Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 31 do 38 z 38

Temat: Król Góry(środa 06.07.2016)

  1. #31
    Cytat Napisał SoShy Zobacz post
    Również uważam, że za testy nie powinno być nagród, no ale cóż. Widać jakie są tego efekty.
    Jakie?
    Proszę o precyzje.

  2. #32
    Użytkownik
    Dołączył
    07-08-2013
    Postów
    353
    Cytat Napisał MasterOfPuppets Zobacz post
    Jakie?
    Proszę o precyzje.
    Pirrat napisał - gracze skupiają się na zdobyciu nagrody zamiast na testowaniu.

  3. #33
    Cytat Napisał SoShy Zobacz post
    Pirrat napisał - gracze skupiają się na zdobyciu nagrody zamiast na testowaniu.
    Nie uważasz, że w momencie w którym graczom zależy na wygranej są oni bardziej wrażliwi na wszystko co przeszkodziło im ją osiągnąć. W czasie trwania bety, dzięki reakcji graczy byłem w stanie wyłapać błędy dotyczące losowania(bardzo trudne do wykrycia), każdy błąd zdolności itp. był wychwytywany właściwie w pierwszej rundzie, zaś sama ich obecność była kluczowym czynnikiem do poprawki buga z wypadaniem po pierwszym dedzie. Nie widziałem powodu dla, którego miałbym odbierać nutkę rywalizacji z KG teraz.

    Były bugi fakt, ale czy można powiedzieć, że dzięki nim wygrał ten, który kompletnie nie zasługiwał na zwycięstwo?

  4. #34
    Użytkownik Avatar Ice Axe
    Dołączył
    01-04-2011
    Postów
    588
    A pisałem na temat nagród (między innymi o itemku kolekcjonerskim) z MOP'em przed ich wprowadzeniem, niestety mnie nie posłuchał i widać jakie są tego efekty

  5. #35
    Użytkownik
    Dołączył
    07-08-2013
    Postów
    353
    Dobrze, MoP. Jeśli chcesz być taki łaskawy i sprawiedliwy, to powinieneś nagrodzić wszystkich tych, którzy nie mieli szansy wygrać z powodu błędu, który wywalał ich po pierwszej przegranej. Powinieneś nagrodzić wszystkich graczy, którzy wzięli udział w dotychczasowych testach, bo nie tylko zwycięzca przyczynił się do wykrycia i poprawy błędów. I tak, wg mnie wygrana na błędach nie zasługuje na nagrodę (nie oceniam kto zasłużył, a kto nie - po prostu sam fakt przydzielania nagród za wygraną eventu w formie beta-testów jest dla mnie dziwny).

  6. #36
    Soshy nie chcę być, ani łaskawy, ani sprawiedliwy w definicji jaką ujełaś.
    Ryzyko buga wpisane jest w bete, dlatego informacje o królu góry nie widniały w aktualnościach czy na fp. Jednak, czemu nie nagradzać tych, którzy mimo wszystko wygrali w tych starciach, z dużą liczbą graczy, których bug nie dotknal.

  7. #37
    Użytkownik
    Dołączył
    07-08-2013
    Postów
    353
    Cytat Napisał MasterOfPuppets Zobacz post
    Soshy nie chcę być, ani łaskawy, ani sprawiedliwy w definicji jaką ujełaś.
    Ryzyko buga wpisane jest w bete, dlatego informacje o królu góry nie widniały w aktualnościach czy na fp. Jednak, czemu nie nagradzać tych, którzy mimo wszystko wygrali w tych starciach, z dużą liczbą graczy, których bug nie dotknal.
    Właśnie dlatego, że jednak sporą część uczestników bug dotknął.
    Naprawicie błędy, zakończą się beta testy, event wejdzie we właściwej formie - wtedy przyznawaj nagrody za co tylko chcesz.

  8. #38
    Rebellious
    Konto usunięte
    ja bym coś zmienił, no bo bardzo fajnie jest to wszystko zrobione, ale jednak są to 3 godziny ;p

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •