Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 16 do 30 z 38

Temat: Król Góry(środa 06.07.2016)

  1. #16
    Użytkownik Avatar Naishukketsu
    Dołączył
    24-11-2013
    Postów
    298
    Cytat Napisał Tatsumaru Zobacz post
    Dziwne bo jeszcze go w diamencie nie widze
    może w diamentach nie siedzi ale jest dobry

  2. #17
    Użytkownik
    Dołączył
    07-08-2013
    Postów
    353
    Cytat Napisał Tatsumaru Zobacz post
    Leos toc on na 2 ruchy pada

    Belnel dopiero uczy sie maga
    a ze pokonal Kaczora i Platyne to dziwne, ale patrzac co Platyna zrobil to mu sie podstawil

    PS. Po za tym to event pod farta, wiec kazdy random moze go wygrywac
    Ale o co Ci chodzi? Wygrał i tyle, nie ma o czym dyskutować.

  3. #18
    Użytkownik
    Dołączył
    27-05-2012
    Postów
    402
    Otoz to kazdy ma prawo wyrazic swoje zdanie w swoj sposob

  4. #19
    Użytkownik Avatar Atronis
    Dołączył
    05-05-2013
    Postów
    669
    A co w tym evencie ma pozycja w rankingu pvp? ;D Masz pomysł i trochę szczęscia i wygrywasz =]

  5. #20
    Moderator
    Dołączył
    03-05-2012
    Postów
    562
    Przydało by się podświetlenie niepełnego profilu w okienku rozpoczęcia walki tak jak jest to zrobione w panelu po prawej stronie.
    Napewno by było mniej pomyłek ze złym profilem :x

  6. #21
    Użytkownik
    Dołączył
    02-04-2016
    Postów
    29
    wel ma ból tyłka bo wygrał ktoś inny a nie on lub jego kumple, pzdro

  7. #22
    Użytkownik
    Dołączył
    30-01-2016
    Postów
    6
    Nie ma mnie w diamencie, ponieważ dopiero co wbiłem 65 poziom, spokojnie, swoje wykuje to i przyjdę do was.
    PS: Nikt mi się nie podstawiał, przełknij to w końcu przez ślinę !

  8. #23
    Pirrat
    Konto usunięte
    Takie testy tylko pokazują jak głupią decyzją jest dawanie coś do sprawdzenia graczom. Nikt nie szuka błędów poza tymi oczywistymi, tylko skupia się jak wygrac żałosną nagrodę, której nigdy nie powinno być - głupota mopa ot co.

  9. #24
    @Up
    Nie jest złą decyzją danie sprawdzenia czegoś graczom, są nią same nagrody, których oczywiście nie powinno być (wraz z wpisowym)

  10. #25
    Użytkownik Avatar Platynowy
    Dołączył
    03-12-2015
    Postów
    287
    Cytat Napisał Tatsumaru Zobacz post
    Leos toc on na 2 ruchy pada

    Belnel dopiero uczy sie maga
    a ze pokonal Kaczora i Platyne to dziwne, ale patrzac co Platyna zrobil to mu sie podstawil

    PS. Po za tym to event pod farta, wiec kazdy random moze go wygrywac
    Nikomu się nie podstawiałem. Los chciał,że obdarował mnie małą ilością mikstur leczących/specjalnych. W tym wypadku zwyczajnie mi się skończyły,i tyle.
    A z tego co mi wiadomo to event ma właśnie na tym polegać,żeby nie wygrywały w kółko ciągle te same osoby. Wygra osoba,która trafi więcej szczęścia + ma dobry tok myślenia i to jest fajne.

    Jeśli chodzi o Pirrata (bo nie będę dublował posta) - rusz lepiej swoje cztery litery i zrób coś takiego jak MoP i dopiero wtedy krytykuj. A no tak zapomniałem. Umiesz jedynie korzystać z programu do przeglądania dropu za co już dawno powinieneś być zbanowany/ a nawet mieć skasowane konto tak dla przypomnienia

    PS. czekam na knebla za napisanie prawdy

  11. #26
    Cytat Napisał Pirrat Zobacz post
    Takie testy tylko pokazują jak głupią decyzją jest dawanie coś do sprawdzenia graczom. Nikt nie szuka błędów poza tymi oczywistymi, tylko skupia się jak wygrac żałosną nagrodę, której nigdy nie powinno być - głupota mopa ot co.
    Emmm..
    Co ma być testowane?

    Gracze przekazali odpowiednią ilość danych, aby wyeliminować buga z wywalniem po pierwszej przegranej.
    Pomagają w balansie, dają swoje uwagi. W mojej opini twoje oskarżenia są bezpodstawne

  12. #27
    Użytkownik Avatar Qwiker
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,143
    Cytat Napisał Pirrat Zobacz post
    Takie testy tylko pokazują jak głupią decyzją jest dawanie coś do sprawdzenia graczom. Nikt nie szuka błędów poza tymi oczywistymi, tylko skupia się jak wygrac żałosną nagrodę, której nigdy nie powinno być - głupota mopa ot co.
    Ciekawe, czemu w takim razie dano to do testów graczom. Może dlatego, że połowa testerów też ma wywalone na bugi i stara się tylko ugryźć coś dla siebie

  13. #28
    Użytkownik Avatar SystemOfADown
    Dołączył
    23-12-2011
    Postów
    3,145
    Cytat Napisał Qwiker Zobacz post
    Ciekawe, czemu w takim razie dano to do testów graczom. Może dlatego, że połowa testerów też ma wywalone na bugi i stara się tylko ugryźć coś dla siebie
    Bo przy takiej małej ilości testerów nie da się wyłapać bugów, które triggeruje duża ilość graczy.

  14. #29
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał Koridor Zobacz post
    @Up
    Nie jest złą decyzją danie sprawdzenia czegoś graczom, są nią same nagrody, których oczywiście nie powinno być (wraz z wpisowym)
    Dokładnie, jeśli mamy testować bugi, to usunąć nagrodę(żeby nikt się nie skupiał na wygrywaniu, a na testowaniu) oraz wpisowe(bo ja np. nie mam zamiaru wydawać 30k 2 razy w tygodniu, aby sprawdzić, czy bug już usunięty, czy jeszcze nie).

  15. #30
    Użytkownik
    Dołączył
    07-08-2013
    Postów
    353
    Również uważam, że za testy nie powinno być nagród, no ale cóż. Widać jakie są tego efekty.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •