Strona 7 z 25 PierwszyPierwszy ... 5678917 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 91 do 105 z 368

Temat: Pazerność adminów

  1. #91
    musaraj
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Nocny Lowca Zobacz post

    I to ma być pojemne depo ?
    Minimum 10x bardziej niż wcześniej (zazwyczaj dużo bardziej niz 10x). To raczej oznacza "pojemne".

  2. #92
    Użytkownik Avatar Nocny Lowca
    Dołączył
    30-06-2012
    Postów
    381
    Cytat Napisał xani Zobacz post
    Jest bardziej pojemne niż było wcześniej (z 87k na 67lvl na ok. 3,3kk - nie licząc powiększeń)
    i to ma byc pojemne ? przy dobrych wiatrach te 3,3 to nawet na "miksy" nie wystarczy


    A tak po za tym :
    chcieliscie ruszyć ilość walk pojedynkow itd to juz widze teraz jak to wszystko spadnie ...
    teraz to nawet wymiany mini spadna
    Ostatnio edytowane przez Nocny Lowca ; 17-07-2016 o 12:16

  3. #93
    Użytkownik
    Dołączył
    17-02-2013
    Postów
    56
    Wczoraj miałem wolne sloty na handel i kupowanie itemków a dziś mam all zablokowane jakie powiększenie? NIC NIE WIDZĘ!!!!

  4. #94
    Użytkownik
    Dołączył
    30-12-2014
    Postów
    241
    Jak dla mnie te zmiany to beka, jak Tomi nie zacznie myśleć, żeby graczom było dobrze, to na pewno większosc przestanie w to grać, bo to co teraz tu się powyprawiało to naprawdę szkoda słów.

    W propozycjach Pakiet VIP? a co to takiego? jeżeli ja nie wydaje hajsu na mfy, to znaczy że nie będę posiadał takiego pakietu, a inni tak. ŻAL

  5. #95
    Redaktor Naczelny Avatar Hubiot
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    2,605
    Cytat Napisał Nocny Lowca Zobacz post
    i to ma byc pojemne ? przy dobrych wiatrach te 3,3 to nawet na "miksy" nie wystarczy
    XD

    To jestem najwidoczniej jakiś dziwny, bo mając limit 87k radziłem sobie z miksami. Ba, nawet miałem ich nadmiar i sprzedawałem odnówki, osłonki, rege.

  6. #96
    Użytkownik Avatar Naishukketsu
    Dołączył
    24-11-2013
    Postów
    298
    Cytat Napisał Blitz Zobacz post
    Jak dla mnie te zmiany to beka, jak Tomi nie zacznie myśleć, żeby graczom było dobrze, to na pewno większosc przestanie w to grać, bo to co teraz tu się powyprawiało to naprawdę szkoda słów.
    Tomi nie myśli o graczach, a poprostu o sobie, i chce żebyśmy kupywali więcej MF, w szczególności ci którzy nie mają złota ponad limit.

  7. #97
    Użytkownik
    Dołączył
    17-02-2013
    Postów
    56
    Cytat Napisał Nocny Lowca Zobacz post
    i to ma byc pojemne ? przy dobrych wiatrach te 3,3 to nawet na "miksy" nie wystarczy


    A tak po za tym :
    chcieliscie ruszyć ilość walk pojedynkow itd to juz widze teraz jak to wszystko spadnie ...
    teraz to nawet wymiany mini spadna
    Teraz będziesz miał Ty i inne 65 poziomy 100 zapytań na godzinę czy pomożesz ubić Trójgłowego Węża albo Wywernę bo każdy mały poziom będzie się bał wymieniać z niskimi poziomami te mini

  8. #98
    Bąblowiec pląsający
    Konto usunięte
    Co do złota to śmiechowe. "Jest więcej, nie narzekajcie biedne cebule. Jam jest Bóg - usługodawca"
    W rzeczywistości mieliśmy nieskończone depozyty - postacie bankowe. Teraz nam to odebrali i dali marną podróbę prawdziwego depozytu.

    Edit: Ta gra się toczy ku złemu i po tym "upku" ludzie będą siedzieć tylko i wyłącznie w mieście. Lepiej nie wprowadzajcie Nordii, bo nikt nie ruszy dupy z miasta

  9. #99
    Jak każdy straci 1/3 golda to wartość zasobów w momencie zmiany wciąż będzie taka sama. Tak jak pisał King, jakby podzielić całość przez 10.
    Nie rozumiem tego, że nie rozumiecie, że im więcej macie golda tym więcej przy tej zmianie zyskaliście.

    Obecnie czułbym się nieco pokrzywdzony na miejscu osób, które mają mniej złota niż ich obecny limit, bo ciężko im będzie w przyszłości ten limit zwiększyć. Miejmy nadzieję, że bonusy do limitu za dodatkowe postacie poprawią ich sytuację.

  10. #100
    Użytkownik Avatar Hiter
    Dołączył
    08-02-2012
    Postów
    412
    Pojemne ? Mieściłem 190kk na banku i 1.68kk w depo teraz mieszczę 30kk.

    Dla tych co nie ogarniają matmy 190kk>30kk.

    Up miał dotyczyć depo a nie wspólnej gotówki dla wszystkich postaci.

  11. #101
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał DĘBOWE MOCNE Zobacz post
    Teraz będziesz miał Ty i inne 65 poziomy 100 zapytań na godzinę czy pomożesz ubić Trójgłowego Węża albo Wywernę bo każdy mały poziom będzie się bał wymieniać z niskimi poziomami te mini
    można czat zablokować dla wszystkich ;p
    o nas się nie martw

  12. #102
    musaraj
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Nocny Lowca Zobacz post
    i to ma byc pojemne ? przy dobrych wiatrach te 3,3 to nawet na "miksy" nie wystarczy
    Patrząc po Twoich postach w tych temacie, to kupujesz jakieś dziwne miksy.
    Cytat Napisał Blitz Zobacz post
    W propozycjach Pakiet VIP? a co to takiego? jeżeli ja nie wydaje hajsu na mfy, to znaczy że nie będę posiadał takiego pakietu, a inni tak. ŻAL
    No, z definicji VIP taki już jest
    "Co to za loża VIP na stadionie?!?!?! Czemu oni mają tam idealne warunki i doskonały widok na mecz ?!?! Czemu jak ja nie kupię 3 razy droższego biletu to nie będę mógł tam być, a inni tak ?!!??!"

  13. #103
    Bąblowiec pląsający
    Konto usunięte
    Z tego, co widać w Devos gracze będą prosić znajomych o założenie konta i chowaniu golda tejże osoby. Wybieraj, albo biedota, albo brak bogactwa.

    Nazwa:  zniknijcie to.png
Wyświetleń: 232
Rozmiar:  115.3 KB
    ^przejrzałem post w aktualnościach, usunąłem cały hajs z depo i wydałem, a to ścierwo nadal wisi.
    Ostatnio edytowane przez Bąblowiec pląsający ; 17-07-2016 o 12:33

  14. #104
    Dziwne...
    Gracze z goldem poniżej standardowego limitu narzekają, że Ci z goldem powyżej limitu mają za dobrze.
    Natomiast Ci z goldem powyżej, że oni wszystko tracą... F* logic.

  15. #105
    Użytkownik Avatar Nocny Lowca
    Dołączył
    30-06-2012
    Postów
    381
    Tylko ze na swojego golda ktore posiadam i tyczy sie to wielu osob musialem pracowac sporo czasu handlowac caly czas po to teraz by oddac je za free ?

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •