Strona 9 z 25 PierwszyPierwszy ... 789101119 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 121 do 135 z 368

Temat: Pazerność adminów

  1. #121
    Użytkownik Avatar Squadron
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,535
    pewnie niedługo limity MFów zrobią

  2. #122
    vegoo
    Konto usunięte
    Patologią jest cała ta gra. Skoro nie potraficie podejść rozsądnie do sprawy tylko obcinacie koszty graczom którzy coś osiągnęli w tej grze. Powodzenia w nabywaniu nowych graczy. I zgadzam się z nocnym łowcą w 100%. Zamiast rozwijać tą grę to ją okaleczacie.

  3. #123
    Użytkownik Avatar Squadron
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,535
    sprawiedliwie będzie wymienić złoto na MFy

  4. #124
    Bąblowiec pląsający
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Squadron Zobacz post
    sprawiedliwie będzie wymienić złoto na MFy
    A ci co teraz nie mają złota, a kiedyś będą mieli? czyt. nowi gracze

  5. #125
    Użytkownik Avatar Hiter
    Dołączył
    08-02-2012
    Postów
    412
    Cytat Napisał herbatoholik Zobacz post
    A ci co teraz nie mają złota, a kiedyś będą mieli? czyt. nowi gracze
    nowi gracze beda musieli trzymac pozniej tych 3kk złota lub trzymać wiecej i tracic podczas walk, dzięki temu bedzie ruch na targu bo kazdy kto bedzie mial trochę wiecej niz 3kk to bedzie cos chcial kupic.

  6. #126
    Tylko ze na swojego golda ktore posiadam i tyczy sie to wielu osob musialem pracowac sporo czasu handlowac caly czas po to teraz by oddac je za free ?
    Ale nie oddajesz go za free! Poniekąd jesteś zmuszony wydać 60 z 180 mln na 120 mln limitu, którego nikt poza wspomnianymi przez Ciebie "wieloma" osobami nigdy nie osiągnie. To jest prawie monopol rynku, jednak dzielony z tymi "wieloma" osobami.

    Ja rozumiem, że to taki trochę strzał w stopę. Bo wszystko nagle się stało - tak jak pisałeś, gdyby było stopniowo wprowadzane, to gracze by lepiej się do wszystkiego przystosowali. Cóż tu mogę poradzić...

    Prawda jest taka, że najzwyczajniej w świecie, wszyscy stracili na tym, z czego biedaki stracili mniej, bo ucięcie 33% złota ich nie dotknęło, więc "wzbogacili" się
    Spróbuj spojrzeć na to z innej strony - kto zyska z perspektywy czasu. Osoby z goldem zyskują ogromną przewagę. Jeśli oni dyktują warunki i każda z tych osób odda 1/3 golda to za te 100 mln kupią tyle samo dóbr od innych graczy jakby wcześniej kupili za 150 mln.

    Skoro chcecie tak bardzo żeby bogaci tracili złoto, to zróbcie np tracenie 20-25% lecz bez limitu
    Proponowałem coś podobnego: limit jak obecnie za 0% prowizji + b. wysoka prowizja za wpłaty ponad limit, ale nikomu się nie spodobało Szczególnie bogatemu osobnikowi.
    Na co mam wydawać złoto, skoro już wszystko mam? Gra stoi w miejscu, nie ma na co wydawać, a Wy ograniczacie posiadanie złota.
    W sumie to jest teraz problemem. Takie zbieranie golda było poniekąd celem w samym sobie - co kto lubi. Bo nie sądzę, aby te osoby kiedykolwiek miały zamiar wydawać ich cały gold. W takim przypadku o ile nie uda się wprowadzić depo no-limit, to konieczna będzie jakaś alternatywa. Kto nie lubi zdobywać RPG.

  7. #127
    Bąblowiec pląsający
    Konto usunięte
    Zna ktoś jakąś fajną grę podobną do tego tylko, że administracja jest normalna?

  8. #128
    Użytkownik Avatar Nocny Lowca
    Dołączył
    30-06-2012
    Postów
    381
    Kiedyś na siłe musialem sie pozbyc 20 000 zetonow [ dotyczyło to kilku osob ]
    teraz musze sie pozbyc minimum 50 000 000 [ dotyczy to znowu kilku osob ]

    ale czy najwiecej tracic musza osoby ktore osiagneły to nie małym wysilkiem

  9. #129
    Użytkownik Avatar Hiter
    Dołączył
    08-02-2012
    Postów
    412
    Kolejnym dobrym pomysłem jest po prostu powiększenie tego limitu oraz powiększenia za MF, jesli teraz jest to 3kk to zwiększmy to o 15x-30x i wtedy 65lv bedzie mogl miec w depo 45-90kk a powiększenie depo bedzie dawać 15-30kk wiecej do pomieszczenia.

  10. #130
    Bąblowiec pląsający
    Konto usunięte
    Usuńcie prowizje i wspólne złoto dla konta. Upek wyjdzie na dobre i depozyt będzie używany.

  11. #131
    Użytkownik
    Dołączył
    19-11-2011
    Postów
    26
    Cytat Napisał Koridor Zobacz post
    Proponowałem coś podobnego: limit jak obecnie za 0% prowizji + b. wysoka prowizja za wpłaty ponad limit, ale nikomu się nie spodobało Szczególnie bogatemu osobnikowi.

    W sumie to jest teraz problemem. Takie zbieranie golda było poniekąd celem w samym sobie - co kto lubi. Bo nie sądzę, aby te osoby kiedykolwiek miały zamiar wydawać ich cały gold. W takim przypadku o ile nie uda się wprowadzić depo no-limit, to konieczna będzie jakaś alternatywa. Kto nie lubi zdobywać RPG.
    Propozycja dobra. A tak to zastanawiam się, kiedy zaczną powstawać multi zakładane przez tora jako banki graczy. Wcześniej administracja zepsuła rynek mf i teraz ciężko je kupić. Zrozumcie w końcu, że walka z oszczędzającymi jest bezcelowa. Zawsze znajdzie się jakieś wyjście.

  12. #132
    Użytkownik Avatar Hiter
    Dołączył
    08-02-2012
    Postów
    412
    Tomi nazywając postacie bankowe patologią zapomniał że to przez brak następnych miast jest spowodowane. Mam całe eq które potrzebuję, wszystkie gemy, zdolności etc.etc. Na co mam wydawać złoto aby nie być patologią Tomi ? Jak zrobicie następne miasto to wydam na pewno złoto choćby na eq.

  13. #133
    Użytkownik
    Dołączył
    07-08-2013
    Postów
    353
    Cytat Napisał Koridor Zobacz post
    Dziwne...
    Gracze z goldem poniżej standardowego limitu narzekają, że Ci z goldem powyżej limitu mają za dobrze.
    Natomiast Ci z goldem powyżej, że oni wszystko tracą... F* logic.
    Po prostu nie chcą tracić całego majątku w walkach z graczami i mobkami czy mini bossami, ani nie chcą wydać tego na zwiększenie limitu złota w depozycie. Nie po to odkładali gold przez kilka lat, żeby teraz po zwiększeniu limitu zbierać od nowa.

  14. #134
    vegoo
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Czary Zobacz post
    Propozycja dobra. A tak to zastanawiam się, kiedy zaczną powstawać multi zakładane przez tora jako banki graczy. Wcześniej administracja zepsuła rynek mf i teraz ciężko je kupić. Zrozumcie w końcu, że walka z oszczędzającymi jest bezcelowa. Zawsze znajdzie się jakieś wyjście.
    Teraz to nikt nic nie kupuje. Po co kupować eq skoro każdy już ma porobione. Gold pójdzie z nowym upkiem. Nie rozumiem na co wydawać golda skoro up jest co 2 lata. Na logikę ludzie pomyślcie trochę.

  15. #135
    Użytkownik
    Dołączył
    30-10-2013
    Postów
    193
    Uwaga Uwaga. Informacja do moich bogatych kolegów
    Nie ruszajcie złota z depo- macie ponad limit, trudno, za rok też tak będzie. Po prostu od dziś nie opłaca nam się zarabiać, albo zarabiajmy i na bieżąco wydajmy.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •