Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Temat: Eliar-Emblematy

  1. #1
    Użytkownik Avatar GoldenkoPL
    Dołączył
    28-02-2016
    Postów
    1,165

    Eliar-Emblematy

    Według solucjii Antybristlera :

    ,,dostarczymy Kowalowi oba emblematy możemy za nie dostać maksymalnie 199999 Sztuk Złota - tylko jeśli na samym początku zaoferujemy cenę 200000. Mamy także możliwość zamiany emblematów na jeden z losowych zwojów (Pechowa Chmura, Poświęcenie, Normalizacja, Klątwa Umarlaka, Podwójny Drenaż)''

    Dalem kowalowi na poczatku (tak jak w solucjii Antka) 200k,lecz odmowil https://scr.hu/nyB9OZ . Ktos wie o co chodzi? Zmienili cos z nim? Ja cos zrobilem zle? Nie chce teraz przyjac ani 199k ani 200k ani wyzej (przypadkiem sprzedalem je za 0 G)

  2. #2
    nie wiem co jest w solucji antybristlera, ale najlepsza opcja tam to zaproponować 250k > odmówi > 200k > odmówi > 150k > wybrać opcję wymiany za zdolność

  3. #3
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    Jak się da 200k na samym początku to jest możliwość wymiany na zwój od razu, albo sprzedanie za 199999g. Tyle się męczyłem, żeby to rozpracować. Co jest trudnego w tym tekście?

  4. #4
    Użytkownik Avatar GoldenkoPL
    Dołączył
    28-02-2016
    Postów
    1,165
    sęk w tym ze gdy podszedlem do kowala i zaproponowal to mowil jeden i ten sam tekst (screen na gorze) az wkoncu przypadkiem dalem cene 0

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •