Pokaż wyniki od 1 do 15 z 15

Temat: Brak panelu gracza w Chrome

  1. #1
    Użytkownik
    Dołączył
    23-01-2015
    Postów
    51

    Brak panelu gracza w Chrome

    Mam problem z graniem w mfo3 na Google Chrome. Jestem w stanie się zalogować, ale panel gracza się nie wyświetla i nie mogę wejść na swoją postać. Błąd nie występuje na Firefoxie. Czy ktoś wie, o co chodzi?

  2. #2
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał Blood Rider Zobacz post
    Mam problem z graniem w mfo3 na Google Chrome. Jestem w stanie się zalogować, ale panel gracza się nie wyświetla i nie mogę wejść na swoją postać. Błąd nie występuje na Firefoxie. Czy ktoś wie, o co chodzi?
    Nie masz jakiegoś syfu na chromie? U mnie wszystko w porządku.

  3. #3
    Użytkownik
    Dołączył
    23-01-2015
    Postów
    51
    Wcześniej na Chrome też mi działało, ale od pewnego momentu nie chce się ładować. Przestały mi też działać strony ze streamami sportowymi mniej więcej w tym samym czasie. Myślałem, że może coś z Javą, ale aktualizacja nie pomogła.

  4. #4
    Użytkownik
    Dołączył
    23-01-2015
    Postów
    51
    Tym razem zablokowało mnie na wszystkich przeglądarkach. Odkryłem, że w Chrome po jakichś pięciu minutach pojawia się panel gracza i da się wejść, ale następnie okno z mapą nie chce załadować i wyrzuca mnie z powrotem do panelu gracza, po pięciu minutach znowu mogę wejść, znowu mnie wyrzuca i tak w kółko.
    Na Mozilli Firefox przy wciśnięciu odśwież na chwilę pojawia się panel użytkownika, ale kliknięcie w niego nic nie daje. Na Internet Explorer, Operze i Safezone browser panel w ogóle się nie ładuje. Czyściłem dysk antywirusem, reinstalowałem przeglądarkę i czyściłem Dns, ale bez efektu. Inne gry przeglądarkowe mi działają, z nieznanej przyczyny mfo3 jakiś miesiąc temu przestało mi działać na Chromie, a trzy dni temu na Firefox. Proszę o pomoc.

  5. #5
    Użytkownik
    Dołączył
    23-01-2015
    Postów
    51
    Wyczyściłem komputer adwcleanerem, coś tam nawet poznajdował, ale dalej nie mogę wejść na mfo3.

  6. #6
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,753
    Cytat Napisał Blood Rider Zobacz post
    Wyczyściłem komputer adwcleanerem, coś tam nawet poznajdował, ale dalej nie mogę wejść na mfo3.
    Spróbuj na trybie incognito.
    Spróbuj resetu ustawień przeglądarki:

    https://support.google.com/chrome/answer/3296214?hl=pl

  7. #7
    Użytkownik
    Dołączył
    23-01-2015
    Postów
    51
    Robiłem już reset i tryb incognito. Na szczęście już doszedłem, o co chodzi. Miałem blokadę IP na mfo3 i inne strony, między innymi ze streamami sportowymi. Streamy sportowe byłem w stanie oglądać używając bramek proxy, ale do mfo3 nie mogłem się zalogować, bo wyświetlał się komunikat: nie masz uprawnień xd. Teraz używam programu do zmiany IP i wszystko działa. Kto mógł mi nałożyć tą blokadę IP i czy można się tego pozbyć?

  8. #8
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,753
    Cytat Napisał Blood Rider Zobacz post
    Robiłem już reset i tryb incognito. Na szczęście już doszedłem, o co chodzi. Miałem blokadę IP na mfo3 i inne strony, między innymi ze streamami sportowymi. Streamy sportowe byłem w stanie oglądać używając bramek proxy, ale do mfo3 nie mogłem się zalogować, bo wyświetlał się komunikat: nie masz uprawnień xd. Teraz używam programu do zmiany IP i wszystko działa. Kto mógł mi nałożyć tą blokadę IP i czy można się tego pozbyć?
    Dziwne objawy.
    Możesz pokazać na screenie/filmiku jak ta blokada wygląda?

    Może antywirus coś blokuje?

  9. #9
    Użytkownik
    Dołączył
    23-01-2015
    Postów
    51
    Po prostu strona bardzo długo się ładuje i nie da się na nią wejść.

    Blokada właśnie mi się zrobiła przed ściągnięciem antywirusa i antymalware. Czyszczenie nimi komputera nie przyniosło efektu. Dopiero zmiana IP pomogła.

    - - - - - - - - - -

    Skriny dla Tomiego:
    Nazwa:  Tomi2.jpg
Wyświetleń: 193
Rozmiar:  491.6 KB
    Nazwa:  Tomi.jpg
Wyświetleń: 209
Rozmiar:  332.7 KB

    Próba zalogowania się w Google Chrome kończy się zapętlonymi skrinami 1 i 2, natomiast w innych przeglądarkach wyświetla się tylko skrin 1.

  10. #10
    Użytkownik
    Dołączył
    23-01-2015
    Postów
    51
    Robiłem już to wszystko, co pisałeś, a poza tym Avasta mam dopiero od dwóch dni, a blokadę już od ponad miesiąca. W każdym razie problem rozwiązuje zmiana IP, ale nie mam pojęcia dlaczego.

  11. #11
    czemu tam jest "oczekiwanie na 0.s-nk.pl"?

  12. #12
    Użytkownik
    Dołączył
    23-01-2015
    Postów
    51
    Przed chwilą sprawdzałem na komputerze siostry z tym samym IP, też nie działa, a tam nie ma tego antywirusa. Wygląda na to, że router blokuje połączenie z mfo3.

    - - - - - - - - - -

    Mfo3 mnie nie lubi. Muszę kilka razy zmieniać IP, żeby się zalogować. W sumie trochę mnie to nawet śmieszy. Tym razem wyświetla się taki ekran.
    Nazwa:  Tomi3.jpg
Wyświetleń: 162
Rozmiar:  39.7 KB

  13. #13
    Użytkownik
    Dołączył
    23-01-2015
    Postów
    51
    Właśnie po to ściągnąłem TORa, żeby mi zmieniał IP. I działał bez zarzutu przez 3 dni. Wczoraj dopiero zaczęło mnie oznaczać jako spam. Proszę o komentarz do tego, że mfo3 nie działa na innym komputerze o tym samym IP, na którym jest nowy system i nie ma antywirusa.

  14. #14
    będzie coś z tym robione? żeby nk nie mogło paraliżować gry
    czy do zamknięcia jako problem lokalny?

  15. #15
    Użytkownik
    Dołączył
    23-01-2015
    Postów
    51
    Nie wiem, czy problem występuje tylko u mnie. W każdym razie działa albo zmiana IP, albo zablokowanie widgetu nk w hosts.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •