Strona 1 z 25 12311 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 368

Temat: Pazerność adminów

  1. #1
    Użytkownik
    Dołączył
    27-05-2012
    Postów
    402

    Pazerność adminów

    Dzisiejsza aktualizacja, która oznacza wspólne złoto na konto dotyczy tylko jednego:

    PAZERNOŚCI ADMINÓW NA PIENIĄDZE, gdyż skutkuje to aby ludzie kupowali MF-y lub wydali sporo kasy na zwiększenie limitu.

    ADMINI pytanie dotyczy czy gra ma być dla graczy, czy gracze dla adminów?? Na razie wszystko wskazuje, że gracze to tylko pionki i wszystko im popsujemy dla własnego dobra.

    WNIOSKUJEMY za powrotem do starej wersji posiadania złota.

    Dodam definicję:

    Rachunek bankowy, konto bankowe – rachunek prowadzony przez bank na podstawie umowy rachunku bankowego zawartej z jego posiadaczem (albo posiadaczami, gdyż rachunek bankowy może być prowadzony także dla kilku osób fizycznych). Posiadacz rachunku bankowego może swobodnie dysponować środkami pieniężnymi zgromadzonymi na rachunku bankowym, o ile w umowie z bankiem nie zostały zawarte postanowienia ograniczające swobodę dysponowania tymi środkami.

    Dopiszę, za prowadzenie rachunku płacę tylko przeważnie kilka złoty lub nawet nic + ilość posiadanych pieniędzy na koncie nie ma limitu. Wpłacam za darmo na ile mnie stać, bez żadnego kupowania powiększenia konta bankowego.

    Wspólne złoto - 0 logiki.

  2. #2
    Użytkownik Avatar Naishukketsu
    Dołączył
    24-11-2013
    Postów
    298
    Prawda w 100%. +rep

  3. #3
    Gra wymaga mechanizmu wysysania golda z gry (prowizja). Wcześniej wynosiła ona 19% / 10% przy przenoszeniu golda na bank.

  4. #4
    Użytkownik
    Dołączył
    27-05-2012
    Postów
    402
    Nigdy nie przenosiłem golda na bank a sobie spokojnie zbierałem. Obecnie się tego nie da.

    Prowizję możecie sobie walnąć nawet 100%. Ja chce tylko wycofania WSPÓLNEGO ZŁOTA!!

  5. #5
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał MasterOfPuppets Zobacz post
    Gra wymaga mechanizmu wysysania golda z gry (prowizja). Wcześniej wynosiła ona 19% / 10% przy przenoszeniu golda na bank.
    wcześniej bank nie miał limitu.

  6. #6
    Wycofajcie wspólne złoto, ploks.

  7. #7
    Użytkownik Avatar Nattat
    Dołączył
    07-03-2016
    Postów
    1,051
    Cytat Napisał MasterOfPuppets Zobacz post
    Gra wymaga mechanizmu wysysania golda z gry (prowizja). Wcześniej wynosiła ona 19% / 10% przy przenoszeniu golda na bank.
    Ale z limitem w depo, bogatsi gracze będą tylko tracić, bo nawet przechowując na banku, będą mieć wszystko na każdej postaci. Wolałbym złoto na 1 postaci, a wspólny depozyt. Bo mimo wszystko to jest gold na każdej postaci. Już niech sobie limit zostanie, ale niech chociaż hajs nie będzie na każdej postaci. Nawet już z prowizją 20% czy 19%. I tak byłoby lepiej niż jest teraz.

  8. #8
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał Nattat Zobacz post
    Ale z limitem w depo, bogatsi gracze będą tylko tracić, bo nawet przechowując na banku, będą mieć wszystko na każdej postaci. Wolałbym złoto na 1 postaci, a wspólny depozyt. Bo mimo wszystko to jest gold na każdej postaci. Już niech sobie limit zostanie, ale niech chociaż hajs nie będzie na każdej postaci. Nawet już z prowizją 20% czy 19%. I tak byłoby lepiej niż jest teraz.
    Ja już wolałbym nie mieć wspólnego depo, jeśli to cofnęło by również zmianę złota

  9. #9
    Użytkownik Avatar LeGenDar
    Dołączył
    17-12-2014
    Postów
    37
    Brakuje im kupców MF więc chcą naciągać przy pomocy złota

  10. #10
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    3,650
    Jak każde zmiany trochę się ponarzeka i się zaakceptuje, ale:

    Chyba zbyt pochopne, bez żadnego uprzedzenia, konsultacji i vacatio legis. Efekt zaskoczenia i poniżej pasa.

    Kto racjonalnie gospodarujący wybierze złoto (z graczy z top złotem) by później je wpłacić i znowu zapłacić prowizję od tego samego, gdyby chciał wpłacić dokładnie to samo złoto?

    Admin najzwyczajniej chce dorżnąć kolekcjonerów sztabek tymi samymi sztabkami właśnie.

    Jeżeli miałbym już coś konstruktywnego zasugerować właśnie, to: dodanie separatorów tysięcy (nieskromnie mam kilka milionów) oraz prowizji do nawet 1%. Wpłacając 1G zapłacimy 100% prowizji. Nowi, nieznający dobrze tego systemu zarządzania złotem będą wpłacać drobne kwoty i wypłacać, a tym samym drenować złoto w próżnię z przekładaniem go z jednej kupki na drugą w międzyczasie wyparowując część w próżnię, nic tak na prawdę nie dostając w zamian.

  11. #11
    PvPMasterKA
    Konto usunięte
    Wspólny depozyt... Ok.
    Ale nie ma sensu wrzucać złota do depozytu jak i tak ma się je na postaci.
    Np: Mam na postaci 100K i nie wkładam do depozytu, wchodze na inną postać i mam te 100K.
    To przerzucanie przedmiotów jest ok, ale złoto to niestety troche bez sensu przynajmniej tak zrozumiałam jak czytałam na pośpiechu.

  12. #12
    Użytkownik Avatar Naishukketsu
    Dołączył
    24-11-2013
    Postów
    298
    Cytat Napisał PvPMasterKA Zobacz post
    Wspólny depozyt... Ok.
    Ale nie ma sensu wrzucać złota do depozytu jak i tak ma się je na postaci.
    Np: Mam na postaci 100K i nie wkładam do depozytu, wchodze na inną postać i mam te 100K.
    To przerzucanie przedmiotów jest ok, ale złoto to niestety troche bez sensu przynajmniej tak zrozumiałam jak czytałam na pośpiechu.
    Dokładnie o to chodzi

  13. #13
    Użytkownik Avatar Nocny Lowca
    Dołączył
    30-06-2012
    Postów
    381
    czyli zloto ktore zbieralem w ch,,,, czasu by je zachowac musze polowe kur.... oddac ?

    by dostac sie do top 3 posiwcilem mnustwo czasu logiki i myslenia by grac utrzymywac swoja postac nba odpowiednim poziomie i teraz za te lata mam polowe stracic ?

    i ps jesli chodzi o usuniecie duzej czesci zlota z gry to po jaki CHU,,,, dodano mozliwosc kupowania go za MF ?

  14. #14
    PvPMasterKA
    Konto usunięte
    A myślałam że źle zrozumiałam xddd

  15. #15
    Użytkownik Avatar Nocny Lowca
    Dołączył
    30-06-2012
    Postów
    381
    kurw... i co to ma byc kiedys na banku mialem 5 slotow dokupione czyli 10 razem a teraz na wszystkich postaciach lacznie 10 czyli to co mma na tarq wystawione mam wszystko zblokowane ...

    do tego co to ma byc mam 180 000 000 i mam polowe staracic z jakiej racji ?

    sie nie dziwie ze SIC odeszla i tak zrobi teraz nastepna polowa graczy

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •