnienie.

    To, że będą osoby niezadowolone ze zmiany (szczególnie te z topki golda) było dla nas jasne jak słońce. Niemniej jednak od zawsze uważałem upychanie golda po postaciach bankowych za swojego rodzaju "patologię".
    i w tym temacie juz nic po za tym pewno nie uslyszymy

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •