Strona 15 z 21 PierwszyPierwszy ... 51314151617 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 211 do 225 z 306

Temat: III Turniej PvP Devos | 65lv +

  1. #211
    Kim Chi
    Konto usunięte
    Wypisuję się z turnieju, bo ze względu na nieaktywność nie byłbym w stanie stoczyć jakiejkolwiek walki.

  2. #212
    Użytkownik
    Dołączył
    23-04-2015
    Postów
    10
    Wypisuję się z turnieju.

  3. #213
    Użytkownik Avatar Naishukketsu
    Dołączył
    24-11-2013
    Postów
    298
    Cytat Napisał Hiter Zobacz post
    Odniosę się jeszcze do tego, po pierwsze czekam na wysłanie mu ostrzeżenia lub bana za złamanie regulaminu.
    Po drugie miałem racje więc ją napisałem, może ty nie walczysz o to jak nie dostaniesz pieniędzy za prace i siedzisz cicho, ale ja kiedy wiem, że dobrze robię to o tym pisze. A jeśli ty o mnie tak piszesz to uwierz mi na słowo to co ja myślę już muszę napisać na priv bo nie chce bana jak ty.
    Niby w jaki sposób złamałem regulamin?

  4. #214
    Użytkownik Avatar Atronis
    Dołączył
    05-05-2013
    Postów
    669
    Odpowiadając Hiterowi karmicie trolla, nie odpisujcie mu to sobie odpuści

  5. #215
    Użytkownik Avatar SystemOfADown
    Dołączył
    23-12-2011
    Postów
    3,145
    Cytat Napisał musaraj
    Btw. Regulamin wymaga jeszcze głębszego sprecyzowania...
    Nie zamierzam nic zmieniać w regulaminie, bo to może wypaczyć rozgrywkę teraz. Gdyby na przykład od razu było przyjęte "z grupy wyjdzie trzecia osoba która zakończy walki zużywając najmniej mikstur" to pewna awansu może być osoba, która podda obie walki w pierwszej turze, prawda? Dlatego takie rzeczy trzeba ustalać z góry.
    Dokładnie. Na tym regulaminie były prowadzone turnieje od coniego, poprzez rebeqowe, muszyniankowe i moje aż do dorkowego. Wcześniej nie było żadnych niejasności ani kontrowersji, bo do regulaminu podchodziło się tak samo - z dystansem i bez kurczowego trzymania się go. Tutaj widać, jak rozdzielna interpretacja, zmienianie zdania co chwilę i przede wszystkim PRZEKLEJENIE go bez wcześniejszego przeczytania może wszystko zepsuć.
    Co tu zmieniać? jest ok, mus ogarnie

  6. #216
    Użytkownik
    Dołączył
    26-02-2012
    Postów
    606
    Tak się zastanawiam, jak to możliwe, że ktoś wychodzi z 3 miejsca, jeśli było 16 grup, nie wgłębiałem się, ale jeśli chodzi o nie aktywność grupy to z takowej nikt nie powinien wyjść a temu, komu przyszłoby się zmierzyć z graczem nieaktywnej grupy to walkower i awans do next rundy -- między innymi to trzeba doprecyzować (oczywiście nie teraz, tylko w przyszłości).

    Kolejne rzeczy to:

    1) doprecyzowanie resetu statystyk przed wyjściem z grupy.

    2) określenie zasad dogrywek i rozstrzyganie dalszych niejasności sumowaniem oszczędzonych mixów.

    3) doprecyzowanie ile konkretnie walk należy stoczyć w poszczególnych rundach.

    4) opracowanie sprecyzowanych reakcji odnośnie do cwaniackich omijania walk.




    A z delikatnych korekt to zmiana z:

    1.21 Wszyscy gracze ze swoich grup są zmuszeni do odignorowania rywali ze swoich drużyn( to samo tyczy się dalszej fazy turnieju )

    na

    1.21 Wszyscy gracze są zobowiązani do odignorowania swoich grupowych przeciwników, jak i rywali z dalszej fazy turnieju.




    Nie ma się co łamać, każdy turniej to nowe doświadczenie, które eliminuje błędy, jeśli regulamin nie jest idealny, należy kierować się rozsądkiem zaś jeśli w pewnych kwestiach regulamin jest wąsko nakreślony, wtedy trzeba postępować tak jak jest w nim zapisane.

  7. #217
    Użytkownik
    Dołączył
    07-10-2014
    Postów
    122
    Cytat Napisał Atronis Zobacz post
    Odpowiadając Hiterowi karmicie trolla, nie odpisujcie mu to sobie odpuści
    Człowieku ty mu tak głęboko w dupsko chcesz wejść ale Ci się nie udaje, uważaj bo się z nim zakochasz, anyway on ma dziewczyne, przykro mi

  8. #218
    generalnie chciałbym przypomnieć, że ten temat ma charakter informacyjno-organizacyjny i offtop nie jest mile widziany

  9. #219
    Użytkownik Avatar Hiter
    Dołączył
    08-02-2012
    Postów
    412
    Cytat Napisał Jeahok Zobacz post
    generalnie chciałbym przypomnieć, że ten temat ma charakter informacyjno-organizacyjny i offtop nie jest mile widziany
    Dobre info dla Atronisa.

    Ja również się wypisuję z turnieju ponieważ turniej o 300k to potki mnie będą wiecej kosztować niż jest do wygrania. Nagrody MF są przyznwane przed Tomiego, kiedy zostaję podjęta? Po turnieju. Organizacja widzimy jaka była więc raczej ich nie będzie.
    Ostatnio edytowane przez Hiter ; 20-07-2016 o 20:20

  10. #220
    Użytkownik
    Dołączył
    07-08-2013
    Postów
    353
    Może najlepiej byłoby zakończyć turniej? Robi się z tego niepotrzebny dramat.

  11. #221
    musaraj
    Konto usunięte
    Cytat Napisał SoShy Zobacz post
    Może najlepiej byłoby zakończyć turniej? Robi się z tego niepotrzebny dramat.
    Tak długo jak jedna osoba chce grać, turniej będzie stać.

    W związku z rezygnacją Hitera do 1/8 bezpośrednio przechodzą Belnel i Tiriumas.
    Tabelki
    Ostatnio edytowane przez musaraj ; 21-07-2016 o 09:58 Powód: Dodano walki WeLoveThisGame

  12. #222
    Użytkownik Avatar Hiter
    Dołączył
    08-02-2012
    Postów
    412
    Cytat Napisał SoShy Zobacz post
    Może najlepiej byłoby zakończyć turniej? Robi się z tego niepotrzebny dramat.
    W 100% popieram. Może turniej miałby sens jeśli dalej prowadziłby go normalny człowiek a nie tester który obraża i nie potrafi się dobrze zachować. Co do Twojej obrony, że tego nie napisałeś to Ci się nie udało ponieważ Tomi napisał o tym tak : "To było raczej w pewnym kontekście - nie najszczęśliwszy (nawet głupi)".

    Co do samych tabel "Tiriumas vs Hitler". Myślę, że Tiriumas nie pokonał Hitlera podczas Wojny Światowej, a mnie też nie pokonał bo ja oddałem walkowerem wiec powinno być "---".

  13. #223
    musaraj
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Hiter Zobacz post
    W 100% popieram. Może turniej miałby sens jeśli dalej prowadziłby go normalny człowiek a nie tester który obraża i nie potrafi się dobrze zachować.
    Personalne animozje są tu nie na miejscu - tak długo, jak nie masz do mojego sędziowania pretensji, tak długo nie uważam, żeby turniej było trzeba - z winy sędziego - zakończyć. Dodatkowo, to Ty jesteś w tym temacie osobą prowokującą, nienormalną (ładne słówko właściwie), dodatkowo wyjątkowo niedojrzałą (a podobno pracujesz) - po wycofaniu się z turnieju żądasz, aby nikt go nie wygrał, skoro Ty nie możesz.

    Jednocześnie skoro wycofałeś się z turnieju i nie mam obowiązku Ciebie, Arkadiuszu, oglądać i Twoich postów, od tego momentu jesteś ignorowany na forum przeze mnie.

    Co do samych tabel "Tiriumas vs Hitler". Myślę, że Tiriumas nie pokonał Hitlera podczas Wojny Światowej, a mnie też nie pokonał bo ja oddałem walkowerem wiec powinno być "---".
    Musiała się wkraść literówka. Natomiast oddanie walki walkowerem jest wpisane.

    ---
    Zaktualizowano walki WeLoveThisGame
    Ostatnio edytowane przez musaraj ; 21-07-2016 o 10:07

  14. #224
    Użytkownik Avatar Hiter
    Dołączył
    08-02-2012
    Postów
    412
    Cytat Napisał musaraj Zobacz post
    Personalne animozje są tu nie na miejscu - tak długo, jak nie masz do mojego sędziowania pretensji, tak długo nie uważam, żeby turniej było trzeba - z winy sędziego - zakończyć. Dodatkowo, to Ty jesteś w tym temacie osobą prowokującą, nienormalną (ładne słówko właściwie), dodatkowo wyjątkowo niedojrzałą (a podobno pracujesz) - po wycofaniu się z turnieju żądasz, aby nikt go nie wygrał, skoro Ty nie możesz.

    Jednocześnie skoro wycofałeś się z turnieju i nie mam obowiązku Ciebie, Arkadiuszu, oglądać i Twoich postów, od tego momentu jesteś ignorowany na forum przeze mnie.


    Musiała się wkraść literówka. Natomiast oddanie walki walkowerem jest wpisane.

    ---
    Zaktualizowano walki WeLoveThisGame
    Piszesz o mojej dojrzałość ? Napisz o swojej gdzie obrażasz rodziców bo tylko tyle umiesz.
    Ciekawe czemu wgl się nie odniosłeś do tej pięknej linii obrony której uzywałeś ? Bo słowa Tomiego Cie zgasiły. Jakoś mnie to nie dziwi bo już Ci się głupie argumenty wyssane z palca skończyły. Co do prowokacji etc. bo widzę, że bierzesz przykład z Atronisa, to co ja prowokowałem ? Walczyłem o racje którą miałem.

    Co do samego turnieju to znowu odniosłeś się do mojego zdania a ja cytowałem gracza o nicku "Soshy". Nazywasz mnie prowokatorem a to ty nim jesteś, nie odniesiesz się do wypowiedzi Soshy czy RebeQ tylko do mojej bo musisz napisać o mnie, tutaj pozwolę sobie zacytować piękny post:

    Cytat Napisał Lord Of Live Zobacz post
    Człowieku ty mu tak głęboko w dupsko chcesz wejść ale Ci się nie udaje, uważaj bo się z nim zakochasz, anyway on ma dziewczyne, przykro mi
    Uważaj bo Ci to grozi xDDDDDD Już nawet znasz moje imię , wiesz co robię hu hu xDDD


    Podsumowując szkoda mi słów na takich ludzi którzy obrażają rodziców bo to świadczy o twojej niedojrzałość (jak to napisałeś), używając pięknego cytatu " Szkoda strzępić ryja".
    Ostatnio edytowane przez Hiter ; 21-07-2016 o 12:34

  15. #225
    Użytkownik Avatar Dorek
    Dołączył
    01-09-2012
    Postów
    1,609
    Powie mi ktoś czemu osoba powyżej nadal nie ma bana za spam w tym temacie ?
    Tym bardziej same używanie "xD" w wielu ilościach mówi mi wszystko co do tej osoby.
    Co do samego turnieju uważam że Musaraj jest bardziej odpowiednią osobą ode mnie dlatego poprowadzi to lepiej.
    W takim razie prośba ode mnie dajcie mu to dokończyć w spokoju i przestańcie ból dupić szczególnie hiter.
    Ostatnio edytowane przez Dorek ; 21-07-2016 o 12:40

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •